Jump to content

IZVESTAJI SA VODA (jezera,reke)


Recommended Posts

Ima Vlado,kada stignes u Veliko selo ides do fabrike,tu se parkiras pa 200 plus metara nizvodno.Najbolje 20m ispred samog velikog limana,300m od fabrike- :!:

 

 

http://img251.imageshack.us/img251/3839/malevode.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vlado pošto često pecam na tom delu Dunava samo da te obavestim da je Dunav u zadnjih 5-6 dana porastao oko 85cm da je dosta zamućen i riba skoro da ne radi, a kako javljaju još uvek je u porastu vodostaj. Pozdrav

 

Sad sam se cuo sa ekipom koja je dole,u pravu si...Prekjuce su imali 5kom,juce jednog,danas im je zamutio Dunav i nema pecanja,pakuju se.

Link to comment
Share on other sites

Steta, a taman sam se naostrio da krenem. Nazalost, takva je situacija i na Savi i na Tamisu.

Dobro je da bar som radi. :violin: pa imamo sa cim da se zanimamo inace realno, bar za sada, ove godine na rekama je bas lose. Ocekujemo bolji septembar i oktobar. :dance:

Link to comment
Share on other sites

Tamis kod Tomasevca

Riba radi jako jako dobro. Na plovak sa prijateljima za nekoliko sati preko 30kg babuski i protvisa.

Saran jako lepo radi. Primerci do 5kg.

Stuka nenormalno radi. Deca sa obale za sat vremena izvade i do 15 komada..

 

Voda poprilicno visoka. Ribocuvara ni od korova. Naravno da 99 posto njih peca na minimum 8 stapova

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
I naravno malo kome padne na pamet da tu sicu vraca nazad u vodu (cast izuzetcima) :evil: posto su za ovako osiromasene vode ribom krivi samo mrezarosi i ostale ribokradice :angry-banghead:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ima Vlado,kada stignes u Veliko selo ides do fabrike,tu se parkiras pa 200 plus metara nizvodno.Najbolje 20m ispred samog velikog limana,300m od fabrike- :!:

 

 

http://img251.imageshack.us/img251/3839/malevode.jpg

 

e ovo se zove izvestaj. Veoma nesebicno :clap: :clap: :clap:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Ja bio danas na Debeljachi.Na 4-ci sljudima pio kafu i uzhuvao.Imali su 5 komada do 13,oo chasova.Uzima mesnu boilu bez problema,s obzirom da je temperatura vode 10 stepeni.Bilo je josh de grupe pecarosha ali su imali samo po par komada.Nema vishe one trske na 5-ici(shteta),ali je restoran i ono oko njega sredjeno do jaja.I dalje je 500 dinzi dnevna dozvola za ovaj prelep ambijent.Duvao je vetar,i zato je 4 keva,jer je u rupi. :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Chujem da se javlja sitna shtuka i smudj,mada je shtuja u zabrani.A proshle nedelje sam prolazio i Tamish je ogroman i izlio se.

Ja se spremio da izadjem na vodu,prosle nedelje mala voda prava letnja bistra eXtra,juce odem do Panceva i slogiram se voda pred izlivanjem na setaliste...cekam lepse dane nema nista od pecanja a bas sam imao volju da probam u panjevima gde se uvek javi u rano prolece :aggressive: od mosta uzvodno vec montirani camci i cekaju

Link to comment
Share on other sites

U cetvrtak lose prosao bio na miki,pecao na 7 na kraju,ni bip i na daleko i na blizu probao sve moguce ni nemoguce konbinacije sva je riba bila po sredini vode,krajevi jako jako lose,ali sam danas izvadio stvar jako lepo jede na becmenskoj bari na 1 jezeru,bas sam se lepo napecao za dusu najveci oko 4 kg ali se javlja lepo sve na boilu u samoj drugoj obali secerac,pelete i mrvljene boile 6,7 raketa i polako dosoljavanje kad je usao u hranu... toliko pozz
Link to comment
Share on other sites

U cetvrtak lose prosao bio na miki,pecao na 7 na kraju,ni bip i na daleko i na blizu probao sve moguce ni nemoguce konbinacije sva je riba bila po sredini vode,krajevi jako jako lose,ali sam danas izvadio stvar jako lepo jede na becmenskoj bari na 1 jezeru,bas sam se lepo napecao za dusu najveci oko 4 kg ali se javlja lepo sve na boilu u samoj drugoj obali secerac,pelete i mrvljene boile 6,7 raketa i polako dosoljavanje kad je usao u hranu... toliko pozz

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...