Jump to content

Pelagicevo


Recommended Posts

Ajd priznaj ti lepo gde si to upeco, to nemoze bit na Pelagicevu, a pogotovo na tako kurton pozicijama. Tamo ima nesto malo ribe po coskovima....

 

Ko god ode tamo, postavlja slike upecanih grdosija. A ko ne ide tamo na pecanje govori kako tamo ima sve manje ribe. E sad jeb.... me, ko je ovde lud.

Da li slusati ljude koji idu tamo na pecanje ili ljude koji neidu, ali znaju sta tamo ima i koliko ima?

 

Ili.....vi koji idete, ukljucujuci i mene, zajebavate ovaj narod, pa slikate neke ribe sa drugih jezera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ajd priznaj ti lepo gde si to upeco, to nemoze bit na Pelagicevu, a pogotovo na tako kurton pozicijama. Tamo ima nesto malo ribe po coskovima....

 

Ko god ode tamo, postavlja slike upecanih grdosija. A ko ne ide tamo na pecanje govori kako tamo ima sve manje ribe. E sad jeb.... me, ko je ovde lud.

Da li slusati ljude koji idu tamo na pecanje ili ljude koji neidu, ali znaju sta tamo ima i koliko ima?

 

Ili.....vi koji idete, ukljucujuci i mene, zajebavate ovaj narod, pa slikate neke ribe sa drugih jezera.

a kad sam ja do skoro pricao isto to kako na nasim vodama i dalje ima ribe i kako moze da se uhvati riba na divljoj vodi samo treba pecati a ne sedeti kuci i pricati kako ribe nema,oni koji new pecaju su ne ubedjivali da je nema,a ostali me  cudno gledali i prevrtali ocima....

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ajd priznaj ti lepo gde si to upeco, to nemoze bit na Pelagicevu, a pogotovo na tako kurton pozicijama. Tamo ima nesto malo ribe po coskovima....

 

Ko god ode tamo, postavlja slike upecanih grdosija. A ko ne ide tamo na pecanje govori kako tamo ima sve manje ribe. E sad jeb.... me, ko je ovde lud.

Da li slusati ljude koji idu tamo na pecanje ili ljude koji neidu, ali znaju sta tamo ima i koliko ima?

 

Ili.....vi koji idete, ukljucujuci i mene, zajebavate ovaj narod, pa slikate neke ribe sa drugih jezera.

Ma ovo je jastuk na napuhavanje hahaha

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

CT BiH CARPFANATICS - Stupari

22.630 kg

Poz 1.

http://i.imgur.com/59RoU9b.jpg


Trenutno najveca riba na takmicenju

24.370 kg

http://i.imgur.com/fmYh7nq.jpg


Bistro sa jezera gdje plivaju grdosije.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Obicno se komentarise riba na fotografiji....

Kad vidim ova radosna lica, sve ostalo, svaka diskusija, komantari, seme i spletke su suvisni....

 

Svaka vam cast momci, ali pre svega na sreci koju iskazujete drzeci te ribe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dare, samo ti ponesi bojle made in DDA Baits, za ostalo se nesekiraj....

prodje 5 dana na vodi,rezultat 40 setak riba,najveca amur 22kg,jos bi izdvoji jednog sarana 20kg

koji me je vozao desetak min po poziciji da izvinete jaja su me zabolela dok se nije predao.

pored upecanih riba bilo je jos potezanja taman toliko da se signalizator oglasi a i ove ribe 

sto su upecane jedva da su dale dva bipa,u pocetku je bilo dosta promasaja sve dok

nisam stavio teze olovo i kruci predvez.posle te male intervencije broj izvadjenih riba se povecao.

jos da napomenem riba je radila najbolje po najtoplijem delu dana,noc nisam pecao.

gallery_1946_386_16904.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Jeste, idem tamo od 28.ovog na poziciju 11. Jedno 10tak dana, pa forumasi....moze kafa i po neka mala casica.

Za juni/juli poz.11 nije bas....., ali se nadam nekom velikom, uz odmor i druzenje.

Izvestavam o svemu pa i na cega radi, kada se vratim.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jeste, idem tamo od 28.ovog na poziciju 11. Jedno 10tak dana, pa forumasi....moze kafa i po neka mala casica.

Za juni/juli poz.11 nije bas....., ali se nadam nekom velikom, uz odmor i druzenje.

Izvestavam o svemu pa i na cega radi, kada se vratim.

Kad stizes 28.? Ja sam mislio na vodu subotu i nedelju, na bilo sta sto bude slobodno. Da te sacekam da se vidimo ako ces dolazit malko ranije.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

bio sam gost prijatelja iz sremske mitrovice koji su 4 dana pecali na jezeru, na pozicijiam 17, 18 i 19. upecano je više od 40 riba, uglavnom amura veličine od 10 do 20 kilograma, ali je bilo riba i preko 20 kilograma. ekstremne temperature su smetale samo nama i zanimljivo je da je riba uglavnom jela preko dana dok je noću bilo jedno ili ni jedno pecanje. pored amura i šarana u subotu je upecan i som :rofl:

 

prvi put sam bio na jezeru ali sam oduševljen, u pitanju je velika i zdrava riba a najvažnije, veoma borbena. plaža, tuševi i kafić sa hladnim pivom su pravi pogodak a gostoprimstvo ljudi ne treba ni spominjati. šteta što mi je jezero daleko (330 km) inače bih češće dolazio.

 

ostvarila se i moja ribolovačka molitva, upecao sam veeelku ribu i ne moram više da lažem. iz principa vam neću reći koliko je imala kilograma :crazy:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam bio sa zenom na poziciji br. 29 od 02. do 08. avgusta.

Upecali smo ukupno 37 riba, od kojih su dvije preko 20kg, amur od 20,10kg i saran 24,00kg.

Sto su mi ujedno licni rekordi za obe vrste.

Od ukupnog broja riba procentualno je bilo vise amura nego sarana, kao i nekoliko somova.

Sva riba je bila skoncentrisana u zalivu kod pozicije br.1 i ono sto se tamo desavalo je nesto strasno.

Covjek je pecao sa sinom cetiri dana i upecao je po mojoj procjeni preko 80 riba!!!

I to sve danju, nocu uopste nije pecao.

Bukvalno svakih 20-30 minuta je imao run.

Pa double run, pa triple run.

Izmedju ostalog upecao je i sarana od 31,86 kg!!!!

Predivnog tamnog ljuskara, nevidjeno.

Vodostaj je za pola metra nizi nego proljetos, voda dosta topla i gro ribe je u dubljem dijelu jezera.

Pored mene na 28 je bio momak iz Austrije, za jednu noc u roku od sat vremena je imao tri ribe.

18, 20,00 i 20,50 kg, gospodo moja draga nadjite mi jos neko jezero gdje je tako nesto moguce?!

Bas zato cu uvijek voljeti ovo jezero vise od svih drugih, jer je posebno u svakom smislu i uvijek ce nagraditi trud i rad.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...