Jump to content

Mika Alas


Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

Obicno se daju info, kada se dobro prodje, evo da podelim s vama bruku ????????????????

 

Udruzenje LORD, organizovali druzenje-takmicenje na Miki 12 h. Pa sam ucestvovao zbog postovanja prema tom udruzenju.

Tamo sam inace pecao u zivotu 3 puta, slobodno pecanje ali je bilo puno jezero, svaki put sam dobro prolazio. Pecam kao i uvek na svoje bojle.

Auuuuuu, kako su me momci (stara Borca) sa br.4 pored mene oduuuuuvali, imali su oko 40 riba, a ja dve koje nismo uspeli ni da izvadimo.

Citao sam dosta postova o Miki, ovo ili ono.....iskustvo i slicno, ali se nisam ukljucivao jer nemam iskustva sa te vode.

Znam da su mi bojle dobre, lovne su i na divljim jezerima, na Savi i na Dunavu, ali to nema bas nikakve veze sa Mikom.

Znaci.....pricati o kvalitetu.....dobroj bojli.....i slicno, nije dovoljno. Mozda na slobodnom, ali kada se na tom jezeru pojavi neko sa takmicarskim iskustvom i da zna sta treba staviti na udicu i cime to namamciti, sto nije bojla, onda je sve drugo minorno.

 

Tako da sam, evo sa debelim iskustvom, ovako star i ja opet nesto naucio...????????

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Obicno se daju info, kada se dobro prodje, evo da podelim s vama bruku

 

Udruzenje LORD, organizovali druzenje-takmicenje na Miki 12 h. Pa sam ucestvovao zbog postovanja prema tom udruzenju.

Tamo sam inace pecao u zivotu 3 puta, slobodno pecanje ali je bilo puno jezero, svaki put sam dobro prolazio. Pecam kao i uvek na svoje bojle.

Auuuuuu, kako su me momci (stara Borca) sa br.4 pored mene oduuuuuvali, imali su oko 40 riba, a ja dve koje nismo uspeli ni da izvadimo.

Citao sam dosta postova o Miki, ovo ili ono.....iskustvo i slicno, ali se nisam ukljucivao jer nemam iskustva sa te vode.

Znam da su mi bojle dobre, lovne su i na divljim jezerima, na Savi i na Dunavu, ali to nema bas nikakve veze sa Mikom.

Znaci.....pricati o kvalitetu.....dobroj bojli.....i slicno, nije dovoljno. Mozda na slobodnom, ali kada se na tom jezeru pojavi neko sa takmicarskim iskustvom i da zna sta treba staviti na udicu i cime to namamciti, sto nije bojla, onda je sve drugo minorno.

 

Tako da sam, evo sa debelim iskustvom, ovako star i ja opet nesto naucio...

Eh dragi moj biseru,kad je takmicenje takvog tipa (ne samo boila) tada mora mnogo pticije i razne sitne hrane,bacanje spomba u tacku,secerac,tajger,gumenjaci,parfemi...pozz

Link to comment
Share on other sites

Obicno se daju info, kada se dobro prodje, evo da podelim s vama bruku

 

Udruzenje LORD, organizovali druzenje-takmicenje na Miki 12 h. Pa sam ucestvovao zbog postovanja prema tom udruzenju.

Tamo sam inace pecao u zivotu 3 puta, slobodno pecanje ali je bilo puno jezero, svaki put sam dobro prolazio. Pecam kao i uvek na svoje bojle.

Auuuuuu, kako su me momci (stara Borca) sa br.4 pored mene oduuuuuvali, imali su oko 40 riba, a ja dve koje nismo uspeli ni da izvadimo.

Citao sam dosta postova o Miki, ovo ili ono.....iskustvo i slicno, ali se nisam ukljucivao jer nemam iskustva sa te vode.

Znam da su mi bojle dobre, lovne su i na divljim jezerima, na Savi i na Dunavu, ali to nema bas nikakve veze sa Mikom.

Znaci.....pricati o kvalitetu.....dobroj bojli.....i slicno, nije dovoljno. Mozda na slobodnom, ali kada se na tom jezeru pojavi neko sa takmicarskim iskustvom i da zna sta treba staviti na udicu i cime to namamciti, sto nije bojla, onda je sve drugo minorno.

