Jump to content

Promotol L


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Druze slazem se sa sustinom tvog komentara i u potpunosti sam ga razumeo,samo sto je moj akcenat bio na necem sasvim drugom.Ne opovrgavam cinjenicu da je promotor prirodan i nesumnjivo koristan u mnogim sferama, taman posla,igrom slucaja je on ovom prilikom tema, u sprezi sa multiminom ili stimulin aminom...Da banalizujem,onako najsirovije,aludirajuci na sve "cudotvorne" bocice koje smo slepo voljni da platimo basnoslovno,ubedjeni da kupujemo ekstra produkt koji daje siguran preduslov dobrom ulovu,pod okriljem etikete na bocici i dobrog marketinga...ni ne sanjajuci u bezbroj slucajeva da recimo placamo dva decilitra obojenog jestivog ulja sa malo arome,ili mozda decilitar babinog sirupa iz spajza,iliti mozda kilu aromatizovanog brasna,,,i bog te pita cega sve,cije cene ne premasuju ni sto dinara...Sustinski problem je u tome sto kod nas ne postoji niti jedan garant u bilo kojoj sferi nabavke bilo to semena u poljoprivredi,rezervnog dela u mehanici,cak i lekova u bolnici...o opravdanosti kvaliteta i cene istog...

Za danak se isto slazem sa tobom :)  , a isto tako verujem da kada bi neko dokazao da cijanid i pored sve katastrofe super peca ribu,bilo bi musterija a da ne pitaju posto je bocica...

ja kad sam o tome poceo da razmisljam i jos zatim nadovezao da preprodavci (jer ajko malo nas kupuje iz engleske ili zvanicnih disributera) mogu da uzmu npr multiminio i da ga razvodne sa vodom 50/50 i dodaju malo neceg crvenog da ostane ista boja ili cak se promeni boja mogu da ti kazu da je nutra menjala sastav ? skonto sam da je poenta sto manje para potrositi :pardon:  znaci ovaj promotor L ili kako se vec zove ce biti kupljen :yahoo:

a de ne govorim o aromama ko da ces ti bas zzapamtiti kad si je prvi put kupijo daj je stipala nos jace ili slabije ? itd itd ............................

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kad sam o tome poceo da razmisljam i jos zatim nadovezao da preprodavci (jer ajko malo nas kupuje iz engleske ili zvanicnih disributera) mogu da uzmu npr multiminio i da ga razvodne sa vodom 50/50 i dodaju malo neceg crvenog da ostane ista boja ili cak se promeni boja mogu da ti kazu da je nutra menjala sastav ? skonto sam da je poenta sto manje para potrositi :pardon: znaci ovaj promotor L ili kako se vec zove ce biti kupljen :yahoo:

a de ne govorim o aromama ko da ces ti bas zzapamtiti kad si je prvi put kupijo daj je stipala nos jace ili slabije ? itd itd ...........................

 

 

AAAAAAAAAAAA, Ovde treba .http://translate.google.rs


 

Link to comment
Share on other sites

Isto ko i gold treasure od sbs, samo jeftinija varijanta negde sam stavljao vec slike ovde na forumu, imas od big carpa i vde, mleko secerca u sustini nista specialno a boila se lepo polako rastapa super stvar, neidu jaja i nema kuvanja nego se stim mesa mix 

a npr posle 30 minuta u vodi kako izgleda boila na dlaci? :unknw:

Link to comment
Share on other sites

kad sam o tome poceo da razmisljam i jos zatim nadovezao da preprodavci (jer ajko malo nas kupuje iz engleske ili zvanicnih disributera) mogu da uzmu npr multiminio i da ga razvodne sa vodom 50/50 i dodaju malo neceg crvenog da ostane ista boja ili cak se promeni boja mogu da ti kazu da je nutra menjala sastav ? skonto sam da je poenta sto manje para potrositi :pardon: znaci ovaj promotor L ili kako se vec zove ce biti kupljen :yahoo:

a de ne govorim o aromama ko da ces ti bas zzapamtiti kad si je prvi put kupijo daj je stipala nos jace ili slabije ? itd itd ...........................

