Jump to content

Video Klipovi, Slike...


smrki

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Kristijane jer ima mrtvih ,ne znam dal da gledam?

Prošli put si me baš oraspoložio, kao kad sam kao klinac gledao Boška Buhu.

Do osmog razreda nisam došao sebi.

I sad se po nekad budim znojav noću i čujem ,,BOŠKO PAZI ČETNICI" ratatatatatatatata....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gledajuci ove sjajne snimke i prelepa jezera koja su toliko bogata ribom, bas se razocaram sto nemamo srece da i mi zivimo u nekoj sredini u kojoj se toliko vodi racuna o prirodi i ribljem fondu!!Nase vode su toliko opustosene da ni sam ne znam koliko je potrebno imati izlazaka na vodu da bi se doslo do ulova.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Još jedan masterpiece Olija Dejvisa

 

Ne svidja mi se ovaj video. Sve se svelo kod Blaira na jebeni stalking. Ladno na videu okacio hljeb na udicu, pa ajmo lijepo svi da uzmemo jedan stapic, kantu pod ruku, koru hljeba i idemo pecati.

Obesmislili su sve, obidje covjek 4-5 drzava pecajuci na jedan stapic po 7-8h sati na svakom jezeru. Jebo Stojana sta je ovaj!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Bome Kiki i do rijeke je, odnosno do dijela rijeke na kom se peca. Evo recimo kad je neko skoro upecao 20+ ribu na Dunavu u Srbiji? Mreza na mrezi, dinamit, struja, i sta sve ne.
Ne kazem da je ovome lahko bilo upecati ove sarane, ali siguran sam da je puno i do dijela rijeke gdje ima ili nema krivolova.

 

Link to comment
Share on other sites

Tare na to sam i mislio kad sam rekao da je do nas. Dunav kao rekao je uvek bio izdasan. A mi smo ga unistili do krajnjih granica. Ima ribe, moze da se uhvati. Ali nije to to. Pogotovo ne ovakvi primerci u tom broju. Jova gospodar dunava kod nas pa ceo zivot nije uhvatio 4 takve ribe, a ne u jednoj sezoni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I na Savi 0-70 km je misaona imenica riba od 12 a ne 15kg a opet lopovi ovih dana uhvatise u razlivima par riba  15-18kg.I krš Bozji od 4-10kg.Sta zabrana?Sta 20kg?Sta 4 kom od 20 kg?Sta...?

Kristijan je u pravu.Sami sebe sj....mo!

Link to comment
Share on other sites

Tare na to sam i mislio kad sam rekao da je do nas. Dunav kao rekao je uvek bio izdasan. A mi smo ga unistili do krajnjih granica. Ima ribe, moze da se uhvati. Ali nije to to. Pogotovo ne ovakvi primerci u tom broju. Jova gospodar dunava kod nas pa ceo zivot nije uhvatio 4 takve ribe, a ne u jednoj sezoni

Zato cu onu svoju sansu da pecam u Kopackom ritu (pricali smo)  gdje je mreza i krivolov misaona imenica, da iskoristim maksimalno! Nadam se nekim ozbiljnijim ulovima, a vidjet cemo na sta ce sve da izadje na kraju. 

Link to comment
Share on other sites

Zato cu onu svoju sansu da pecam u Kopackom ritu (pricali smo)  gdje je mreza i krivolov misaona imenica, da iskoristim maksimalno! Nadam se nekim ozbiljnijim ulovima, a vidjet cemo na sta ce sve da izadje na kraju. 

Tamo definitivno ima ribe, kad onako opusteno ga pecaju i bez hranjenja. Otidji na 6-7 dana, dobro nahrani i bice komada za slikanje sigurno.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...