Jump to content

Promotol L


Recommended Posts

Eventualno malo pojacati za takmicenje i top. :)

Jos kad bi neko rekao priblizno tacno bilo bi dobro. Neznam koja aroma bi pokrila taj smrad i kad bi ga koristili kao bilo koji amino a kamoli pojacali dozu
Link to comment
Share on other sites

Jos kad bi neko rekao priblizno tacno bilo bi dobro. Neznam koja aroma bi pokrila taj smrad i kad bi ga koristili kao bilo koji amino a kamoli pojacali dozu

ne pokriva ga ni jedna aroma a vocne i ne postoje jedino da stavis celu bocicu arime i 5 ml promotora.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da li je neko koristio Promotor L u dipu? Koliko ga u dip treba sipati?

Da li je neko koristio Promotor L u dipu? Koliko ga u dip treba sipati?

za dipove nikako i ako nemas praskaste amino onda najbolje stimulin amino.
Link to comment
Share on other sites

Ganicu da li si imao priliku u zadnjih godinu dana da vidis-pomirises Promotor u boci od 1l? I ja sam bio istog misljenja u vezi sa intenzitetom mirisa kada sam pre par god kupio onu malu bocicu od cini mi se 50ml. Prosle god sam kod jednog naseg kolege imao priliku da vidim Promotor u pakovanju od 1L i mogu ti reci da mirise i izgleda skoro potpuno isto kao Nutramino!  Jesenas sam ga koristio kada sam rolao Plum Shelfish 15ml pre kuvanja (u boile) i par ml ( cini mi se 5ml) posle  i mogu ti reci da nije ubilo ni malo mirisa cak ni Pluma!

Link to comment
Share on other sites

Taj sam samo i uzumao onaj u malim nisam i koristim ga ali u dipove nikako . U plum i squid moze i naravno monster i to male kolicine inace totalno promeni miris arome i jedva se oseca osim ove tri arime. A naso sam bolji nacin kombinacijom praskastih amino kiselina koje mi ne daju toliki smrad . A promotora samo u spod koristim. E sad mozda je ova moja boca iz stare zalihe .....
Link to comment
Share on other sites

Imas uputstvo za nacin doziranja za stoku,uporedi kolicinu Promotora koja se sipa u vodu za jednu kravu i pa prenesi to na jednu ribu od recimo 20 kila.....ista nedoumica je rasirena i sa Lizinom i Metioninom,svi to kupuju i kao koriste a niko rezultat ne vidi a rezultati su iznenadjujuce dobri samo treba znati napraviti odnos tih praskova i tecnosti i tecnost onda pravilno dozirati.........

Link to comment
Share on other sites

Imas uputstvo za nacin doziranja za stoku,uporedi kolicinu Promotora koja se sipa u vodu za jednu kravu i pa prenesi to na jednu ribu od recimo 20 kila.....ista nedoumica je rasirena i sa Lizinom i Metioninom,svi to kupuju i kao koriste a niko rezultat ne vidi a rezultati su iznenadjujuce dobri samo treba znati napraviti odnos tih praskova i tecnosti i tecnost onda pravilno dozirati.........

Pa sad ako tako izracunas i ne dobijas neku logicnu dozu,primer proizvodzac kaze da se sipa 2ml na svakih 10kg telesne mase.

Link to comment
Share on other sites

Pa sad ako tako izracunas i ne dobijas neku logicnu dozu,primer proizvodzac kaze da se sipa 2ml na svakih 10kg telesne mase.

pa vidis da je limar lovac samo na velike ribe..hahah...on stavi 4ml i vata samo one 20+ kg...hahahhahah

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja sam muckao melasu,betain,aromu i promotor L. fino je ispalo . inace,poslednji amino dodatak koji sam koristio je SBS PPC . uporedio sam ga sa promotorom. nema razlike u boji,gustini ,mirisu. siguran sam da je to potpuno ista stvar,koju nama sarandzijama pakuju i prodaju u sarenim flasicama :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pa vidis da je limar lovac samo na velike ribe..hahah...on stavi 4ml i vata samo one 20+ kg...hahahhahah

Limar ne mece nista,ne koristim to ali sam video kako bait guru pravi odnos komponenti i kako koristi i tada bas deluje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa sad ako tako izracunas i ne dobijas neku logicnu dozu,primer proizvodzac kaze da se sipa 2ml na svakih 10kg telesne mase.

Bas tako,zato sam i napisao da se Promotor L prvo razblazi u necemu u odredjenom odnosu i onda takva tecnost se koristi u odredjenoj dozi,koliko sam tada razmisljao o tome od 1l Promotora L mozes dobiti primer 200 Nutramina.

Link to comment
Share on other sites

Bas tako,zato sam i napisao da se Promotor L prvo razblazi u necemu u odredjenom odnosu i onda takva tecnost se koristi u odredjenoj dozi,koliko sam tada razmisljao o tome od 1l Promotora L mozes dobiti primer 200 Nutramina.

Limare sta si sad rekao? Da se razblazi u NECEMU u ODREDJENOM odnosu i koristi se u ODREDJENOJ dozi?! Ako znas u CEMU razblaziti,u KOLIKOM odnosu i u KOLIKOJ dozi ga koristiti da Promotr bude UBITACAN kazi da i mi znamo!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Po tome bi onda 5ml Promotora bilo dovoljno za taj rastvor u kojem se on razblazuje. Ako je cifra da je 1L Promotora jednako 200 Nutramina, tacna.
Namece se pitanje kakav je to onda rastvor gdje Promotor L onakav kakav jest po svom svojstvu, poboljsava taj rastvor ili obrnuto, kakav je to rastvor koji Promotor poboljsava?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...