Jump to content

Boila C4


stefan1988

Recommended Posts

Nas poznati takmicar i sarandzija peca na ovu boilu. Ajde malo da razotkrijemo o cemu se radi.da li neko zna priblizno osnovu i jos po nesto. Znamo da je neprikosnovena na Miki.

Sine,jer se ti drogiras?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

koliko god budes mozgao i lupao glavu nikad neces provaliti,bacices mnogo para i mnogo vremena i mozda provalis neku varijaciju na temu ili nesto sto lici ...ali nije to to 
zar ti nije bolje umesto sto juris nesto da kopiras napravis svoju boilu koju ce da jede miki ili ziki....

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

koliko god budes mozgao i lupao glavu nikad neces provaliti,bacices mnogo para i mnogo vremena i mozda provalis neku varijaciju na temu ili nesto sto lici ...ali nije to to 

zar ti nije bolje umesto sto juris nesto da kopiras napravis svoju boilu koju ce da jede miki ili ziki....

Uvek je trava zelenija u komsiskom dvoristu...njemu netreba nista ,on bi ljudi i na kukuruz isto dobro pecao a to dokazuje cinjenica da u istom takmicenju jos po neka ekipa ima njegovo sve i nista ne uradi na kraju,,,peca covek a ne mamac...

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Uvek je trava zelenija u komsiskom dvoristu...njemu netreba nista ,on bi ljudi i na kukuruz isto dobro pecao a to dokazuje cinjenica da u istom takmicenju jos po neka ekipa ima njegovo sve i nista ne uradi na kraju,,,peca covek a ne mamac...

tako je coja,nekom badava i sve tvoje da das dzaba mu.

Link to comment
Share on other sites

Iako prapočetci alhemije po nekim tumačenjima datiraju iz vremena drevnih civilizacija Mesopotamije i Egipta očigledno da je makar jedan pravac ove grane filozofije prirode, uspeo da u današnjem vremenu pronađe svoje sledbenike i to u disciplini koju nazvaše modernim šaranskim ribolovom.

Pogrešno tumačeći osnovna načela ove discipline neki od njenih pobornika skrenuše na put beskrajne potrage za univerzalnim mamcem. 

Ne žaleći truda, energije, vremena i sredstava ovi pseudonaučnici pokušavaju svoje nepoznavanje bazičnih osnova šaranskog ribolova nadomestiti pronalaskom čarobnog rešenja.

Srećom, većina sa protokom vremena i stečenim iskustvom spozna esenciju ove discipline koja kaže da je sve do ribolovca tj. šarandžije.

Univerzalni mamac i čarobna formula ne postoje.

Link to comment
Share on other sites

Nas poznati takmicar i sarandzija peca na ovu boilu. Ajde malo da razotkrijemo o cemu se radi.da li neko zna priblizno osnovu i jos po nesto. Znamo da je neprikosnovena na Miki.

Boban godinama usavrsavao svoju boilu i mislis da neko zna recepturu ??? I da zna sumnjam da ce iko reci jer bi to bilo krajnje neposteno prema Bobanu , ukoliko je nekome i rekao recept bilo bi mnogo glupo da ga ovde podeli sa nama...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Napravi neki svoj mamac i samo lagano radi modifikacije,posto ti treba za Miku onda je stvar mnogo laksa jer ces moci brzo da korigujes neke stvari...bio bi veci problem da pravis mamac za vise voda,ovako jedna voda umnogome olaksava stvari

Dobices sigurno lovni mamac,samo iziskuje malo vremena i novca za eksperimentisanje

Link to comment
Share on other sites

A jel moze neko meni da objasni fenomen trazenja mamca za miku alasa? Pa tamo i na dugme dodje saran, ne razumem, o kakvom trazenju mamca se prica :) pre bi razumeo da se trazi mamac koji NE RADI.

 

Ne provociram, zanima me fenomenoloski.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A jel moze neko meni da objasni fenomen trazenja mamca za miku alasa? Pa tamo i na dugme dodje saran, ne razumem, o kakvom trazenju mamca se prica :) pre bi razumeo da se trazi mamac koji NE RADI.

 

Ne provociram, zanima me fenomenoloski.

Pa primetio si sigurno da riba bolje ili losije reaguje na neke mamce, to bi bilo trazenje mamca odnosno pronalazenje necega na sta ce ti riba bolje reagovati...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa primetio si sigurno da riba bolje ili losije reaguje na neke mamce, to bi bilo trazenje mamca odnosno pronalazenje necega na sta ce ti riba bolje reagovati...

Nemora da se trazi,ima ga na skoro svakoj njivi,a ime mu je kukuruz.

Koliko sam ja primetio kukuruz je zadnjih par god mamac no1 na Miki.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...