Jump to content

Mika Alas


mitar09

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

"Izvin'te, a ko kida glave i ruke ovim kipovima?"

 

Prosto neverovatno?
I onaj prethodni "debeljko", sada rahmetli, od 30+, nije imao desni brk...

Stvarno, ko ovim nesrecnicima kida brkove???

 

I naravno, svaka cast za ulov!!!

 

25,22kg  

http://i62.tinypic.com/21cwius.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

mozda kad je brka bio mali dosao neki cika koji ga je uhvatio pa posto nioje bio u meri on uzeo grickalicu za nokte pa mu isekao brke da ga prosvercuje ko baburu,ali ga cuvar provalio pa spasio brku.... pa brka narastao

a usput kad smo kod brke,
zasto ciga puta brkove kad krece u vojsku????


pa da ga zovu brka :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

pozdrav kolege...zanima me, da li na miki moze da se upeca nesto, ali ne ispod sajle nego malo blize, posto su mi stapovi 3.60 2.5lb, pa nisam bas siguran da bih mogao da pecam odmah ispod sajle? i drugaa stvar me zanima, da li postoje neke pozicije blize poprecnim obalama, tj posto nemam spod stap, da hranim mesto sa poprecne strane ili iz ruke, ili sa raketom ( imam neke stari stap, mogu sa njim raketu jedno 50m da bacim)..od skoro sam u saranskom ribolovu, a voleo bih da se oprobam na miki

Link to comment
Share on other sites

Rezervisi onda 1,7,8 ili 13. To su pozicije na krajevima i moze se hraniti i poprecno. Mozes da ga pecas i blize od sajle, dobija se riba svuda ali pod sajlom sa najvise uspeha zato sto izmedju dve sajle se riba konstantno hrani i od strane ribolovaca a i od uprave tako da je gotovo sva riba tu.
Link to comment
Share on other sites

pozdrav kolege...zanima me, da li na miki moze da se upeca nesto, ali ne ispod sajle nego malo blize, posto su mi stapovi 3.60 2.5lb, pa nisam bas siguran da bih mogao da pecam odmah ispod sajle? i drugaa stvar me zanima, da li postoje neke pozicije blize poprecnim obalama, tj posto nemam spod stap, da hranim mesto sa poprecne strane ili iz ruke, ili sa raketom ( imam neke stari stap, mogu sa njim raketu jedno 50m da bacim)..od skoro sam u saranskom ribolovu, a voleo bih da se oprobam na miki

koliko imas godina?ako si "momcic" napisi poklonicu ti moj stari spod i masinicu za njega!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

koliko imas godina?ako si "momcic" napisi poklonicu ti moj stari spod i masinicu za njega!

nisam bas momcic imam 22godine, nego sam student, pa ne mogu bas da izdvojim sve da kupim :D poklonite nekom mladjem, ko nije bas  u mogucnosti, a ja cu se snadji (manje cigara, klopa u menzi..) :D ali hvala vam puno u svakom slucaju..pozz

Link to comment
Share on other sites

nisam bas momcic imam 22godine, nego sam student, pa ne mogu bas da izdvojim sve da kupim :D poklonite nekom mladjem, ko nije bas  u mogucnosti, a ja cu se snadji (manje cigara, klopa u menzi..) :D ali hvala vam puno u svakom slucaju..pozz

ok,javio mi se "boza rus" ima 16 godina isto nema spod pa cu njemu dati!!!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...