Jump to content

Monoštorski rit


Guest kristijansombor

Recommended Posts

Ljudi salu na stranu, ja znam sta smo videli! Nemam razloga da izmisljam takvo nesto!!! I nije mi prvi put da vidim takvo nesto! Svako ko je ikada malo ozbiljnije pecao soma, pogotovo u prolece mogao je da prisustvuje slicnom prizoru!!!
Link to comment
Share on other sites

ajmo jedno pitanje ,sta bi ste vi radili u situaciji da pecate na ivici lokvanja kao sto smo mi pecali a da nema udarca a da vidite da u lokvanju ima ribe( to se nama desilo na ovoj vodi). Sta smo mi probali,Probali smo da izvucmo ribu napolje primamo,probali smo da odignut mamac zavucemo u rupu medju lokvanjima,probali smo klasican mamac na dnu (bez podizaca) u lokvanju ne bi li bar udarac dobili ali nista!

Kakva su vasa iskustva po ovom pitanju,znam da ce mnogima pomoci ova razmena iskustava!

Link to comment
Share on other sites

ajmo jedno pitanje ,sta bi ste vi radili u situaciji da pecate na ivici lokvanja kao sto smo mi pecali da nema udarca a da vidite da u lokvanju ima ribe( to se nama desilo na ovoj vodi). Sta smo mi probali,Probali smo da izvucmo ribu napolje primamom,probali smo da odignut mamac zavucemo u rupu medju lokvanjima,probali smo klasican mamac na dnu (bez podizaca) u lokvanju ne bi li bar udarac dobili ali nista!

Kakva su vasa iskustva po ovom pitanju,znam da ce mnogima pomoci ova razmena iskustava!

Ponovljeno pitanje!

Link to comment
Share on other sites

Ma shvatio sam ja da riba nije htela da radi ali se pitam da li smo mogli jos nesto da probamo ne bi li ga prevarili da uzme mamac. Jer ga je u lokvanju bilo i to se lepo videlo!

 

Kris jel imas kakvu informaciju pecali se sta u Ritu?

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma Gorane, nisam bio od onda! Imao sam ispite ovih dana, oticu verovatno u nedelju, ako nista drugo onda bar da se provozam malo i nahranim!!!

E da, onaj moj komsija sto smo ga videli da peca soma uhvatio jednog od 28kg na varalicu!!!

Link to comment
Share on other sites

Te šarane ćete upecati samo ako ja budem išao sa vama. ;)

Mi te zvali i prosli put,pa cemo te zvati i sledeci! Nego ja se sve nesto razmisljam da sledeci put ponesemo mi kedere,rovce i durdubake. Da batalimo qruze i boile!

Link to comment
Share on other sites

Vlado mislim da je dosta tesko da prevuces preko lokvanja i pecas sa druge strane jer je pojas lokvanja sirok bar 20-25m ( po mojoj slobodnoj proceni) Ja sam pokusao da spustim sistem bas izmedju lokvanja i uspeo sam ali ...

Kristijane to bese onaj lik koji peca samo vikendom,malo udesno od mog spota je pecao?!

Link to comment
Share on other sites

Te šarane ćete upecati samo ako ja budem išao sa vama. ;)

Mi te zvali i prosli put,pa cemo te zvati i sledeci! Nego ja se sve nesto razmisljam da sledeci put ponesemo mi kedere,rovce i durdubake. Da batalimo qruze i boile!

 

Poneću ja varaličarca ;) Tako ćemo pokritu sve prilike i neprilike :) :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...