Jump to content

Prologic Xlnt


Recommended Posts

Juče preporucim taj najlon dvojici ortaka vidim svi ga ovde hvale maksimalno, malo pre se cuo sa njima zato sto su na pecanju da vidim kako ide....i kazu da im najlon puca nenormanlo! stvarno bez veze...

 

Momci neka se jave dobice nove najlone ili novac nazad. Samo neka ponesu racun iz prodavnice u kojoj su kupili.

 

P.s. Gde vi radite ?

Link to comment
Share on other sites

Guest mr. carpersharper
sve je ok nije kod vas uzet najlon nego u nekoj mnogo manjoj radnji! da neko ne shvati pogresno moj post! ili da neko misli da blatim nečiju radnju ili slično! samo treba uzimati direktno od distributera i uvoznika! jer se vidi lepo u komentarima ljudi kakav je najlon! očito da je njima taj najlon stajao dugo! izvinjavam se ako je neko pogresno protumačio post! Od vas opet lepo sto opet vi hocete da izadjete u susret, ali opet kazem nije kod vaš uzeto!
Link to comment
Share on other sites

sve je ok nije kod vas uzet najlon nego u nekoj mnogo manjoj radnji! da neko ne shvati pogresno moj post! ili da neko misli da blatim nečiju radnju ili slično! samo treba uzimati direktno od distributera i uvoznika! jer se vidi lepo u komentarima ljudi kakav je najlon! očito da je njima taj najlon stajao dugo! izvinjavam se ako je neko pogresno protumačio post! Od vas opet lepo sto opet vi hocete da izadjete u susret, ali opet kazem nije kod vaš uzeto!

 

SVE REGULARNE RADNJE UZIMAJU OD NAS ROBU, MI SMO GENERALNI DISTRIBUTERI ZA PROLOGIC PA SE STOGA I OSECAMO ODGOVORNIM ZA NASU ROBU.

 

P.S. GDE VI RADITE? - 2 PUT

Link to comment
Share on other sites

Sada smo se culi sa vasim prijateljem, evo kako stvari stoje

xlnt 0.28 olovo plus pva bez shoka u zabacaju puca....Mislite kao kompetentna licnost iz ribolovacke radnje da je problem u najlonu?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest mr. carpersharper
ok ja nisam bio tu da vidim sta je bacao i koliko, ali naravno slažem se da je neophodan sok! ali opet kazem ko zna koliko je kod ovih u radnji stajao i gde!
Link to comment
Share on other sites

ok ja nisam bio tu da vidim sta je bacao i koliko, ali naravno slažem se da je neophodan sok! ali opet kazem ko zna koliko je kod ovih u radnji stajao i gde!

 

Nigde u SRBIJI nije dugo stajao cak ga cesto i nema na stanju !!!

Kada ste pisali post trebali ste izneti i kako puca, ruzno je pljuvati po necemu neargumentovano.

 

P.S. ZDRAVA KONKURENCIJA !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima mnogo proizvoda u Srbiji, pa medju njima i najlona, koji s'pravom zasluzuju blacenje i pljuvanje, ali Prologic XLNT svakako nije jedan od njih. Izvrstan najlon po vise nego razumnoj ceni. Jedino ako je neko bio bas kurate srece da naidje na kotur koji je dugo stajao ili bio u radnji nekako izlozen suncu u izlogu ili nekim stetnim uticajima.... medjutim, to nije ni razlog ni opravdanje za pljuvanje na taj proizvod!

Budimo ljudi iako smo Srbi!

