Jump to content

Koji Sator Koristite


ganic

Recommended Posts

Druze sve je to priroda.da je opasno toliko niko ne bi kampovao.misevi beze od ljudi.bitno je da mamce i hranu ne drzis na zemlji.ko iskreno voli prirodu ne smetaju mu bube i komarci.ja sam imao susret sa divljim veprom pa sam preziveo.:D
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Retko ce ti se desiti da zmija udje u sator. Nocu one ne izlaze a i danju one se sklanjaju od ljudi uglavnom. Sa misevima o pacovima je druga prica. Baci im iza satora malo kukuruza i nece ti dosadjivati. A sto se tice poda nema tog materijala koji mis ne moze da progrize. Boravak u prirodi je naravno i boravak sa svim njenim stanarima svidelo se to nekom ili ne
Link to comment
Share on other sites

Procitao sam komentar jos ranije kako i na koji naci oterati zmije da ti ne udju u sator i spominju neka ulja koja prospes oko satora.

Ne zelim da prosipam nikakva ulja oko satora od 400 evra ako za sator od 20 evra ne moras to raditi.

A tita ti mrtvog sprcim, nije ti niko rekao da prospes ulje tik do satora nego oko kampa, dakle u sirokom luku, ne do samog satora. Vrati se pa procitaj sta sam napisao.

 

Ti fino druze treba da nam priznas ovdje da ili ti nas ovdje zajebavas sve redom i to planski, kako bi nabio dovoljan broj postova za pocetak oglasivanja prodaje nekog pribora ili imas druze fobiju od svih mogucih zivotinja.

 

Ako je ovo drugo u pitanju, sta onda ikako razmisljas o klasicnom satoru?

 

Burazeru ovo je za tebe

 

17364.jpg

 

I nema ni miseva, ni pacova, ni zmija, jedino mozda komarci mogu da budu problem.

 

A zabe, zmije, misevi i pacovi napadaju sve satore u cijeni 200+ eura, ma to se ne moze ostati ziv od njih. Ko zombiji napadaju. Jednostavno ne mo's od njih da zivis u tim satorima.

 

Jebote, u mene sator Anaconda Fortress, kad god spavam u njemu, sanjam anakonde, sav se isprepadam. Uzas, kud ga kupi....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma cista zajebancija,cela polemika se svodi na ulazak nn objekata u sator. Nema predstavu da mu za royal xxl ili comander treba min 10-12m2 cistine,koliko toliko ravnog terena da ga postavi,jos visina 180+.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Covjek pita za sator Carp academy giant pro, (cijena mu je otprilike 275 eura)  potom u sledecem komentaru napise kako zeli da kupi Ehmans ili Fox koji su skuplji debelo od ovog Carp academy giant pro satora.
Usput se raspituje i za Prologic Commander Vx2 cija je cijena cca 400 eura i on mu je eto skup, al' mu zato nije skup Ehmans ciji je npr model Hot spot 2 man bivvy cca 460 eura.

Ja mislim da ovaj nas malo gustira....

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sto rece ovaj Grujic, ja sam na Pjeskari u Lipiku imao susret sa krdom veprova. Njih 15-20 doslo kanalom iza kucice ispred koje smo pod nadstresnicom spavali.

Bili su od mene i prijatelja na 5-6m i ostadosmo zivi.

A ovaj baja se boji miseva, bubamara i bjelouski ko fol?

 

Ma folira nas sviju...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Covjek pita za sator Carp academy giant pro, (cijena mu je otprilike 275 eura)  potom u sledecem komentaru napise kako zeli da kupi Ehmans ili Fox koji su skuplji debelo od ovog Carp academy giant pro satora.

Usput se raspituje i za Prologic Commander Vx2 cija je cijena cca 400 eura i on mu je eto skup, al' mu zato nije skup Ehmans ciji je npr model Hot spot 2 man bivvy cca 460 eura.

 

Ja mislim da ovaj nas malo gustira....

 

Tako je. Nemam pojma nista o ovim satorima. Najradije bi dao 50 evra za njega, al mi nije zao ni 500.

Sto vise trazim sve su skuplji i (navodno) bolji. E sad koliko je reklama a koliko je stvarno dobar, zato dosao ovde, da pitam.

Ako hoces pomagaj. 

