Jump to content

Recommended Posts

Да ли је неко до сада користио течни GLM os SBS. 

Може ли да подели искуства и ако не тражим превише да ли и за њега не постоји ограничење на КГ микса или ипак постоји. 

Хвала у напред.

Link to comment
Share on other sites

Zasto nisi hteo da kupis ?

 

Kazem ti u 2-3 varijante koje pravim sa njim mi je odlican kao dodatak . Ja sam uzeo par komada da imam :)

Inace da znas Gulpove komponente su odlicne . Koristim i njihov tecni betain i csl 

Link to comment
Share on other sites

lhttp://carpshop-borovik.com/wp-content/uploads/2016/03/GLM-extract.jpgOdličan isto se i dimi kao nutrin kad se otvori 13 eura 250 g

a preporucena doza je?
Link to comment
Share on other sites

piše 1-2%

Osobno najbolje mi se pokazalo 10-15g na kg suhog mixa 

Pa ako matematika ne laze to je u principu preporucena doza za kg mixa kako proizvodjac i preporucuje. A kad ostavimo sa strane matematiku tih 10g na kilogram fish miksa neznace aman bas nista. Pogotovo kad vidim preporuke od  1g do 2g na kilo,boze pa to je malo je reci strasno. Al dobro treba i prodati nesto!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Za mene nema boljeg atraktora za sarana i koristim ga u svakoj boili u dozama do 150g. Kod visokih doza glm-a ne koristim nikakav flavour ( nepotrebno i nema flevera koji to moze pokriti).Sa glm-om se nemoze pretjerati sto vise to bolje, te doze od 20-30 g. nemaju nikakvu ulogu
Link to comment
Share on other sites

Za mene nema boljeg atraktora za sarana i koristim ga u svakoj boili u dozama do 150g. Kod visokih doza glm-a ne koristim nikakav flavour ( nepotrebno i nema flevera koji to moze pokriti).Sa glm-om se nemoze pretjerati sto vise to bolje, te doze od 20-30 g. nemaju nikakvu ulogu

kog proizvodjaca druze ti stavljas glm po 150 gr?
Link to comment
Share on other sites

Bez 30-40gr glm na kilo mix-a ne vredi ni stavljati!!ili stavi ili ne!!

jedan od dva koja koristim je i nutra i sa 10 gr nutre ima razlike dali ga ima u mixu ili nema . Ja ga koristim u mixevima gde nema ribljeg brasna i u lovne mamce.
Link to comment
Share on other sites

Ganicu druze koristim glm od feedstimulansa i jos jedan koji se koristi u veterinarskoj medicini. Lovne boile i mozda jedno 10% boila za prihranu doziram do 150 g. Glm-a a ostale oko 50g.

Mix za ovo mi se sastoji od visoke doze griza , pticije hrane grubo samlivene , kazeina, lactalubina , clo i surutke u prahu .

Link to comment
Share on other sites

I ja stavljam nutrin 8-10 grama, druge i 20-30gr zavisno od proizvodjaca. To doziranje od 150gr mozda i nije preterano sto se tice lovnosti ( nisam naravno probao ali verujem ) ali finansijski je potpuno neprihvatljivo jer je bar za mene besmisleno praviti boilu koja kosta 40 evra po kilogramu a uvek se pravi na vise kilograma. Moze se napraviti jednako lovna boila za mnogo manje para pa cenim da nema svrhe

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...