Jump to content

IZVESTAJI SA VODA (jezera,reke)


Recommended Posts

  • 1 month later...
Juce bio na zivaci,sitnijih komada do 3 kg koliko hoces,na plovak i na feedera,sve uzima nije bilo pecarosa koji nije imao bar po 10-tak saran i dosta babuske,jezero fenomenalno,cista 10-ta ogromana i siroka voda,pecali na poziciji 4 i 5,bar malo od hladovine smo uhvatili,malo veci je problem jer se peca ispred i iza pojasa trave koji pocinje na 20,25 metara,pa je malo teze cupati ribu kad uleti u pojas trave inace lepo odradjeno. bliza strana uradjena u platformama,vidim da je bager rasciscavao i drugu stranu koja se nalazi na mozda i preko 350,400 metara sirine,dopousteno za dnevnu dozvolu poneti 1 sarana do 3,5 kg i 3 kg bele ribe.. Za prvi put na ovoj vodi dajem pozitivan glas!!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tamis farkazdin,prelep deo tamisa mesto preko puta stare skele,Tamis u blagom opadanju,voda relativno brza nego inace,prilicno mutna sa naznakama da pocinje sa izbistravanjem,4,do 5 dana,ljudi preko puta mene izvukli tamiskog vretenara oko 5 do 6 kg,meni dosao ovaj Som na feeder,najlon 0.22,kriva cevcica,kavezna hranilica 20 gr,powergum duzine 15 cm,predvez 0.14 duzine oko 30 cm,udica 14 sa dugim vratom!! Na udarcu sam mislio da je saran,domaci resen,izvadjen je na obalu :D dosta sitne bele ribe,dan za uzivanje..BISTRO!!4fdce3cc74375_208988_4158617327885_31474085_n.jpg

540473_4158668089154_719395657_n.jpg

4fdce3f13b53c_556393_4158626248108_1627826041_n.jpg

4fdce409a4635_599228_4158623448038_847271906_n.jpg4fdce4194fbe7_179927_4158620287959_1231537803_n.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bobane ti ode u fideraše, svaka čast za ulov mora da je bila dobra borba sa somom na fider. Slike su lepe još jednom bravo majstore.

 

Hvala burazeru,ma samo na vodu da se ide,a feeder je za uzivanje i pravo da ti kazem sve vise ga koristim kad idem na jednodnevne akcije,pecas ko covek pa sta naleti :D ,a na sarana idem sad od 1 na tamis,pa da se proba neki vretenar da se capi :D

Link to comment
Share on other sites

auuu bre Bobane jel to taj od 5kg kako si nam rekao??? ;) ...i mi smo imali sitne somove ali sve pred zoru...brdo bele ribe...a sarana zbog kojeg smo i bili nismo videli...od petka do sinoc voda opala za nekih 30cm...
Link to comment
Share on other sites

auuu bre Bobane jel to taj od 5kg kako si nam rekao??? ;) ...i mi smo imali sitne somove ali sve pred zoru...brdo bele ribe...a sarana zbog kojeg smo i bili nismo videli...od petka do sinoc voda opala za nekih 30cm...

 

Za par dana voda da se izbistri i u dodje u neku normalu,pa kad se zabaci koji za sarana,soma pa malo feeder,pa zanimacija na bolonjez i tako jedno 7 dana izgorecu dok nekrenemo 1.7 :D,taman se spremajte za sledecu nedelju,mozda se sretnemo i popijemo koje pivo :D

 

Kad ti ja rece, da som sto sam capio ima 5 kila? : )

Link to comment
Share on other sites

pa rekao si nam bre iz kola kad si naisao,mi smo cini mi se tada kotlic neki muljali...mislim da je bila subota...jao bre Bobane pravi si sarandzija... i ja sam svima rekao da su nasi somici tu oko 1,5kg iako su bili oko 1kg! :rofl: :rofl: :rofl:

 

pecacete na istom potezu?mi cemo se najverovatnije opet tu negde ukampovati i imati tri gepeka piva!!!

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaa ne ne ispade da lozim pricu sad xaxa :D za sarana sam rekao sto su drkunili da ima 5,6 kila odokativnom metodom,a kilazu mog soma nisam spominjao :D

A to pivo dobro oladite :D

Sto se tice mesta kampa ili secanj iii neuzine jos veci krsevi i malo pitomiji tamis u odnosu na farkas,,1-se polako blizi,a sledece nedelje ako ste u farkasu ponovo,vidimo se sigurno : :D

Link to comment
Share on other sites

a ne ne...za tog sarana si rekao da je oko 7kg :smile: :smile: :smile:!!! jesmo pili pivo ali smo dobro culi!!!nemoj sad da se vadis!hahaha !vidimo se za vikend...temperatura piva ce biti idealna!!! ;)

 

E upropasti me sad,al dobro ako covek malo neuvelica ko da nije uhvatio xaxa,gledamo se obavezno 064 888 3693,cimni me, pa da pijemo pijemo to pivo :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...