Jump to content

Boila C4


stefan1988

Recommended Posts

Kukuruz bez parfema tamo ne moze da pobedi. A kad je boili kup, sto ja preferiram, jer znanje,taktika,tehnika i izrada prave boile dolazi do izrazaja. C4 bez dipa koji boban takodje pravi nije ista boila.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kuvani ili bareni?

 

Kuvani ali obavezno u jezerskoj vodi! :crazy:

Kukuruz bez parfema tamo ne moze da pobedi. A kad je boili kup, sto ja preferiram, jer znanje,taktika,tehnika i izrada prave boile dolazi do izrazaja. C4 bez dipa koji boban takodje pravi nije ista boila.

Ja pricam o nama Amaterima,vi Profesionalci ste zasli u teoriju tople vode merene u desetinama evra po kilogramu. Teorija glasi:Kolicina ulovljene ribe jednaka je kolicini ulozenih evradi po kilogramu boila!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bily brate Bily,pocinjes da me brines,sta ti se desilo? :shok: :unknw: :rofl:

Sone brate Sone,kako neko moze da ocekuje da ce ova tema biti ozbiljna? Covek pita za sastav Bobanove boile????

Pa da li bi neko normalan dao recept za boilu na koju godinama izuva konkurenciju i da se nelazemo zaradjuje lovu??

A i duga zima pa kratki zivci! :shok:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sone brate Sone,kako neko moze da ocekuje da ce ova tema biti ozbiljna? Covek pita za sastav Bobanove boile????

Pa da li bi neko normalan dao recept za boilu na koju godinama izuva konkurenciju i da se nelazemo zaradjuje lovu??

A i duga zima pa kratki zivci! :shok:

proveri IP adresu clana koji je postavio pitanje.... 

 

da nije Boban napravio jos jedan profil jer je posumnjao da je neko naslutio recept pa proverava na forumu... :)  :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sve u svemu dobra a neplacena reklama boili pod nazivom C4.

 

Definitivno ima ljudi koji vjesto znaju da provuku reklamu a da to ni moderatori ne skuze. Nema sta, kapa dole!

Druze njemu reklama ne treba,rezultati sve govore. Ja mislim da nema ozbiljnijeg sarandzije u Srbiji koji ne zna za Bobana i njegove cuvene boile.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Druze njemu reklama ne treba,rezultati sve govore. Ja mislim da nema ozbiljnijeg sarandzije u Srbiji koji ne zna za Bobana i njegove cuvene boile.

Brate alaj si ga bubnuo sada .....

 

nemoj da se ljutis ali po Tvojoj izjavi ne treba ni Solaru, ni RH, ni Mainline, ni Free Spiritu, a Bogami ni Nutrabaitsu i ostalim gigantima reklama PA SE OPET REKLAMIRAJU, iako su svi culi odavno za njih a ne znam ni da postoji neki sarandzija a da ne zna ili nije cuo za iste!

 

O rezultatima istih i kvaliteti njihovih proizvoda bespredmetno je pricati uopste.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U ribolovu je najvaznije mesto na kome pecas,prezentacija mamca je na drugom mestu po vaznosti,tek na trecem mestu je ono na sta pecas.

Pravljenje boili za prodaju je Sizifov posao,kupi tantuz par kila boili,ode na vodu i pobaca napamet po jezeru te iste boile,ne uhvati nista i odma je majstor kriv,zajebo ga,nije napravio kako treba.Koliko sutra svi vec znaju da te boile nista ne valjaju,sujeta ne dozvoljava tantuzu da sebi prizna da NE ZNA DA PECA nego boile ne valjaju.Nije sve u boili ima nesto i u ribolovcu........

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Brate alaj si ga bubnuo sada .....

 

nemoj da se ljutis ali po Tvojoj izjavi ne treba ni Solaru, ni RH, ni Mainline, ni Free Spiritu, a Bogami ni Nutrabaitsu i ostalim gigantima reklama PA SE OPET REKLAMIRAJU, iako su svi culi odavno za njih a ne znam ni da postoji neki sarandzija a da ne zna ili nije cuo za iste!

 

O rezultatima istih i kvaliteti njihovih proizvoda bespredmetno je pricati uopste.

 

 

 

E neka si mi rekao!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nemoj da se ljutis ali po Tvojoj izjavi ne treba ni Solaru, ni RH, ni Mainline, ni Free Spiritu, a Bogami ni Nutrabaitsu i ostalim gigantima reklama PA SE OPET REKLAMIRAJU, iako su svi culi odavno za njih a ne znam ni da postoji neki sarandzija a da ne zna ili nije cuo za iste!

 

O rezultatima istih i kvaliteti njihovih proizvoda bespredmetno je pricati uopste.

apsolutno nije sve u mamcu, ali kad bih mogao da biram izmedju bobanove c4 i solarove top banane ne bih puno razmisljao!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Opet odosmo u off.Mislim da je najbolje da ti,momce,pitas cika Bobana,kad ga vidis,kako i sta stavlja u boile.Potrudi se da ga navatas na takmicenju i po mogucstvu nakon izgubljene ribe.Tada je najbolje raspolozen da podeli recept.Mozda ti i da celu "svesku" da skeniras da ti se nadje.Pozz

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

ima boban i bananu ;)

 

Ljudi to je covjek koji ceo svoj zivot investiro u pecanju i takmicenja.Ima dosta koji to rade i treba da se shvati da nijedan nece ispricati svoj recept.tema je ionako otisla off

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ima boban i bananu ;)

 

Ljudi to je covjek koji ceo svoj zivot investiro u pecanju i takmicenja.Ima dosta koji to rade i treba da se shvati da nijedan nece ispricati svoj recept.tema je ionako otisla off

To sto si ti video Bobanovu bananu,zadrzi za sebe. . . 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...