Jump to content

Sarulesti


gmboki

Recommended Posts

Kome ce prvom popustiti koncentracija na Sarulestiju  :crazy: :pivopija1: 483801_451129361629518_1627658983_n.jpg

rodjeni da te ne znam pa ajd...:) al trudicemo se da kupimo dovoljno ``liquida`` radi bezbednosnih razloga ...:)))) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vi, koji ste spremate na Sarulešti, prvo pročitajte ovo, hehehe.

http://www.trofej.info/index.php/vesti/razno/item/723-pukovnik-umalo-pokojnik

Ma ja cu da zavrsim na aparatima dok ne docekam taj 31 maj... A tamo neka odpada, neka bezi, samo da mu rep vidim i da ima akcije :D A onda taj rep ce da bude svakako najveci na ovom svetu makar u prici posle par :pivopija: :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma ja cu da zavrsim na aparatima dok ne docekam taj 31 maj... A tamo neka odpada, neka bezi, samo da mu rep vidim i da ima akcije :D A onda taj rep ce da bude svakako najveci na ovom svetu makar u prici posle par :pivopija: :D

XAXAXAXXA  :) /.. posle ovog danas .. oce li biti ona stara : IMA LI RIBA REP?? TJ KAKO IZGLEDA RIBA ..:p VREME POLAKO ODMICE .... docekace mo i taj 31..

Link to comment
Share on other sites

XAXAXAXXA   :) /.. posle ovog danas .. oce li biti ona stara : IMA LI RIBA REP?? TJ KAKO IZGLEDA RIBA .. :p VREME POLAKO ODMICE .... docekace mo i taj 31..

Idem ja ujutru na vodu iz trece smene da popravim danasnji prosek :D  Znaci treba da upecam makar jednu ribu  :rofl:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dogodine verovatno Pelagicevo. A 2016te surulesti.. nemoz postici :)

do godine PO ili njena pritoka MINCO  .italija... ako bog da . a sad prvo da ispunim svoj zivotni san . pa ako je toliko lepo, o5 sarulesti do godine (batalim po i minco).. nego drugari jel iko poceo da se sprema na bilo koji nacin.. i da imam jedno pitanje .. ima li neko prikolicu za kola na zajam ..:)))

Link to comment
Share on other sites

Idem ja ujutru na vodu iz trece smene da popravim danasnji prosek :D  Znaci treba da upecam makar jednu ribu  :rofl:

kako si prosao ... (ko na sarulestiju u decembru ....)  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ljudi oce biti rata?  :unknw:  Koliko je dalieko jezero od Ukrajine?  :unknw: Da nosimo kao dodatni pribor  =@ ili neku veselu stvar  :a058:  pa da se mirimo tamo :yahoo: Sve u svemu kako teku pripreme? Koliko nas na kraju ide? :) 

Link to comment
Share on other sites

Ima nas izmedju 10 i 160 :p

preciznost mu je jaca strana....:p nego da ja priupitam par stvarcica .. po nekom dogovoru sa kolegom pravicemo olova (izlivati).100gr. 120gr.. da li je to malo tezine s obzirom da su se spominjali spotovi i do 200+ mt.

Link to comment
Share on other sites

da li ce neko vuci prikolicu ..  (autoprikolicu). posto sam ne obavesten jel imaju jeki posebni uslovi za tu prikolicu osim (registracije,svetlosne signalizacije..)

Link to comment
Share on other sites

Za carinu i granicu ne znam, sve sme što nije zabranjeno.

Za Sarulešti znam: sve je dozvoljeno - ponesi vikendicu ako želiš.

NIJE takmičenje, nema sudija i propozicija - to je sedmodnevno pecanje.

Link to comment
Share on other sites

Ma to za prelaz preko granice . Ne bih da imam problema na prelazima ... pa pitam da li je neko mozda vukao prikolicu u prethodnim turama. Da li je imao problema na granici.
Link to comment
Share on other sites

Nije, i ne gledaju te, znaju već: Peskvit carpa Sarulesti...

Pre 10-15 godina bilo je muke da im objasniš šta je uopšte Sarulesti - sad i carinici znaju. Obicno bude: "la rivedere, drum bun" - i vozi Miško...

Eventualno se ogrebu za par udica... Dajte im, tek ukoliko traže, neki bofl šareni kineski...

Inače, bicemo u koloni do granice, nema brige - možete preneti tenk a ne bolile.

Nego, dva drugara iz Subotice se prijavili ali nisu platili. Prema tome, ima još dva-tri mesta, ostalo: rasprodano!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko ima ukupno ekipa? 

Nama je stvarno prošli put tražio udice kad smo se vraćali kući i onda je Vlajko morao pola auta da preturi da dođe do kutije sa udicama, zato ću sad da ih stavim da vise na retrovizoru, samo da ga što pre skinem sa ... dnevnog reda :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da ne bih svima posebno odgovarao:

Moli vas da se strogo pridržavate termina! Dobili smo extra povoljnu cenu u odličnom terminu i moramo to ispoštovati. Nama je termin od 31. maja u 12 časova do 7. juna ujutru. Pre 12 sati 31. maja niko ne sme biti na jezeru, a ujutru 7. juna se moraju sva mesta osloboditi za nove goste, koji će pecati posle nas.

7 dana i 7 noći je više nego dovoljno vremena, i za pecanje i za sondiranje, i za hranjenje, i za odmaranje.

Mesta se izvlače u 12 časova 31. maja pored hotela, na teniskom terenu!

Dolazak u hotel je od 10-12h, nikako pre, neće biti dozvoljeno nikakvo šetanje oko jezera!

Saraulešti je PRIVATNO vlasništvo, tamo važe pravila kojih se svi moramo pridržavati! Za sondiranje imate vremena čitavo popodne 31. maja – tek kada vidite vaše mesto tada tražite spot! Ponavljam: Sarulešti je veliko jezero, niko nikada nije sondirao celo jezero!!!

Što se puta tiče: platite putničko osiguranje! To nije skupo, ali za ne daj Bože vredi mnogo.

Do sada nikad nije problema na granici ni sa silnom opremom ni sa butan bocama.

Ponavljam: od 31. maja u 12h do 7. juna u 08h je naš termin – ni sata ranije! Nema ni "razgledanja" jezera ranije, a kamoli „samo“ sondiranja ili hranjena pre vremena. NE SMETE doći ranije i kampovati, jer nije dozvoljeno! Radutine ljude ne interesuje ko ste vi –  dobrodošli gosti ste jedino u vašem zakupljenom terminu. Tada ste dragi gosti, pre toga ste „uljezi“ koji smetaju gostima koju tamo pecaju u terminu pre nas i ometaju Radutu i njegove radnike u svom poslu. Ja razmem vaše nestrpljenje i razne razloge zbog kojih bi neki ranije, ali razumite i vi mene.

Molim vas da mi se u porukama obraćate sa vašim imenom i prezimenom, da bih znao ko ste - nikovi me samo zbunjuju. Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...