Jump to content

Jezero Čonoplja


Recommended Posts

Ovaj moj kolega Billy dobro peca, al tek što slika.... :)

odlična slika i odlična riba. bravo

Jesi video kako se slika?! :rofl:

Tradicija porodice Beretic se nastavlja,dodju na par sati upecaju ribu oko ili preko 20kg i cao! :shok:

Lepo sam ja rekao ima ko zna da peca a ima i nas entuzijasta koji volimo!!!

Link to comment
Share on other sites

Sto se Cverglana tice ( verujem da ti zbog njih trebaju najlonke?) situacija je mnogo bolja nego predhodnih godina.Koliko znam prosle god je izlovljeno oko 1,5t te napasti. Meni nije pravio probleme,izvadio sam 2 kom i jednom mi je skinuo boilu,a pecao sam 13dana!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Bio 4 dana na jezeru. Super pecanje. Sest riba preko deset kg...amuri od 20.36 i 13.20 sarani od 15.06kg,13.10kg,11.70kg i 10.03kg i pet riba po mojoj proceni izmedju 3 i 7 kg. Hvala Conoplji ;)
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bio 4 dana na jezeru. Super pecanje. Sest riba preko deset kg...amuri od 20.36 i 13.20 sarani od 15.06kg,13.10kg,11.70kg i 10.03kg i pet riba po mojoj proceni izmedju 3 i 7 kg. Hvala Conoplji ;)

Svaka cast majstore,daj neku lepu fotku. Za Conoplju u ovom periodu godine to je vrhunski rezultat,daj malo detalja sta ti je uzimala riba,gde si pecao( bliza ivica kanala preko kanala...) jel te zezao Cverglan..?

Link to comment
Share on other sites

Hvala, pecao sam iza kanala,na nekih deset metara od samog kanala je bio marker. Spot na pola od toga. Prvu noc nista od ribe onda ujutro oko 6 jedan od 5-6 kg.Druga noc "samo" amur od 20.36 i ceo dan nista. Treca noc ludilo, amur od 13 i sarani od 11 i 10 plus tri "manja" sarana od oko 5 kg. Udji u sator, izadji iz satora. :) Poslednju noc amur koji je nekako spao sa udice :/ i sarani od 15 i 13 i jedan manji od oko 7 kg.

Riba je radila iskljucivo nocu u periodu od 23 do ujutro do 5. Prvo su se javljali amuri svaku noc a tamo negde posle dva i saran.Preko dana samo sitan saran do 1-1.5kg i poneka babuska. Vreme lose. Riba je uzimala iskljucivo tigrov orah i sarani i amuri.Hranio sam sa velikom kolicinom spoda u kom je bilo i nekih 15 % boila i ne vise od cetiri sake oraha. Interesantno je da se par prolaznika i pecarosa koji su tih dana bili na vodi iznenadilo i mislim da cak i nije poverovalo da riba peca na orah.Izgleda da nije dobro ni kad kazes na cega pecas :) Ili su ljudi toliko puta "za'ebani" da vise ni u sta ne veruju. Eto, toliko. ;)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam zvao nikog kad sam dolazio. Cuvari su ljubazni i u svakom momentu tu, za sve sto treba. Svaka cast za njih. Ja sam bio na jezeru od 28.07 do 01.08 ...bilo je 3,4 kampa....sa one strane nisam video da ima pecarosa.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...