Jump to content

da se predstavim


Recommended Posts

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Andrei Shevchenko, profesionalni fudbaler, Dynamo Kiev, AC Milan, Chelsea FC pa opet AC Milan...

 

37 god, Zemunac, prvu ribu uhvatio sa 3 god (imam sliku, i da-u boji je ;)) i dobio suncanicu na istom pecanju.

 

Inace, znam momka koji zna momka koji je dobar sa momkom koji je dobar sa njih vise i moze da nabavi stosta :)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima! Evo konacno sam nasao vremena da se uclanim! Ja sam Kristijan iz Sombora, 24 godine, student, bavim se aktivno Americkim fudbalom, pre toga sam bio clan Kick Box reprezentacije Srbije, pored ta dva najvaznija stvar mi je ribolov, prvenstveno saran i amur, a zatim smudj i som!

Prvi utisci su mi fenomenalni, bice ovo lepo druzenje!!! :D :D

Link to comment
Share on other sites

Zdravo ljudi, drago mi je sto je otvoren jos jedan SARANSKI sajt, jer takvih informacija koje pokupimo sa ovakvih sajtova nikad na odmet pogotovo za nas pocetnike. Ja sam Nenad Milenkovic (cone11050) iz Beograda i volim da pecam iako nisam bas nesto narocito vican tom sportu, ali imam cvog licnog trenera i mecenu Daneta tako da se nebojim za moje napredovanje.

Nisam znao za ovaj sajt dok mi Dane nije rekao pa tako neznam kada je poceo sa radom ali u svakom slucaju srecno Vam bilo a i nama sa Vama.

 

 

cone11050

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...