Jump to content

Koji rod pod


nesa

Recommended Posts

Ne smeta im jak tok . mislim najlon je uvek zategnut. ijos jednono pitanje u vezi sigurnosti celog sistema na duzim kampanjama . citam po forumu lete im stapovi na komercijalama. kako sta se desava onda sa stapovima kada udare dunavska torpeda. Desi se da nekad zakaze dril ili uvek ima neka ne predvidjena situacija . Trebam li vezivati stapove .

Pobogu kakvo vezivanje stapova pa neudaraju kamioni i avioni ispod vode . Popustis drill i nema brige 

Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da nema potrebe za vezivanjem. Dril otvoris veoma malo, da ne ode u neki panj, sedis blizu stapova i nemas problem. Nocu odvrnes pistalice na najjace, sator blozu stapova i opet nemas problem. Usi(snag ears) ne bi bilo lose da imas, nisu sad ni skupe, ima ih povoljno, a mnogo teze izlece stap sa njima.
Link to comment
Share on other sites

http://i64.tinypic.com/b8s7iw.jpg

 

Posto nisam nasao snimak nekog mog buz bara koji se okrece evo to ti pokazujem na ovom

Crveno su srafici koji fiksiraju drzace u polozaj koji zelimo. Kada njih olabavimo mozemo drzace zajedno sa bank stikovima siriti ili skupljati a i sam buz bar da okrecemo oko svoje ose

Nadam se da si me razumeo

Link to comment
Share on other sites

Jedan savet

Pri takvom nacinu pecanja koje si opisao i koriscenju bank stikova i buz barova koristi po dva bank stika napred i dva nazad a buz barovi da su sa mogucnosti okretanja oko ose.

Tako uvek mozes da doteras da ti je signalizator pod uglom od 90stepena u odnosu na stap, samim tim i rad signalizatora je 100%

Ako me nesto nisi razumeo samo pitaj

Pozdrav

Ovo sto ti je kolega Vasil objasnio, evo i slikovito.

 

14717093_1803749676503245_44448960319212

 

14690853_1803749779836568_95281738742542

 

 

PS: gle i Turci pobudalili za Ultegrama XTD..... neko je na aparatima :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ja sam tebi jednom dao PVA konac da vezujes predveze ako se secas :yahoo:

PS. ovo je samo mala pomoc za kolegu, nista vise, volim kada su ljudi sretni i zadovoljni

 

Kako se ne bih secao?!

Pa to mi je bilo najbolje pecanje u zivotu...  ;)

 

Dobro cini, dobrom se nadaj!  :good:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

dunav molim te postavi na pobadaljke dve da vidim kako se ovo cudo vrti oko svoje ose  ;)

 

Jane, zasto tako?

 

Postoji poduzna ali i poprecna osa!

Vasil je vrlo lepo objasnio sta je potrebno da bi signalizator bio pod 90 stepeni u odnosu na stap, to i poslao coveku...

 

A ako i dalje nije jasno po kojoj osi treba buz bar da se okrece, Carp Yo Yo je postavio sliku, da bi odagnao sve dileme!

 

Cemu pnizavajuci nastup?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jane, zasto tako?

 

Postoji poduzna ali i poprecna osa!

Vasil je vrlo lepo objasnio sta je potrebno da bi signalizator bio pod 90 stepeni u odnosu na stap, to i poslao coveku...

 

A ako i dalje nije jasno po kojoj osi treba buz bar da se okrece, Carp Yo Yo je postavio sliku, da bi odagnao sve dileme!

 

Cemu pnizavajuci nastup?

Ma ovaj se drogira u posljednje vrijeme, a roba losa. Sinteticka droga i kad je progutas imas osjecaj da sve znas. 

Samo ne znam cijenu robe. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...