Jump to content

erdevicko ili moharac jezero


Recommended Posts

  • 1 month later...

nebih rekao da je istina,ima tu sanse za dobar ulov,merkam mesta tamo gde je pecao mica pa do onog coveka sto ima ranc i kerove zaboravih mu ime nisam ga dugo video,sta mislis o tome?

Nista druze veruj mi, ja sam preko puta njih, predzadnje mesto od zabrane. Hranim ga cele godine. Letos sam imao kampanju od 25 dana konstantno provedenih na vodi i ribu nisam video, a bacio sam u vodu ne znam ni sam koliko boila,tajgera i konoplje.

Link to comment
Share on other sites

ajde da ti poverujem,imas li kakvu sliku mesta ne znam o kome mestu pricas tacno,i sta mislis koja je bolja strana,cuo sam da ima preko kod onog coveka sto ima ranc i kerove ,mesto sa granjem u vodi blizu obale tojest nekim drvetom,jeli to istina
Link to comment
Share on other sites

ajde da ti poverujem,imas li kakvu sliku mesta ne znam o kome mestu pricas tacno,i sta mislis koja je bolja strana,cuo sam da ima preko kod onog coveka sto ima ranc i kerove ,mesto sa granjem u vodi blizu obale tojest nekim drvetom,jeli to istina

Ima na nekih 80 metara drvo tacnije raslje ostale, koje se sad vidi jer je nizak vodostaj. I to mesto nije kod njega nego sledece od njega kada ides prema zabrani. Nekad je lepo pecalo al je sad zapusteno jer se ne hrani, zato sto se tu nastanio neki babuskar koji peca na 30m.

Link to comment
Share on other sites

sta mislis dali tu pecati ili negde drugde,koje je po tebi najperspektivnije mesto,gde ima najvise prepreka i slicno? hvala ti drugar sto pomazes placam pivo kad se vidimo

Micino i ono preko puta Mice 2 najjaca mesta trenutno, jer i to malo ribe sto ima dodje iz mrestilista tu jer su prvi sa hranilistem.

Link to comment
Share on other sites

bio sam par puta video ta mesta,ljudi zabacuju prema zabranu,ne znam jel to dozvoljeno posto svi to rade.kako da hranim sa cim na koju daljinu da gadjam kad su slobodna mesta otprilike pomagaj prijatelju ne pitam sta kosta trebam ici za koji dan
Link to comment
Share on other sites

bio sam par puta video ta mesta,ljudi zabacuju prema zabranu,ne znam jel to dozvoljeno posto svi to rade.kako da hranim sa cim na koju daljinu da gadjam kad su slobodna mesta otprilike pomagaj prijatelju ne pitam sta kosta trebam ici za koji dan

Radnim danima su slobodna mesta, jer vikendom obicno dodju ti sto imaju kamperke. Imas bove na tom Micinom mestu, a preko puta imas granje koje viri iz vode na nekih 90tak metara ukoso ka zabrani. Kukuruz ambarac,konoplja,boila neko voce i to je to u principu, 3-4 kg po hranjenju izmesaj i udri.

Link to comment
Share on other sites

Jbt gde mi živimo

Dođje neko stane na obalu koja nije njegova,zauzme je, napravi neki objekat i to je kao njegovo i neda nikom da peca. I na kraju uzme to i proda

Pa stvarno neverovatno šta se nama desava

Del boj bi kod nas umro od gladi

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

E drugar da je samo na tome,cak je i sazidao neki objekat,gaji tamo luk,papriku i slicno.Cesto sam dolazio preko dana kod njega stapovi mu nisu u vodi tek predvece razvuce u zabran.Stavljao je kamenje na put i drva da ne prolaze ljudi,da uspore,da ne plase ribu.Jednom recju strasno,cuo sam da je jednog decka na motoru gadjao kad je prolazio..
Link to comment
Share on other sites

Jbt gde mi živimo

Dođje neko stane na obalu koja nije njegova,zauzme je, napravi neki objekat i to je kao njegovo i neda nikom da peca. I na kraju uzme to i proda

Pa stvarno neverovatno šta se nama desava

Del boj bi kod nas umro od gladi

 

E drugar da je samo na tome,cak je i sazidao neki objekat,gaji tamo luk,papriku i slicno.Cesto sam dolazio preko dana kod njega stapovi mu nisu u vodi tek predvece razvuce u zabran.Stavljao je kamenje na put i drva da ne prolaze ljudi,da uspore,da ne plase ribu.Jednom recju strasno,cuo sam da je jednog decka na motoru gadjao kad je prolazio..

Eeee tako i treba ,za sve to smo "mi" krivi jer ćutimo i okrećemo glavu na sve to a toga na skoro svakoj vodi eeej i još kupimo mesto , pa znaš šta -bolje ni ne zaslužujemo!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...