Link to comment
Share on other sites

Guest mr. carpersharper
ne mogu da verujem sta je ispalo....pa jesam li rekao nesto ružno? LEPO SAM REKAO DA JE VEROVATNO BIO IZLOŽEN SUNCU, VLAGI NEMAM POIMA ČIME! sad ce te da mi kažete da niko od vas nije nesto rekao slično za neki bilo koji proizvod za saranski ribolov? da mu ne odgovara štap, da puca, da JE masina takva i takva, da su boile onakve...itd da ne nabrajam! cemu služi ovaj forum nego da se diskutuje, da se lakse razmenjuju iskustva itd! ovo je poslednji put da sam komentarisao bilo sta vezanu za njihove proizvode! iako sam i sam STO puta preporučivao proizvode te firme!
Link to comment
Share on other sites

Guest mr. carpersharper

Ima mnogo proizvoda u Srbiji, pa medju njima i najlona, koji s'pravom zasluzuju blacenje i pljuvanje, ali Prologic XLNT svakako nije jedan od njih. Izvrstan najlon po vise nego razumnoj ceni. Jedino ako je neko bio bas kurate srece da naidje na kotur koji je dugo stajao ili bio u radnji nekako izlozen suncu u izlogu ili nekim stetnim uticajima.... medjutim, to nije ni razlog ni opravdanje za pljuvanje na taj proizvod!

Budimo ljudi iako smo Srbi!

Čak sam ja preporučio drugarima taj najlon! eto koliko ja blatim sve to!
Link to comment
Share on other sites

Juče preporucim taj najlon dvojici ortaka vidim svi ga ovde hvale maksimalno, malo pre se cuo sa njima zato sto su na pecanju da vidim kako ide....i kazu da im najlon puca nenormanlo! stvarno bez veze...

 

radim Formax-u!

 

LEPO SAM REKAO DA JE VEROVATNO BIO IZLOŽEN SUNCU, VLAGI NEMAM POIMA ČIME!

 

 

Sada smo se culi sa vasim prijateljem, evo kako stvari stoje

xlnt 0.28 olovo plus pva bez shoka u zabacaju puca....

Link to comment
Share on other sites

Al ste spopali coveka ko smrt babu:D .....da je bas toliko dobar najlon i nije,da je bas los,opet nije.....uglavnom zbog cene je primamljiv,ja ga isto kupio sto u datom momentu jedino mi taj bio raspoloziv,debljina 0.25 i na jednoj spulni malo-malo pukne,ostale dve nista,sav osedeo i rasteze se ko zvaka a koristim ga samo za Basijanu il tako neku vodicu.....
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Carpologija kaze da 0.28 ne moze bez soka da baca olovo i pva i da misli da roba nije bajata.

tj pogresna upotreba.

Ne kaze samo carpologija,nego svako normalan ko ima makar malo iskustva u pecanju.

Link to comment
Share on other sites

Ne mora da

Ne kaze samo carpologija,nego svako normalan ko ima makar malo iskustva u pecanju.

To uopste nije tacno , ko god da kaze, ne znaci da mora da se stavi shock ako je najlon tanji , mnogo zavisi i od libraze stapa, ja pecam na fs 2,75 i koristim najlon 0,28 i bacam i olova od 80gr + pva i najlon mi ne puca tj ne xlnt nego sad vec nije bitno koji....nego mi druga stvar sad nije jasna, covek kaze da je cuo da najlon puca, ima jos njih koji su culi i sta sad ne smeju da kazu jer se svi odmah na njih navrznu.....sa druge strane carpologija je i rekao ko nije zadovoljan neka reklamira i tacka!

Link to comment
Share on other sites

Guest mr. carpersharper

Ne mora da

 

To uopste nije tacno , ko god da kaze, ne znaci da mora da se stavi shock ako je najlon tanji , mnogo zavisi i od libraze stapa, ja pecam na fs 2,75 i koristim najlon 0,28 i bacam i olova od 80gr + pva i najlon mi ne puca tj ne xlnt nego sad vec nije bitno koji....nego mi druga stvar sad nije jasna, covek kaze da je cuo da najlon puca, ima jos njih koji su culi i sta sad ne smeju da kazu jer se svi odmah na njih navrznu.....sa druge strane carpologija je i rekao ko nije zadovoljan neka reklamira i tacka!

Svaka cast Diablo!
Link to comment
Share on other sites

Guest mr. carpersharper

 

Ne kaze samo carpologija,nego svako normalan ko ima makar malo iskustva u pecanju.

