Jump to content

Prologic Xlnt


Recommended Posts

Ja sam svojevremeno koristio awa shimu 0.35 reflector line po preporuci drugara koji ga isto ima,sve pohvale za njega sada sam stavio xlnt 0.33 pa cemo videti kako ce se u divljini pokazati ako je sudeci po Kristijanovim recima onda je to dobitna kombinacija.

PS:Shimu ne bih menjao ali je nema kod mene "sveze " za kupiti.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Izvrstan najlon. Vec 2 sezone koristim... izvadio lom riba... ni jednom nije izdao. Nov kalem od 1000m 0,30 CAMO spreman na tamnom i suvom mestu da u Martu bude namotan na masinice. Preporuka iz sve snage.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cak i da te lazu, bice to najbezazlenija laz u poredjenju sa onim sto ti rade svaki dan!

Hahaha,u pravu si druže!

Nego da te ja zamolim,ako ti ne predstavlja problem,uzmi mikrometar pa izmeri,da vidimo jel daju tačne mere najlona.

Hvala unapred,pozdrav Doco!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Guest mr. carpersharper
Juče preporucim taj najlon dvojici ortaka vidim svi ga ovde hvale maksimalno, malo pre se cuo sa njima zato sto su na pecanju da vidim kako ide....i kazu da im najlon puca nenormanlo! stvarno bez veze...
Link to comment
Share on other sites

jako cudno... isto koristim Xlnt i stvarno sam prezadovoljan...ni jednom mi se nije dogodilo da mi puca a ove sezone jako dosta pecam...ne znam sta moze da bude...da li budjav,stajao ko zna koliko,neko od prodavaca se resio nekih starih zaliha...itd itd....
Link to comment
Share on other sites

Guest mr. carpersharper
to sam i ja mislio, ortak isto peca na njega i nema sta! ko zna od kad je taj bio!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...