Jump to content

IZVESTAJI SA VODA (jezera,reke)


Recommended Posts

Bio za vikend na Dunavu, voda pocela da opada hranili pre toga 4 dana , dubina oko 4 metra, na hranilicu i ambarac ( miris jagode ).Osim par pipanja bele nista se nije desavalo , ali riba je pocela da se kupa!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Danas na Basijani 16 udaraca izvadjeno 9 kom ,ali zato Zare 7 ali i jednog pravog od 17 kg.Vetar duvao ludacki hranjeno rukom preko a kad je trebalo da se baci muke.,. :saran:

Plus jos jedan.Sva sreca da sam poveo klinca pa ga je potkacio inace bi mi otvaranje sezone pocelo neslavno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Petak na noc,i subota ceo dan. Uprkos takmicenju na jezeru Becmenska bara,pustili su nas da pecamo... Bolje smo prosli od svih njih :D . 6 udaraca,jedan promasaj,jedan nam otpao,4 ribe izvucene,prva oko 7h ,2.5 kg, oko 12h 4kg,oko pola 3h 3.5kg, i za kraj po onom nevremenu prelepi divljak 7.6kg . toliko sa ove vode :)
Link to comment
Share on other sites

Petak na noc,i subota ceo dan. Uprkos takmicenju na jezeru Becmenska bara,pustili su nas da pecamo... Bolje smo prosli od svih njih :D . 6 udaraca,jedan promasaj,jedan nam otpao,4 ribe izvucene,prva oko 7h ,2.5 kg, oko 12h 4kg,oko pola 3h 3.5kg, i za kraj po onom nevremenu prelepi divljak 7.6kg . toliko sa ove vode :)

 

Na sta su ti sarani dolazili na Becmenu?

Link to comment
Share on other sites

Buraz VladaBG i ja bili na vodi za vikend, Monostorski rit nas je pocastio sa 5 oooogromnih riba, samo sto mi nismo uspeli da izvadimo ni jednu, zbog jako teskog terena na kom smo pecali i zbog nemogucnosti koriscenja camca sve jedna je uspela da se dokopa granja, ribe su dolazile na boile iz kucne radinosti sa aromom ananasa i plum-shellfish. Probali smo da izadjemo sa mamcima malo dalje od potopljenih stabala ali onda nije htelo ni da pipne. jedino sto smo uspeli da savladamo je bila jedna lepa stuka kilasica i par flasa razlicitih rakija :D sve u svemu lepo pecanje kao i uvek, a bice dana za megdana posle 1.juna kad dozvole upotrebu camca!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

babuska radi svuda,ne treba pecati daleko od obale,obilna prihrana praskastom,hranilica sa sto kracim predvezom i udri.

Sad u zavisnosti od dana ali uvek se moze lepo pecati.

Pecao sam sarana blizu brane kod kucice dok su dvojica starijih cikica pecali u sumarku sa strane kucice,imali su problem da odnesu babuske sto su nahvatali

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...