Jump to content

Hot Demon


idiot

Recommended Posts

meni se cini svima poznata boila osim meni?   mnogi kazu da je najbolja za noc , mnogi kazu da na kanalima rastura ......

 

koja firma to pravi, jel ima likvid ili samo gorove?  ili je to samo dip? gde u srb ima da se kupi (oko ns ako ima)?

Link to comment
Share on other sites

Do 2010 gotovo da nepostoji voda gde mi Demon nije dao ribu,posle ni bip.

Hteo sam odavno da Vas pitam zašto

Možda je 2011 Šaran rešio da ga više neuzima sa moje udice...neznam,ali mi je neverovatno i to se sigurno samo meni dešava.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni su pomenutu boilu ljudi preporučili za divlju vodu (konkretno kanal) i odlično mi se pokazala!

Na mestu hranim samo kuvanim kukuruzom a na jedan od štapova često montiram i Hot Demona sa još samo par boila na pva! Na kanalu mi je donosila više ulova amura nego šarana! Ribe su uglavnom bile krupnije, a isto iskustvo mi se kasnije dogadjalo i na komercijalnim vodama, samo su umesto amura, boilu uzimali šarani ne manji od 8 kg.
Po mom skromnom mišljenju, to je neka verzija ROBIN RED-a i mislim da je radjena na bazi ''mesnog'' mixa.

Vredi probati!

Link to comment
Share on other sites

A što se tiče DIP-a . . . potpuno se slažem da njegov miris ''ubija''!
Ja bočicu držim u malo jednoj malo većoj bočici čiji poklopac ''hermetički'' zatvara, pa mi se opet torba oseti na Demona! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ja koristim Dip i gotove boile i ima rezultat ali bez prehranjivanje samo jedna na udica i dve na pva lenta daleko od hraniliste.Kada sam kupio jedan kilogram od te boile i pola zdrobio u spod i po 5-6 boile na stap,dobio sam kontra efekt nije bilo ni bip. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Novembra prošle godine, dipovao sam u Demona boile na Skadarskom jezeru, ali nije bilo ni bipa. Probaću i tokom ove sezone u različitim periodima (početak sezone, sredina leta, jesen) pa ću videti šta će da kaže.

Link to comment
Share on other sites

Novembra prošle godine, dipovao sam u Demona boile na Skadarskom jezeru, ali nije bilo ni bipa. Probaću i tokom ove sezone u različitim periodima (početak sezone, sredina leta, jesen) pa ću videti šta će da kaže.

Obicno demon najbolje rezultae daje u hladijem delu godine,mada pravilo je da nema pravila!

Link to comment
Share on other sites

<br />

Obicno demon najbolje rezultae daje u hladijem delu godine,mada pravilo je da nema pravila!

meni radi u toku cele godine,preporučujem da probas prvo bez dipa sa 2,3 polutke u pva, ako nece onda dip, desavalo mi se nebrojeno puta da sa dipom nece da pipne,a bez njega razbija
Link to comment
Share on other sites

Interesuje me sa kojom vocnom boilom je najbolje da se sece demon u ovo vreme ako uopste valja da se sece, a od nekih kolega sam   cuo da ga kombinuju i sa cukom.

Ananas pop ups mainline :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

jedna od retkih kupovnih boila koja je na svim vodama gotovo uvek davala poneku ribu,nesto kao DZOKER,nije mi bio glavni mamac,ali ga obavezno treba imati kod sebe,kombinovao sam ga sa oktopusom,jagodom,ananasom i imao sam udarce i danju i nocu,treba ga ispostovati,dobar je to mamac !
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 7 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...