Jump to content

Recept Za Bananu


Recommended Posts

  • 4 months later...

Ja nemam nista protiv,ako Boza hoce da ga podeli sa jos nekim....

Sa moje strane ne bi bilo u redu da ga dajem,jer sam ga obecao samo Bozi.

Sve u svemu boila lepo radi,a pecano je na kanalu DTD i Dunavu sa njom....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne razumem cemu tolika tajnovitost oko recepta za boile? Hoce neko upecati tvoju ribu? Ili se neces osecati uzviseno ako jos sem tebe peca ribu?

Mi smo bre bolesni do koske!!!

desavalo se cak i kad dobiju orginal recept da ga nikad neprobaju zato sto misle da to nije to ......stvarno bolesno

Link to comment
Share on other sites

paa brate ako ti neko trazi recept za boile ili mu das ceo recept i lepo mu objasnis do detalja sta je sta da zna covek sta da radi . a ne napises mu polovicno i u vecini slucajeva sa nekim skrecenicama pa ti druze lupaj glavu sta je sta .... bolje mu napises nedam recept to je postenije nego ovako ... Goranbilly ja se slazem sa tobom skroz ... ja sam imao jako lepo iskustvo sa jednim covekom ovde sa foruma dobio sam recept i sve sto treba uz recept eto i ako ja ikad budem u prilici da i ja tako pomognem nekome pomocicu sigurno. naravno kad budem sam napravio svoj miks koji cu testirati i ako bude radio javno cu ga objaviti svima . pun mi je k....c tog rivalstva ja imam bolje ili bolje ovo ono. ako niste znali pecanje je drustven sport i treba sa drugima uvek podeliti i dobre i lose stvari i uvek pomoci kolegama , jer ko zna mozda se bas nadjes na vodi sa covekom kog si zajebavao na forumu i mozda ti bas zatreba njegova pomoc .... Mali je svet a kamo li srbija 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

a sto je najjace u svemu ovaj forum je kao neki ring u koji udju dva pecarosa i gledaju ko ce koga vise da nadmudri u recptima forama taktikama . uopste nesluzi svrsi vecina tema koje se pretvore u diskus a ne konkretno na pitanje koje je postavljeno . Covek je trazio recept u januaru i koliko vidim sada je septembar i dalje ga nije dobio ,bar ga niko nije ovde napisao ... Strasnooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Taj ko nezna recept kupi gotove boile lepo i peca nema da bije glavu. Ako je nov u ovom svetu polako sve u svoje vreme ce saznati. Nemoze se preko noci sve da se preskoci i odma postade sarandzija. A i sto bane napisa ovde na ovom forumu ima toliko dobrih recepta objavljenih samo neko treba da krene da radi i da ih proba i testira. A ne da misli sve su to lazni recepti. Pa nije tako. I da tim pocetnicima neko da neku takozvanu najlovniju boilu pitanje sta ce taj neko uraditi .pa dzaba ti boila lovna ako ne plasiras mamac gde treba ili cekas na pogresnom mestu .
Link to comment
Share on other sites

pa upravo zato i teba pomoci novim kolegama ... pa niko nije preko noci postao sarandzija i niko za jedan dan nije napravio vrhunsku boilu ali zasto da nepomognes nekome ? ja cu uvek pomoci kad god budem imao priliku ili kad budem matrao da sam kompetentan da kazem nesto ... sta znaci plasirati mmac kako treba ? imas ugradjen sonar na udicu pa znas gde da bacis boilu ili si vidovit pa znas gde je riba ? netreba tako razmisljati . pomognes kolegi i objasnis mu sve sto mozes ... jednostavno budes drugar 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Druze jeydee procitaj malo bolje pa ces skontati da je Boza dobio recept,a to sto ga ja javno nisam objavio je iskljucivo moj izbor....

Ni meni ga niko nije dao nego sam se sam potrudio oko istog i mislim da je moj izbor kome cu ga pokloniti

I decko nije dobio polovican recept nego ceo,ne bih nikoga zeznuo....

Link to comment
Share on other sites

Imas puno ,puno objasnjenja i recepta koji su lovni a i ja koji recept sam pisao nisam pisao polovican. Samo neko treba da da proba to i da ispostuje jer nemozes jednim na vodu i suditi o tome. A naravno forum je za to da se pomaze a ne da se neko zajebava ali i treba krenuti redom citati.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kako mislis tajnovitnost?

Neko je dao ceo recept?

Cekaj,na koje boile ti pecas?

Ajde molim te podeli to sa nama....

1. Glupo je to sto si Bozi poslao recept na PP ali si to izneo javno, pa onda se javi Tonac sa pitanjem da li moze i on da dobije recept a ti ga prebacis na Bozu a Boza mu kaze da ce mu posalje PP. Ispada sad da Tonac treba da moljaka i trca oko tebe i Boze zbog jednog recepta za boile?! Mogli ste sve ti i Boza da obavite ili preko PP ili javno brate. Naravno da je tvoja stvar kome ces i kako dati svoj recept ali ako ga dajes samo odredjenima nemoj se hvaliti time. Malo mi je to neumesno.

2. Sto kaze Ganic,na forumu ima GOMILA dobrih i tacnih recepata.

3. Nikada nisam krio na sta pecam posto najcesce pecam na Conoplji pitaj ljude sa jezera (a i sa foruma)da li su uvek znali na sta pecam i kako prolazim. Ja sam recepte za svoje najlovnije boile objavio na forumu  https://www.exyucarp.com/forum/index.php?showtopic=5476 i time zapoceo jednu lepu temu u kojoj svako moze da procita recepte za boile koje stvarno love.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

prvo i prvo procitajte lepo tekst koji sam napisao i kada to budete uradili shvaticete da nikoga nisam imenovao licno i po imenu . uopsteno sam napisao tekst .djuki i ganic vas niko nije prozvao samo kazem da je svrha teme da decko dobije recept sa kojim ce moci lepo da peca ... a i kad malo bolje razmislim bolje je i neobjavljivati recept jer onda dodje janko pa dodje marko pa dodje pera,mica, zika i kad krenu da te peglaju te ovo te ono te trt te mrt ti si u kanalu .... pozzzzzz za sve bez ljutnje niko nije imenovan niti prozvan

Link to comment
Share on other sites

pa upravo zato i teba pomoci novim kolegama ... pa niko nije preko noci postao sarandzija i niko za jedan dan nije napravio vrhunsku boilu ali zasto da nepomognes nekome ? ja cu uvek pomoci kad god budem imao priliku ili kad budem matrao da sam kompetentan da kazem nesto ... sta znaci plasirati mmac kako treba ? imas ugradjen sonar na udicu pa znas gde da bacis boilu ili si vidovit pa znas gde je riba ? netreba tako razmisljati . pomognes kolegi i objasnis mu sve sto mozes ... jednostavno budes drugar

 

e pa vidi niko od nas nema sonar na udicu da zna ali to je nesto sto ce vremenom doci pa kad plasiras kukuruz iz kante za spod kako treba i gde treba imaces ribu a vecina bi tela samo recept i misle time su zavrsili sve. A ti posto vidim da si mlad i kazes sam kad budes kompetenta da ucestvujes u takvoj temi onda ces reci. A da bi dosao dotle treba vec date recepte testirati na vodi a ne ulaziti u raspravu sa ljudima koji su kompetentni i dele svoje iskustvo da bi se nekima pomoglo ko hoce da prihvati a i nije sujetan i tvrdoglav.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...