Jump to content

Zabranjen Tajger Na Miki Alasu


Kule

Recommended Posts

To je tacno, ljudi sigurno nebi bacali 25 kila boila za pecanje...

 

http://img94.imageshack.us/img94/762/img4760ts.jpg

Nikako , to je malo :crazy:

PS. da neko ne pomisli da smo bili na berbu oraha  :unknw:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ok gorane to nije puno na7 dana ali ma onoj slici ima mnogo vise od 25kg. a i vise sam mislio na takmicenja koja traju prosecno 3dana i jos bude 10ak ekipa i samim tim svako po toliko... velike su to kolicine...
Link to comment
Share on other sites

Saglasan sam sa tobom da su to velike kolicine hrane ( Boila,spod mixa) koje se bace na jednom takmicenju od npr 56 sati. Jedna ekipa je ogranicena na  50kg spod mixa plus boile pa puta 13 ekipa to je 600kg spod mixa RAZLIČITOG kvaliteta na 8t ribe mozda to i nije tako mnogo ali je mnogo za stajacu vodu te povrsine koja ni u prolece nije bas visokog kvaliteta.

Link to comment
Share on other sites

nisam iskusan,nezelim da pametujem ali vezano za tajger ,licno ga ne koristi ali, da li brojna takmicenja,boili kup itd. Ne sadrze vise hemije i ostalog nego prnblem sa tajgerom, u mesec dana 144 sata ili 9 dana baca se hrana u velikim kolicinama mnogo uboda itd. Pa zamisli sta sve ima u toj vodi. . . .
Link to comment
Share on other sites

Ljudi totalno nebitna polemika, zabranjen je tiger na jezeru i mi tu nista ne mozemo, samo drvimo u prazno....surovo ali istinito! Ja imam 30 godina i nazalost jos studiram ali sta je bitno....jako mi je krivo sto su puskice zabranjene na ispitima :crazy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Auuu Vasile... to su ogromne kolicine.

 

E sad me zanima koliko sarana je potrebno da ovo pojede u roku od 7 dana?

Saran dnevno moze da pojede oko 7% svoje tezine, pa ti racunaj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Saran dnevno MOZE da pojede...

Saglasan!

 

A dal' toliko stvarno jede?

A dal' toliko jede svaki dan?

Ako toliko jede svaki dan, onda bi trebao godisnje da dobije na tezini par (desetina) kilograma...

A dal' toliko jede i u Dunavu ili Savi?

A jos ko zna koliko dal'...

 

Bez ikakve zle namere, samo konstatujem, odnosno zapitkujem!

Link to comment
Share on other sites

Poucen malim iskustvom navodim samo jedan primer,recimo jezero bled u sloveniji povrsine 160ha,sa prosecnom dubinom oko 20 m,dnevni unos hrane ogranicen na 5 kg.boili po ribolovcu..sta vise pricati,ribolovi nezaboravni i sa takvom kolicinom hrane,ljudi o kakvim kolicinama vi pricate bre,200,300,500 kg pa to je bolesno...stvarno nema smisla i nije humano prema svim tim jadnim ribama na takvim baricama a znate li kad ce nastati pravi problem,kada zbog ostataka te silne ukiseljene hrane pocne razvok crvenih cijanobakterija....e tu vise nema spasa ni za ribu ni za vodu,samo kljuc"!!
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

NA JEZERU MIKA ALAS OD 25.06.2013 DO DALJNJEG JE ZABRANJENO PECANJE NA TAJGER  U BILO KOM OBLIKU, STO NA SLOBODNOM PECANJU KAO I NA TAKMICENJU

Podrzavam u potpunosti....vidim da se od nicega napravi diskusija...nezelim ucestvovati al znam jedno sigurno da smo i pre pecali ali bez ORAHA,HEMIJE,i slicnih gluposti.....nego kuvani kukuruz,valjak....i udri a sad bez hemije nemozes otici na vodu...poceli sarancici da kriziraju!!!!!Ajmo drugari zdrava hrana zdrava riba!!!!   like???

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

pa naravno brate pecalo se na stari kukuruz a sad brate citava nauka oko toga i ako je nesto zabranjeno onda je zabranjeno . dobro je mare za 12 sati 4 sarana bolje da cutimo . bitnije je da je tajger zabranjen a likovi ga odrase na tajgera 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...