Jump to content

Koji Sator Koristite


ganic

Recommended Posts

Od danas sam ponosni vlasnik novog doma na vodi!Odluka je pala na Nasch Big D,sa Winterskinom.

10343519_788764221217108_245248005429709

 

Kad budes isao na pecanje, ne zaboravi da poneses tablu na kojoj pise: iznajmljujem poslovni prostor.   :D 

 

Nek te sluzi odlicno i da ga ne mjenjas vise.  :pivopija1:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Koristim vec niz godina NASH DOUBLE TOP EXTREME MK2 2 MAN   i mogu reci da sam prezadovoljan, mada je u zadnje vreme zbog nedostatka vremena sve redje koristim... :sad:

 

 

 

http://im3.freeforumzone.it/up/39/51/2815683904.jpghttp://im3.freeforumzone.it/up/39/45/2011771135.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hmmm, Trakker MK2 2 man sam kupio pre skoro godinu dana i jos nijednom ga nisam rasklopio, Fox Royal XXL takodje. Trakker A lite imam vec 3 godine i koristio sam ga 4-5 puta. A dok sam imao satore za koje je potrebna vecnost da se sklope i rasklope, isao sam na vodu skoro svaki vikend ?! Vremenom se valjda covek malo zasiti, a i nedostatak vremena, a po malo i volje, su ucinili svoje.

Link to comment
Share on other sites

@Kole65: Koristim vec niz godina NASH DOUBLE TOP EXTREME MK2 2 MAN.

 

I ja odavno. Nego, pitanje za tebe. Da nemas slucajno Winter za njega, koji ti slucajno netreba, kupio bih ga.

Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu, uhvatilo me nevreme iscupa mi suncobran iz zemlje i probode mi sator prologic spider dome. Da li je neko jos imao ostecenja na satoru i kako to da resim ?

Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu, uhvatilo me nevreme iscupa mi suncobran iz zemlje i probode mi sator prologic spider dome. Da li je neko jos imao ostecenja na satoru i kako to da resim ?

Eh i mene zanima ovo, imam neki brolly sa par malih sitnih ostecenja pa da rijesim nekako.

Link to comment
Share on other sites

10423704_10204418509413872_3171223310269Moj dom u akciji na Pelagicevu!!

 

Kevin Nash Big D sa winter skinom,svaka rijec je suvisna,vrh vrhova!!Da ne bude da "svaki cigo svoga konja hvali" misljenja sam da Traker sa kvalitetom parira Nashu,jedina mana kod Trakera bar za mene je visina!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Obicno "svaki ciga hvali svoga konja", ali.....

Kao sto rekoh koristim Nesh vec niz godina, medjutim sada u vreme onih pluskova sam bio 4 dana na vodi. Kako nas je bilo dvoje, pozajmili smo od druga sator

 

C-Line Golijat, u kojem smo sedeli.

 

Taj sator je zasluzio da ga opisem. Kisa je neprekidno sa manje ili vise intenziteta padala, a nismo sirili winter. Sator ne da je izdrzao svu tu vodu, nego cak ni kondenzata ni kap nije imao. Prosto za neverovati, kada se poredi sa nekim od tzv.renomiranih brendova.

Nismo stavljali pod, ali sam se odusevio kada sam shvatio da mu se pod spaja za sator rajfeslusom, znaci nema onog.....stelovanja poda i sl., a dobije se potpuna hermeticnost.

Sator je ogroman. Zaista sve pohvale, a drugar mi rece da sa winterom kosta, cini mi se oko 350 eura, ako se dobro secam.

 

A

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Obicno "svaki ciga hvali svoga konja", ali.....

Kao sto rekoh koristim Nesh vec niz godina, medjutim sada u vreme onih pluskova sam bio 4 dana na vodi. Kako nas je bilo dvoje, pozajmili smo od druga sator

C-Line Golijat, u kojem smo sedeli.

Taj sator je zasluzio da ga opisem. Kisa je neprekidno sa manje ili vise intenziteta padala, a nismo sirili winter. Sator ne da je izdrzao svu tu vodu, nego cak ni kondenzata ni kap nije imao. Prosto za neverovati, kada se poredi sa nekim od tzv.renomiranih brendova.

Nismo stavljali pod, ali sam se odusevio kada sam shvatio da mu se pod spaja za sator rajfeslusom, znaci nema onog.....stelovanja poda i sl., a dobije se potpuna hermeticnost.

Sator je ogroman. Zaista sve pohvale, a drugar mi rece da sa winterom kosta, cini mi se oko 350 eura, ako se dobro secam.

A

U pravu si, oko 350 je sa winterskinom i za te pare odlican sator. Imam ga vec drugu sezonu i jako sam zadovoljan. Ista situacija sa kisom koja je danima padala u aprilu a sator kap nije pustio
Link to comment
Share on other sites

Ovaj sator C-Line Golijat ima ogromne prozore napred, takomda ima vazduha i napretek. Ima onu dodatni sipku-kao nastresnicu, pa na kisi prozori mogu biti otvoreni.

Ja imam na Neshu zadnje prozore, ali mi samo prave problem. Oni su dobro zbog ventilacije i sprecavanja kondenzata, ali to ovom Golijatu netreba.

Jos nesto. Kada je drugar stavio winter da mi pokaze, pa urolao prednju stranu osnovnog satora, dobije se takvo predsoblje, da vam i netreba broli. Znaci....odusevljen sam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Kole65: Koristim vec niz godina NASH DOUBLE TOP EXTREME MK2 2 MAN.

 

I ja odavno. Nego, pitanje za tebe. Da nemas slucajno Winter za njega, koji ti slucajno netreba, kupio bih ga.

 

 

Pozz. Imam ali nije na  prodaji... ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...