 

 

AAAAAAAAAAAA, Ovde treba .http://translate.google.rs

 

 

pa jel vidis ti kolega moj nick sta se cudis onda :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav

dali netko zna gdje u Beogradu može da se kupi Promotor l (koji trgovina i koja točno adresa-to mi je bitno zbog GPS-a jer ne poznam BG nego vozim kud me gps odvede) ako znate i koja je cijena za litru nije na odmet spomenut

unaprijed zahvaljujem!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kad ga budes kupio arome ti nece biti potrebne od tog smrada. Tako da ne eksperimentisi nego stimulin amino je zakon

Samo jedno pojasnjenje arome nisu sve sto treba boili,ali koliko vidim mnogo pridajete znacaja tome.Ako moze objasnjenje zbog cega?

Link to comment
Share on other sites

da je promotor l namenjen za ribolov bilo bi ga u nekim od carp shopova a ne u veterinarskoj apoteci.Razmislite pre upotrebe ovog preparata u kojim kolicinama ce te ga stavljati i dal ce te ga uopste stavljati jer moze da se dobije sasvim kontra od ocekivanog i da nemate ni bip
Link to comment
Share on other sites

da je promotor l namenjen za ribolov bilo bi ga u nekim od carp shopova a ne u veterinarskoj apoteci.Razmislite pre upotrebe ovog preparata u kojim kolicinama ce te ga stavljati i dal ce te ga uopste stavljati jer moze da se dobije sasvim kontra od ocekivanog i da nemate ni bip

druže jesi ga ti probao,pa govoriš iz nekog ličnog iskustva ili samo misliš to sto si rekao? Baš me interesuje jer imam i ja kupljeno doduše nisam ga još koristio jer neznam u kojim razmerama da počnem,upravo se i ja plašim tog kontra efekta!
Link to comment
Share on other sites

Quote

da je promotor l namenjen za ribolov bilo bi ga u nekim od carp shopova a ne u veterinarskoj apoteci.Razmislite pre upotrebe ovog preparata u kojim kolicinama ce te ga stavljati i dal ce te ga uopste stavljati jer moze da se dobije sasvim kontra od ocekivanog i da nemate ni bip

 

iduci tom tvojom logikom,u koliko ti carp shopova znas da se prodaje konoplja,niger,lan,zito,kukuruz,sojino brasno,kukuruzno brasno,psenicni griz....

a sve se to koristi za izradu boila... mislim da ima mngo stvari ( ne mislim konkretno na promol) koje mogu da se nadju van specijalizovanih radnji a rade isti posao o 5 puta su jeftinije..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U odredjenim dozam izvan promotor radi posao i to dobro,a verujem kad bi vam neko sipao promotor u bocu od nutramina da nebi primetili razliku.

A to sto se potencira kako je to smrad u nedogled,pa ima i gomile drugih stvari koje smrde kao smrt pa love ribu.

Ali opet svi imaju svoja misljenja i iskustva i to postujem,moja za promotor su pozitivna i koristicu ga i dalje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

relativno sam nov sam u saranskom ribolovu,a za Promotor L sam cuo pre 2 god ali ga nisam kupio,sad me je ova tema oko njega malo zainteresovala pa ako bi neko mogao da mi kaze kolika doza ide na 10kg spoda? i kako ga dodavati,da li prelivati spod sa njim ili je nesto drugo u pitanju? hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

evo ja sam dodavao na 7-8 kg kugli za dunav (dok sam mesao) 3ml sve ukupno kad se kukuruz malo ohladio (ne dok je vruc odma posle kuvanja) mozda sam trebao vise al se bojim da ne preteram jer je divlja voda uskoro pecam pa ce mo videti dal se svidja saranu

Link to comment
Share on other sites

Hvala na informaciji.Ali mene zanima konkretno za spod,koji sadrzi kukuruz,psenicu,secerac,konoplju itd. Da li mogu samo da prelijem spod sa promotorom? i ako moze zanima me koja kolicina promotora ide.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Promotor je koktel amino kiselina, po sastavu je vrlo slican bilo kom aminu koji je SPECIJALNO NAPRAVLJEN ZA SARANA. Doziranje isto koliko i Mulitimino,Nutramino.....

Eventualno malo pojacati za takmicenje i top. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...