Jump to content

IZVESTAJI SA VODA (jezera,reke)


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Prvi put otkako pecam na Peskari, desilo mi se da ni jednu ribu nisam upecao. Sjajno vreme,voda u jezeru jako čista,sit sam se nabanjao kad već nisam upecao ništa.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
od cetvrtka noc.do nedelje jutra,jezero joca,ili ex joca. Cetvrtak noc nista,preko dana nista,petak noc,jedan amur na stapu sve iskidao.. subota nista,sve vreme pecali na nekih 80 tak metara.. u podne uzeli camac razvukli na nekih 300 + uz same lokvanje.. pola kante starog kukuruza sa tigrovim orahom istresli, 2 stapa na tiger ,jedan na stari.. subota noc,prvi se javio oko ponoci, 7.1kg ,u 4 ujutru 9.3 , i pred samo pakovanje oko pola 6 jedan ooo 8 kg.. Velike vrucine su uticale na slabu aktivnost ribe, dosta je rumuna pecalo na jezero,i samo su nocu dobijali amure,saranu ni traga ni glasa,, Manic jede i sisteme koliko ga ima,bela tek po koja.. Slikali nismo,skidali sisteme i odmah u vodu.. Ako se nastavi onako gazdovanje otici ce i ovo jezero uskoro.. Kontrole ribe nema,nose sve sto stignu. toliko od mene.pozz
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Do pre par dana na Dunavu Pazovacke sarandzije mlatili sarana kao kedere,komadi 6 do 18 kila,ljudi vatali i po 9 riba za dan SVAKI dan,imam par slika ali nije za forum,uglavnom riba odlicno radila na kukuruz i bungur u hranilici,odlican zimski mamac!

Link to comment
Share on other sites

dobro objasni kako pazovcani to rade na dunavu pa  kad im kerovi budu  u selu da odemo da pecamo  a za tandzare neznam kako cu .valjda cu uspeti da se uguram na 500m obale sa jednim stapom  , mada bi ja mogao izmedju  njihovog 25 i 26 stapa da stavim sva tri moja ali terijer skace na jajca .mada je  od mene naucio kako se leti , ali glupav leteo samo dva metra 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...