 

Tako da sam, evo sa debelim iskustvom, ovako star i ja opet nesto naucio...

a ti borcanci taj dan nisu pecali na miki to sto smo ih videli ne znaci da su tu .njihov mamac vija ribe i uskace u usta .to je dresiran tajger ....ma svaka im cast jesi video onog od 27 i nesto ko nazime . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

joj kume kad god pecas samnom imas i ribe i  slika a kad pecas sam nema ni ribe ni slika pa ti pljuj kuma ...srecom pa ti kuma necita ovaj forum inace bi fasovao kod biljane hahahhah

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

moram da ti otkrijem tajnu u vezi tog slikanja.kuma Savka mi naredila da te slikam stalno da ima dokaz gde si bio jel nije joj bilo jasno  taj Mika jel musko ili zensko.za svaki slucaj moram da ti kazem da ti je zbog toga zabranila da pecas na Miki .pitao sam ja kumu i onomad da te pusti al rece mi da  na takva mesta neides vise . 8)  8)  8)  8)  :pivopija1:  :pivopija1:

Link to comment
Share on other sites

Ma nebitno na koji su mamac pecali, oni na 4, Caki na cini mi se 12, ljudi se napecali lepo, a pri tome momci tresnuli i onog velikog.

 

Kad ljudi lepo otpecaju, posteno je da im se cestita, na sta god pecali, jer u izboru mamca, prihrane i hemije lezi veliki deo dobrog rezultata i to treba postovati. Sto rece moj drug Ciga, "ucitelju, prevazisla te deca, promeni malo.....", al dzabe ja staromodan.

 

Kad se dodje na vodu onda treba gledati gde je riba, na kojoj dubini se krece, pa onda odluciti, dal sa tonucim, dal sa vestackim, dal vise ili manje podici itd.

 

Ovog puta, po meni, oni koji su imali sitno, vestack pa jos leluja, sa pravim izborom hemije i sendvica, dobro su prosli. Samo mozak i razmisljanje. Nemam za takve vode iskustva, ali nece saran uvek dole, jos ako ima dosta stare hrane, boli ga uvo za to sto mu serviras po dnu, pa makar to bila super bojla.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Juce pecamo kolega i ja u B.Jarku neko druzenje sa prijateljima iz Banata,nije tema o B.Jarku ali tamo sam cuo sledecu pricu,negde poslepodne nailazi neki kolega po stapu u obilazak,poznajem ga na zdravo-zdravo,mislim da je iz Temerina,trguje sa ribolovackom opremom i vojnom garderobom.Klasicna prica kako je ,hoce jede,nece da jede,probaj ovo ono,i nekako stignemo do teme Mika Alas, kazem da idemo sledeci mesec na ceo vikend ,na jedno fizikalisanje ,kad on iznosu svoju pricu citiram"  Nema od tog jezera nista,Kule rasprodaje ribu,nece vise da gazduje jezerom,navodno se neka kolicina prodata vec itd" . Sad ga bas nisam hteo da ga oteram u tri lepe m......,ali ja verujem da samo prosipa praznu pricu i da nema pojma sta lupeta.Stvarno mi digao zivce na maksimum.

Link to comment
Share on other sites

Zamolio bih vas da ne iznosite price iz REKLA-KAZALA izvora! Ako imas pricu iza koje stojis sa Imenom i Prezimenom onda je iznesi ovo je glupo i samo nanosi stetu jezeru na koje veci od nas povremeno peca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako su vec neke informacije nacule,bilo bi dobro da licno Kule objavi, pa da potvrdi ili demantuje te price. Ajde Kule ubi nas neizvesnost,u planu je da idemo za dve nedelje,na ceo vikend.

Link to comment
Share on other sites

Drage kolege, dobio sam informaciju sto se tice rasprodaje ribe i zatvaranje MIke. Ovako istina je da ce se riba rasprodavati i da vise nece biti pecanja ali tek od septembra. Dakle jos samo do septembra se moze pecati na ovoj lepoj vodi nazalost. Verujem da su mnogi razocarani ovim potezom ali ocigledno se ljudima ne isplati da rade.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...