Jump to content

Koji rod pod


nesa

Recommended Posts

Ne vidim razlog zasto me prozivate . Priznajem nikad nisam pecao na takvim sistemima . Koristio sam klasicne drcace koje sam pravio od 8 armature i pecao na klasiku . Stap do vode  i macan je tu Imam neke probleme kada ide trava jer udara u moju obalu i pokusavam na razne nacine da je izbegnem . Kada drugi ne mogu da pecaju ja sam i dalje na vodi .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
Ja sam skoro kupio grizlija. Prezadovoljan sam. Gomila podešavanja,sa njim se može pecati bilo gde. Veoma lak za sklapanje,završna obrada odrađena veoma dobro.torba kvalitetna. Jedina mana je to što po širini ne može da stane u gepek i nije ga baš lako nositi 400-500 metara, ako ne možemo autom do mesta. Meni je ovo najbolji rod pod do sada, a menjao sam ih, nije da nisam
Link to comment
Share on other sites

Ja sam skoro kupio grizlija. Prezadovoljan sam. Gomila podešavanja,sa njim se može pecati bilo gde. Veoma lak za sklapanje,završna obrada odrađena veoma dobro.torba kvalitetna. Jedina mana je to što po širini ne može da stane u gepek i nije ga baš lako nositi 400-500 metara, ako ne možemo autom do mesta. Meni je ovo najbolji rod pod do sada, a menjao sam ih, nije da nisam

Ja ga stavljam uspravno na zadnje sediste tako da skoro i ne zauzima prostor

Link to comment
Share on other sites

Ja ga stavljam uspravno na zadnje sediste tako da skoro i ne zauzima prostor

Verujem da transport nije tako velik problem, negde cemo ga uglaviti, bitnije mi je da je stabilan i da odradjuje korektno to za sta je napravljen. :)
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Kad se kupi Ugo 2 inox trebalo bi da se dobija na poklon jedan ranger da na njega okacis cizme da se suse ako slucajno ugazis u vodu ili da se deca zajebavaju sa njim po obali :)

Bio sam vlasnik daiwe infinity, sky poda, rangera, uga 2 inox, nik evolutiona i mogu da kazem da sam svakom od njih nasao manu i da nijedan nije savrsen!! Zaustavio sam se na amiaud mini carpo rod podu i ostao mi je renger mk2!! Od svih navedenih amiaud ima najmanje mana!! Naravno ovo je samo moje misljenje!!!

Link to comment
Share on other sites

http://i67.tinypic.com/2mxqyc4.jpg

 

Raduje me sto vam se dopada ovaj rod pod

Inace Ja sam prosle godine na druzenju na Adi pecao sa isto ovakvim koji sam uradio za mog sina, tako da je ovaj drugi za Vasila

PS. to su mi poklonili moj sin Aleksandar i Stanimir moj rodjak iz Sofije, kazu kako te nije sramota da nemas rod pod

:unknw:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kad smo se vec raspisali o rod podovima jedno pitanje

- Kako to da u Srbiji nema ni jedan proizvodjac rod podova, nemislim na pojedinacne izrade kao sto to ovo ja radim

Ipak je kod Vas saranski ribolov veoma razvijen, kao sto su proizvodjaci Ugo-a kopirali nevidim zasto i neko drugi ne bi to uradio

Samo glasno razmisljam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...