Jump to content

Jezero Čonoplja


Recommended Posts

Da je bilo extremno vala bilo je ,poceli smo pecanje po nenormalnom vetru pa je poceo sneg koji se pretvorio u mecavu.Oko tri ujutro se izvedrilo i bilo hladno kao u zamrzivacu, na jednom signalizatoru baterija odma crkla i jednoj masinici zaledio baitraner tj.nije hteo da se vrati u normalan polozaj.Ali sve u svemu jedno lepo iskustvo jer kako je rekla jedna legenda saranskog ribolova Toma Popovic pecanje sarana "kad mu vreme nije".Pozdrav i hvala svima na podrsci.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Stoka upropasti sve pa i put,nishta chudno za ovu zemlju u kojoj je anarhija na vlasti.U kulturnim sredinama kada izlaze sa njive moraju da operu blato sa tochkova a ne da blatnjave put a kamo li da voze blatnjavi putem koji nije predvidjen za njih.:angry:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

U tebe nesumnjam ni da je prvi ni zadnji ali svaki digitalac ostavlja trag koji se prati.slikano je fuji aparatom

Jane druze slikano je sa aparatom sa jezera koji nema podesen ni datum ni vreme a sad dolazim u situciju da me nazivas lazovom i da se moram pravdati .A to sto si ti skinuo sliku i na propertisu pogledao neznaci da je tako ako datum i vreme nisu podeseni na aparatu od kad je kupljen ili mozda gresim.Puno pozdrava i poslacu ti na pp broj cuvara pa njega pitaj kad je riba ulovljena i molim te nemoj takve dezinformacije ubuduce da iznosis a da nisi malo bolje proverio.Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Jane druze slikano je sa aparatom sa jezera koji nema podesen ni datum ni vreme a sad dolazim u situciju da me nazivas lazovom i da se moram pravdati .A to sto si ti skinuo sliku i na propertisu pogledao neznaci da je tako ako datum i vreme nisu podeseni na aparatu od kad je kupljen ili mozda gresim.Puno pozdrava i poslacu ti na pp broj cuvara pa njega pitaj kad je riba ulovljena i molim te nemoj takve dezinformacije ubuduce da iznosis a da nisi malo bolje proverio.Pozdrav.

 

Jos da dodam prosle godine 25.05 sam bio na Kipru a sa Kipra dosao 01.06 i u autobusu dok sam bio negde oko N.Sada cuvar mi javio da je Goran ulovio sarana preko 23kg.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...