 

Ma cista zajebancija,cela polemika se svodi na ulazak nn objekata u sator. Nema predstavu da mu za royal xxl ili comander treba min 10-12m2 cistine,koliko toliko ravnog terena da ga postavi,jos visina 180+.

Tako je. Nemam pojma nista o ovim satorima. Po prodavnicama nemaju nigde razapete pa da vidim stvarnu velicinu.

Ako hoces pomagaj. 

 

Link to comment
Share on other sites

Trebas malo blize i konkretnije da objasnis svoju potrebu za satorom,npr da li pecas pretezno na jednoj vodi jednom mestu ili ides na vise voda,kakva je obala,koliko prostora ima,da li ti igra ulogu visina i velicina satora itd. Iz licnog iskustva ti govorim da ti za tako velike satore treba dosta mesta. Ako pretezno pecas na jednoj vodi najbolje resenje ti je kamp prikolica
Link to comment
Share on other sites

kolega "olesteva" Ja nisam najbolje razumeo zbog cega ti uopste hoces da menjas sator??? 
Ako sam dobro razumeo ti imas sator koji ima usiveno dno,ne ulazi ti nista u njega,moze da prespava neko kad ti dodje u goste i kosta 50e ???? Sto menjas taj sator,jel imas neku zamerku na njega,jel prokisnjava,tesko se otvara,ruzan je,problem je sto kosta 50e???  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tako je. Nemam pojma nista o ovim satorima. Najradije bi dao 50 evra za njega, al mi nije zao ni 500.

Sto vise trazim sve su skuplji i (navodno) bolji. E sad koliko je reklama a koliko je stvarno dobar, zato dosao ovde, da pitam.

Ako hoces pomagaj. 

 

Tako je. Nemam pojma nista o ovim satorima. Po prodavnicama nemaju nigde razapete pa da vidim stvarnu velicinu.

Ako hoces pomagaj. 

 

Pomoglo bi ti se kad bi ti htio da ti se pomogne. Prije svega slusaj sta ti se govori, odnosno citaj sta se pise. Ja ti napisao nesto, ti to sebi preformulisao i pomislio na nesto sasvim drugo.

Prije svega pises da pecas na otvorenoj vodi gdje ko sto svi znamo nema uredjenih pozicija. Nista strasno. Samo je problem sto nisi rekao kako kolega FOX napisa, koliko prostora ima na tim vodama. Jel imas prostora da razapnes sator na prostoru 4x3m bez problema? To su neke dimenzije prostora na kojem mozes da rastavis skoro sve satore novije generacije.

 

Dalje, imas fobiju od tog nekog ulazenja zivotinja, a samo zato sto ti je neko rekao da je to tako i ti njemu povjerovao. Kad su zmije u pitanju, niko od nas ne bi pecao da se boji takvih stvari. Prvo sto moras da znas da zmija bilo koja moze uci u bilo koji sator, bio on sa dnom na cicak ili bio sa dnom koje je zajedno sa satorom. To dno nije dovoljno visoko da zmija ne bi mogla da udje ako ona naumi da tamo trazi nesto. Medjutim, prije svega, ti se trebas rijesit tog straha. Kad smo kod glodara, meni nekad u sator po noci udje i mis i pacov pa mi vise to pravi problem sto me probudi, a ne bojim se tih govana uopste. Vise me strah da nece progrist sta ili tako nesto. Za ostalo me zaboli.

Ili naprimjer, sta su trebali sad u Spaniji na Ebru svi oni sto su se takmicili? Da umru od straha ili da dezuraju zbog skorpija kojih je evidentno tamo bilo. Znas koliko je ljude bolio djon za takve stvari. Dosli da pecaju, ne da razmisljaju o takvim stvarima.

 

Nije to toliko i u tolikoj kolicini u kolikoj si ti sebi umislio. Ljudima ako se to desi sa zmijom, to su sporadicni slucajevi. Sve ostalo je smijesno. Ljudi od muhe prave slona.

Link to comment
Share on other sites

Pomoglo bi ti se kad bi ti htio da ti se pomogne. Prije svega slusaj sta ti se govori, odnosno citaj sta se pise. Ja ti napisao nesto, ti to sebi preformulisao i pomislio na nesto sasvim drugo.

