Jump to content

Signalizatori Pomoc Pri Izboru


Recommended Posts

Pozdrav. U potrazi sam za mojim prvim signalizatorima....Koliko je bitno da signalizator ima taster za namestanje nivoa osetljivosti?

 

U poslednje vrijeme skoro svi imaju taster za osjetljivost pa cak i oni skroz jeftini ja sam imao stare Ron T. koji su imali samo dva stepena low i high i imao sam probleme il piste non stop il jbg kasne u p.m. trenutno koristim signalizatore sa pet stepeni osjetljivosti sto je dosta bolje imas vise opcija za namjestanje .zato ako vec uzimas sa tasterom vidi da ima vise od dvije opcije smatram da je bolje .

Link to comment
Share on other sites

Fox M+ sasvim dovoljni i kvalitetni.Nove kupiti uz garanciju i resen problem na duze.Jedan ton (onaj Fox-ov prepoznatljiv) i jedan nivo osetljivosti,super se cuju...meni dovoljno.Nije to dzubox.Moja preporuka!

Ja sam upravo to  i uradio. kupio nove M+ u garanciji i resio problem. meni vise od toga stvarno ne treba. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pozdrav sima. Imam jedan problem... Neki dan sam kupio signalizatore Prologic SMW bite 3 kom. Koristim klasicne svingere. Kada zategnem nailon i pocnem da ga izvlacim iz masinice tockic na signalizatoru se ne okrece i ne svira, dok je najlon labav i dok ne zategne sve svira odlicno u oba smera ali kada se zategns i pocnem da izvacim iz masine problem na sva 3 kom.
Link to comment
Share on other sites

To je izgleda bag koji je prisutan na tim signalizatorima,moj kum je imao isti problem cak imam i snimak kako lepo ne rade...Ako imas mogucnost vrati ih tamo gde si kupio jel taj problem neverujem da ces resiti

 

Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Autosport ima svoje signalizatore npr,4 komada i baza 10000rsd,poseduje osetljivost i sta vec sve,vec izvesni vreme u upotrebi i izgleda da ce biti jako dobra investicija
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
Ja imam q9 i samo reci hvale. Mislim da nema neke bitnije razlike izmedju ta 2 modela. Vecinu funkcija koje ima q9 ima i q5. Nema punjive baterije kao q9 ali to i nije toliko bitno. Baterije od 9V su dovoljno jake da zaboravis kad si ih kupio
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Carp pro Q9 bih vam preporucio. Set sa bazom 3+1 je tu oko 150-160 evra. Imaju punjive baterije, led diode duz celog signalizatora (meni licno se posebno svidja), indikaciju u dva smera (pokazuje pravac kretanja ribe posle griza) a sto se tice vibracije baze ima 3 moda: Samo svetlo, svetlo sa vibracijom i samo vibracija.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Takodje povoljna opcija je poruciti sa aliexpresa. Ja sam skoro uzimao za druga: Lixada 4+1, drop back, centrala ima vibraciju i prati automatski kada se promeni ton na signalizatoru, 9v baterija. I to sve za 55€. Za prosecnog ribolovca mislim da je ok i cena i kvalitet.

Ali posto je BG Carp rekao 3+1 za oko 150€, verovatno zeli nesto malo kvalitetnije.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam snz 3+1 od prosle godine. Kupio sam nove. I zadovoljan sam. Kavlitetni su. Nepromocivi. Baza lepo radi. Sve u svemu prezadovoljan. A i na oko lepo izgledaju. Nocno svetlo. Ste reci. Imas moju preporuku. Bistro i da piste na svaki izlazak

 

Sent from my Lenovo S1a40 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja imam snz 3+1 od prosle godine. Kupio sam nove. I zadovoljan sam. Kavlitetni su. Nepromocivi. Baza lepo radi. Sve u svemu prezadovoljan. A i na oko lepo izgledaju. Nocno svetlo. Ste reci. Imas moju preporuku. Bistro i da piste na svaki izlazak

 

Sent from my Lenovo S1a40 using Tapatalk

 

Hvala kolega, bistro!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Poštovanje i pozdrav kolege, trenutno sam u fazi nabavke malo kvalitetnijih signalizatora. Pa me interesuje da li je neko koristio ili ima bilo kakvo iskustvo sa JRC radar dsi, Fox mr+ , Nash siren sr5 ili nešto u tom cenovnom rangu. Vaźno mi je da imaju bazu . dakle 3+1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...