Jump to content

Boila C4


stefan1988

Recommended Posts

Pa ovako,ja koliko me pamcenje sluzi nisam video taj eksploziv od boile da je neka cuda pravio,ali znam samo jednu stvar da vec unazad duze vreme gde god da se peca neki tamo Bojan sa ekipom bude prvi! Pa kako je to moguce bog te jeb....?    Verovatno kupi C4 :yahoo: :yahoo: :yahoo:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I dnevnu,nedeljnu i mesecnu stampu. Kako pisese stigao bi i na grand !

Ajd kad naucis da citiras javi se, do tada nemogu da ti odgovaram na tvoje provokacije.

 

I digni dva prsta kada budes naucio da citiras, pa cu da razmislim da li da ti odgovorim ili ne.

 

 

Nemojte samo zaboraviti ako se ne varam da je Tresetiste imalo bojle rezultate od naravno takodje majstora Bobana!

A o komentarima Yo Yo no comment!!! I velika je razlika izmedju mastersrb I masterbih!!

**** kad covjek gleda ovako sa strane, ne moze a da ne primjeti da neki ovdje imaju toliko kompleksa nabijenih da jednostavno kuckaju po tastaturi kao ***** po masini za brajevo pismo. Na kraju, ne znam ni da li sami autori tekstova znaju sta su napisali. Vjerovatno ne.

 

Nazalost, ti dragi ZOKICE iz nekog svog razloga pokusavas da budes pametan pa lupas ovako kao maxim po diviziji i kontas u sebi, he he jesam mu ga suknuo, sad ce svi da mu se smiju.

 

Pa de vidi sta si napisao hljeba ti?

 

Pojedose te kompleksi, to je cudo nevidjeno.

 

 

 

 

Edited by GORANBILLY
Psovke
Link to comment
Share on other sites

ma velika je razlika pecati u kadi i pecati gde treba ,jako velika! Eno pola Tamisa je razvaljeno sa C4 pa zato i nema ribe !

Nepostovanje necijih uspeha nije ti bas na cast,ako cemo o kadama i vi u Zrenjaninu imate jednu vasu privatnu gde obicno zrenjaninci pobedjuju. 8)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sale nikad dosta,a i kako ono kazu ko peva i smeje se zlo ne misli....

 

Upravo tako ....a C4 tema kao stvorena za baba roge, vestice i raznorazne madjionicare....e jedva cekam druzenje na Deliblatu...sve je izgubilo vise smisao....

Link to comment
Share on other sites

Upravo tako ....a C4 tema kao stvorena za baba roge, vestice i raznorazne madjionicare....e jedva cekam druzenje na Deliblatu...sve je izgubilo vise smisao....

i mora sve da izgubi smisao kad se sve u saranskom ribolovu svelo na to koliko je ko uhvatio ribe na miki, i ko je pobedio sa koliko kila na nekom takmicenju...

 

sajt kad je krenuo da radi 2009 god bilo je stvarno zanimljivih stvari da se procita,da se nesto cuje novo,da se nesto nauci,proba,reportaza sa pecanja ko je gde bio sta je upecao ili ne upecao,ako nema ribe kako smo ja i matori pravili kotlic i pili pivo...

 

a sad druze najava i izvestaji sa takmicenja i oglasi...  i ako neko krene nesto da pise odma je  pet njih protiv iako to nikad nije probalo...

a nekad ja i Bratori sedimo na tamisu 7 dana i pecamo...

gallery_1274_10_262323.jpg

 

 

i nece 7 dana ni da pipne ali nema veze ja i bratori ne gubimo ni nadu ni volju... :) pa dok ne polegamo....

 

gallery_1274_10_50062.jpg

 

 

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

i mora sve da izgubi smisao kad se sve u saranskom ribolovu svelo na to koliko je ko uhvatio ribe na miki, i ko je pobedio sa koliko kila na nekom takmicenju...

 

sajt kad je krenuo da radi 2009 god bilo je stvarno zanimljivih stvari da se procita,da se nesto cuje novo,da se nesto nauci,proba,reportaza sa pecanja ko je gde bio sta je upecao ili ne upecao,ako nema ribe kako smo ja i matori pravili kotlic i pili pivo...

 

a sad druze najava i izvestaji sa takmicenja i oglasi...  i ako neko krene nesto da pise odma je  pet njih protiv iako to nikad nije probalo...

 

a nekad ja i Bratori sedimo na tamisu 7 dana i pecamo...

i nece 7 dana ni da pipne ali nema veze ja i bratori ne gubimo ni nadu ni volju... :) pa dok ne polegamo....

 

Sve polako gubi smisao... :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Uvek je trava zelenija u komsiskom dvoristu...njemu netreba nista ,on bi ljudi i na kukuruz isto dobro pecao a to dokazuje cinjenica da u istom takmicenju jos po neka ekipa ima njegovo sve i nista ne uradi na kraju,,,peca covek a ne mamac...

 

Bas tako.

Nekome i najjacu vojsku na svetu da das ne bi dobio rat-razlog je losa taktika i tacka.

Imam jednu poruku za ove alhemicare sto se loze na "tajne recepte"-kao onomad sto je bila baka.

Zapamtite samo jedno: Slozenost je u jednostavnosti...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

i mora sve da izgubi smisao kad se sve u saranskom ribolovu svelo na to koliko je ko uhvatio ribe na miki, i ko je pobedio sa koliko kila na nekom takmicenju...

 

sajt kad je krenuo da radi 2009 god bilo je stvarno zanimljivih stvari da se procita,da se nesto cuje novo,da se nesto nauci,proba,reportaza sa pecanja ko je gde bio sta je upecao ili ne upecao,ako nema ribe kako smo ja i matori pravili kotlic i pili pivo...

 

a sad druze najava i izvestaji sa takmicenja i oglasi...  i ako neko krene nesto da pise odma je  pet njih protiv iako to nikad nije probalo...

a nekad ja i Bratori sedimo na tamisu 7 dana i pecamo...

Nemam nista protiv takmicenja, da vidimo ko je bolji i ko bolje peca, pravi boile....to ima svoju draz.... Ali da sada Boban peca na C4 i da svi pokusavaju da kopiraju tu boilu??? To je po meni van pameti! Brate mili, sednemo, razmislimo, napravimo svoju boilu...zar to nije car takmicenja? Pobedio na svoju boilu... a ne kupio od Bobana c4 i pecam.... Boban nije postigao rezultat tako sto je nekoga kopirao nego je sam napravio boilu! I zato je sarandzija, a ne pratilac

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 Brate mili, sednemo, razmislimo, napravimo svoju boilu...zar to nije car takmicenja? 

 

Ne, mislim da je jedino posteno i cisto "carsko" takmicenje sledece:

zna se koji mamac "ubija" na toj nekoj vodi, voda recimo ima 20 platformi i onda 20 takmicara dobije po 2-3-5kg ISTOG tog mamca i svima isti dip. Tada svi imaju najbolji moguci mamac za tu vodu a kao jedina prava razlika medju takmicarima ostaje samo njihovo znanje, iskustvo i vestina... jer takmicenje je nesto sto se dogadja medju ljudima-takmicarima a ne medju mamcima. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...