Jump to content

Mika Alas


Recommended Posts

juce smo Shiki i ja bili na trojci, nazalost nismo imali ni udarca...ali sami smo krivi, ja zaboravio da ponesem mamce pa smo imali slab izbor za ponudu. u svakom slucaju bilo lepo vreme, suncano, milina, Kule kuva super kafu...inace saran se lepo kupao, popodne je bilo ulova u cetvorci i desetki, mada je i Kule zabacio sa strane u keca i imao nekoliko komada popodne...po svemu sudeci riba bolje uzima popodne ili mozda nocu a preko dana se sunca na povrsini...
Link to comment
Share on other sites

I ja sam sa Sreckom bio na trojci u sredu i nismo imali ni pipanje , na celom jezeru je samo na sestici bilo nekoliko riba ( nadam se da se ne ljute jer ne znam tacan broj )i jedna na jedanaestici sve ostale pozicije bile pune ali nigde nije bilo ribe,Prki bacao sa keca sastrane i imao dva komada popodne sve u svemu lep dan ali ribe nista
Link to comment
Share on other sites

I ja sam sa Sreckom bio na trojci u sredu i nismo imali ni pipanje , na celom jezeru je samo na sestici bilo nekoliko riba ( nadam se da se ne ljute jer ne znam tacan broj )i jedna na jedanaestici sve ostale pozicije bile pune ali nigde nije bilo ribe,Prki bacao sa keca sastrane i imao dva komada popodne sve u svemu lep dan ali ribe nista

 

Ja malopre dosao sa trojke i naravno nisam imao ni pipanje. Bilo ulova na petici i preko puta na skoro svim mestima.

Link to comment
Share on other sites

Bio na 10-ci 4komada, bilo bi i vise nego me temperatura zakucala i ,,kuci begaj" kad hoce hoce... Covek pored mene na 11-tici 8kom mislim da je imao najvise na jezeru...

Caki na 13-ci 9kom .....naravno kad zna. Danas sam se malo prošetao po jezeru sa ćerom, obišao majstora Cakija i uživao u prelepom danu.

Link to comment
Share on other sites

na dve trecine do sajle,cukk jagoda,prosek 8-11kg...vetar ubio,6 pozicija je danas pecalo ja sam otisao oko 14h ostao jedan lik da peca jos,9 jednu ribu,11 cini mi se 3...ovi preko puta nemam pojma...

generalno se ne slikam ali cale me je uslikao,evo jedna od danas

 

http://i1085.photobucket.com/albums/j434/ceronimus/IMG_9567.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pecali smo ja i moj kum juče na 10 i 11.Na desetki kum 4kom. sva četri na različito dipovane bojle,uglavnom mesne arome,a ja na 11 2kom. na squid&octopus solarov.Kum na različitim daljinama,ja pod sajlom.Nismo hranili,samo pva.Inače nas je vetar ubio,pravo u lice,pa je i zabacivanje sa pva bilo jako teško.Takođe je i pritisak bio jako visok oko 1030 ,pa onda i nismo loše prošli.Najveće ribe:11.5kg,12kg i 13kg.Na 13 jedan momak pri kraju dana dobio 2kom.,a Kule ispred restorana uz obalu i granje 3kom.

Eto Billy,da ti bude malo lakše dok ne odeš na Čonoplju.

Link to comment
Share on other sites

Citam postove od 27 i 29 marta i zahvalan sam onom gore sto je drugu i meni podario prelep 28 mart na Miki,jer vidim da je njih ubijao vetar.Otvaranje sezone kakvo smo samo mogli da sanjamo.Temperatura max 20c a jos i bez vetra.Bili smo na 5-tici.Od 6h do 18h na 6 stapova preko 30 sarana! Od 10kg do 15kg. Uglavnom je jeo meso rucne izrade.Forsirali smo i cuk i secerac,ali nismo mogli da verujemo da ni jednog jedinog nismo dobili na to.Prvih par sati nismo ni hranili,a ni udarac nismo dobili.Kako smo se prihvatili rakete,udarac,za udarcom je sledio.A sto je i najzanimljivije,mom kumu je bio rodjendan i doslo je jos neko drustvance,pa smo usput i po koju popili rakiju.Ne sme ni da zamislim,da smo se ozbiljno bacili na pecanje :) Sve u svemu prelep dan i puno srce na otvaranju sezone.Posto sam trenutno na poslu,a imam neke slike u 3 telefona,nisam u mogucnosti sad da postavim,pa kad budem bio,postavicu ih.
Link to comment
Share on other sites

Bio danas na Miki sa drugarima i vidite šta sam upecao.

 

http://img18.imageshack.us/img18/9731/mikaalas2932012g066.jpg

http://img542.imageshack.us/img542/6530/mikaalas2932012g127.jpg

bravo majstore :clapping: :clapping: :clapping:
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...