Jump to content

Bez Nje Ne Idem


luta

Recommended Posts

Posto ja licno imam a verujem i vi imate neku boilu koja vam je kako bih rekao boila bez koje neidem nikud.

Ja licno bez octopusa nemrda nikuda,jednostavno u tu boilu imam najvise poverenja i nekako kao nadal sto cupa gace iz bulje tako i ja ovu boilu smatram po navodnicima favoritom ili ti neznam ni ja kako, sad lupam.Al jednostavno meni je to sigurica.

necemo sad o mixevima itd.... jer i ovako boile nazivamo po aromama i mirisima pa eto cisto iz znatizelje da li i vi imate neku svoju boilu kao sto sam vec rekao bez koje nekrecete na vodu!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kucne radione boile(MonsterFisch Protein) (Mega spice) i (Bananacimet) su moji asovi u torbi.Samo da kazem da nema carobnih bojla nego  sve zavisi koliko poverenja dajes boilama i tvojoj taktici kojom Lovis :pivopija1:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja iskreno jos uvek nemam nekog favorita ali zadnjih 2 godine na pecanje nisam isao bez tuti fruti (kucna radinnost, ne bi da pokrecem temu o baki ali na taj fazon)

 

nekada sam satlno sa sobog imao melegov monster crab (one one boil taj mi je uvek barem jednu ribu dao)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...