A Siki reci mi sad nebitno za xlnt ne mislim na njega! jer stvarno misliš da ce da puca 0.28. sa pva ako nemaš sok ?
Link to comment
Share on other sites

Ne mora da

 

To uopste nije tacno , ko god da kaze, ne znaci da mora da se stavi shock ako je najlon tanji , mnogo zavisi i od libraze stapa, ja pecam na fs 2,75 i koristim najlon 0,28 i bacam i olova od 80gr + pva i najlon mi ne puca tj ne xlnt nego sad vec nije bitno koji....nego mi druga stvar sad nije jasna, covek kaze da je cuo da najlon puca, ima jos njih koji su culi i sta sad ne smeju da kazu jer se svi odmah na njih navrznu.....sa druge strane carpologija je i rekao ko nije zadovoljan neka reklamira i tacka!

 

Uz svo postovanje vas kao licnosti vi ste lepa proslost saranskog pecanja.Sa danasnjom modom - 13'' 3,5 lbs,100gr minimum i veliki pva ne postoji 0,28 koji nece puci pri zabacaju.Salu na stranu,reci Trujo koliko znas ljudi koji pecaju kao ti(sem Mladena)?

 

Svojevremeno su se tovarili po Daiwa infinity duo najlonu zbog iste stvari,puca tanak najlon pri velikom opterecenju.Na Satrincima je Paja Bocilj izvukao sominu od 43 kg sa stapom 3 lbs i najlonom 0,31 infinity duo koji je stajao kod mene u torbi dve godine.U vecini slucajeva kod pucanja najlona je u pitanju ljudski faktor..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

meni puca i 0.35 bez soka kada sa fmj hocu da zabacim preko 100m + pva.naravno da moze da se zabaci i sa 0.25 bez skoa ali do koje daljine,sa kojim olovom,koliki pva .....ali svaki pokusaj da se zabaci na neku daljinu sa malo vecim pva ce zavrsiti pucanjem najlona
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Uz svo postovanje vas kao licnosti vi ste lepa proslost saranskog pecanja.Sa danasnjom modom - 13'' 3,5 lbs,100gr minimum i veliki pva ne postoji 0,28 koji nece puci pri zabacaju.Salu na stranu,reci Trujo koliko znas ljudi koji pecaju kao ti(sem Mladena)?

 

Svojevremeno su se tovarili po Daiwa infinity duo najlonu zbog iste stvari,puca tanak najlon pri velikom opterecenju.Na Satrincima je Paja Bocilj izvukao sominu od 43 kg sa stapom 3 lbs i najlonom 0,31 infinity duo koji je stajao kod mene u torbi dve godine.U vecini slucajeva kod pucanja najlona je u pitanju ljudski faktor..

To sam i hteo da kazem , ne znaci da ako je tanji najlon od 0,33 da mora da ima shock samo zbog najlona vec i stap tj libraza stapa ima veliku ulogu u tome, ja ti garantujm da sa 0,18 sa svakim match stapomduzim od 4m da nema zakacaljki mozes da izvuces sarana do 15kg ne bas ladno ali mozes ako imas strpljena , znaci stap je jako bitan u zabacivanju i zamaranju ribe!

Nazalost Nesa je u pravu , pecanje finim priborom je proslost tj sve vise ljudi kupuje stapove preko 3lb i meni je to totalno nejasno ali je tako jbg sa tim stapom ce morati shock i ako ga nema puci ce svaki najlon bio to xlnt ili neki cenovno jaci!

Link to comment
Share on other sites

meni puca i 0.35 bez soka kada sa fmj hocu da zabacim preko 100m + pva.naravno da moze da se zabaci i sa 0.25 bez skoa ali do koje daljine,sa kojim olovom,koliki pva .....ali svaki pokusaj da se zabaci na neku daljinu sa malo vecim pva ce zavrsiti pucanjem najlona

Ja sa mojim stapovima sa 80gr olovom i osrednjim pva zamahnem iz sve snage i nema sanse da pukne najlon a ta daljina naravno da nije kao sa stapom od 3,5lb ali sve ima svoje.....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...