 

Prije svega pises da pecas na otvorenoj vodi gdje ko sto svi znamo nema uredjenih pozicija. Nista strasno. Samo je problem sto nisi rekao kako kolega FOX napisa, koliko prostora ima na tim vodama. Jel imas prostora da razapnes sator na prostoru 4x3m bez problema? To su neke dimenzije prostora na kojem mozes da rastavis skoro sve satore novije generacije.

 

Dalje, imas fobiju od tog nekog ulazenja zivotinja, a samo zato sto ti je neko rekao da je to tako i ti njemu povjerovao. Kad su zmije u pitanju, niko od nas ne bi pecao da se boji takvih stvari. Prvo sto moras da znas da zmija bilo koja moze uci u bilo koji sator, bio on sa dnom na cicak ili bio sa dnom koje je zajedno sa satorom. To dno nije dovoljno visoko da zmija ne bi mogla da udje ako ona naumi da tamo trazi nesto. Medjutim, prije svega, ti se trebas rijesit tog straha. Kad smo kod glodara, meni nekad u sator po noci udje i mis i pacov pa mi vise to pravi problem sto me probudi, a ne bojim se tih govana uopste. Vise me strah da nece progrist sta ili tako nesto. Za ostalo me zaboli.

Ili naprimjer, sta su trebali sad u Spaniji na Ebru svi oni sto su se takmicili? Da umru od straha ili da dezuraju zbog skorpija kojih je evidentno tamo bilo. Znas koliko je ljude bolio djon za takve stvari. Dosli da pecaju, ne da razmisljaju o takvim stvarima.

 

Nije to toliko i u tolikoj kolicini u kolikoj si ti sebi umislio. Ljudima ako se to desi sa zmijom, to su sporadicni slucajevi. Sve ostalo je smijesno. Ljudi od muhe prave slona.

Hvala!

Nemam ja fobiju. Jesi bio nekad na dtd kanalima u banatu? Pacovi od po kile celu noc bleje sa nama. Ali zar je bitno ko ima?

Sve u svemu, kupujem ilu ehmanns hot spot ili prologic v2. Ako neko ima iskustva sa nekim od ova dva nek da predlog!

Edited by olesteva
Link to comment
Share on other sites

Covjek pita za sator Carp academy giant pro, (cijena mu je otprilike 275 eura)  potom u sledecem komentaru napise kako zeli da kupi Ehmans ili Fox koji su skuplji debelo od ovog Carp academy giant pro satora.

Usput se raspituje i za Prologic Commander Vx2 cija je cijena cca 400 eura i on mu je eto skup, al' mu zato nije skup Ehmans ciji je npr model Hot spot 2 man bivvy cca 460 eura.

Ja mislim da ovaj nas malo gustira....

 

Taj prologic je oko 550 evra i to na akciji. Doduse sa skinom zajedno a mislim da se i ne prodaje posebno
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Auuuuu, nemogu da izdržim :rofl:

Neko reče za devojku......

Ovako,.....Meni je uvek bilo drago kada se devojka bojala buba i ostalih gamadi.... jer onda ne izlazi iz šatora....

Ali to je bilo dok sam bio mlađi ;)

 

Sada je obrnuto,,, hahahaha ​

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Auuuuu, nemogu da izdržim :rofl:

Neko reče za devojku......

Ovako,.....Meni je uvek bilo drago kada se devojka bojala buba i ostalih gamadi.... jer onda ne izlazi iz šatora....

Ali to je bilo dok sam bio mlađi ;)

 

Sada je obrnuto,,, hahahaha ​

 

 

Hebiga ,kad god se sretnemo ja te nikad nisam vidio na Pelagic bez devojke :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ma ljudi to oko nepozeljnih ulazaka u sator i jeste problem, eto ja idem u afriku i tamo ima krokodila i lavova i ostalih ljudozdera, pa da pitam koji ja sator da uzmem :D

 

Link to comment
Share on other sites

Ma ljudi to oko nepozeljnih ulazaka u sator i jeste problem, eto ja idem u afriku i tamo ima krokodila i lavova i ostalih ljudozdera, pa da pitam koji ja sator da uzmem :D

 

Eh burazeru, onda ovo za tebe ide 

 

https://youtu.be/3GfwlCbpm0k

 

Svakako i jest napravljeno za Africko trziste

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...