Jump to content

Popravka Fox Pištalica


Recommended Posts

Ja sam imao isti problem al sa novim nx ! Malo sam se konstatovao sa ljudima koji se razumeju u tu vrstu eletronike i kazu da je to neka sitnica ljudcka pri sklapanju . Rasklopio sam ga razdvoijio zice proverio kako stoje i na kraju nista nisam video i sklopio al polako da mi se slucajno neke zice ne spoje ,stavio sam nove baterije i drzo ga celu zimu upaljenog i ispade da sam ga popravio ! Pokusaj ,nema sta da izgubis sem sto evra na novi da kupis! :good:   Zezam se otvori ga slobodno, pa javi !

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao isti problem al sa novim nx 

zato su stare serije bolje  i rade bez greske pa cak se i na ntxr zale da im vuku baterije dok sa strim rx i sx to nisam cuo da imaju problem

Link to comment
Share on other sites

PS.

Vidim sad i komentare za nove pistalice.

Imama NTXr, baterije traju iznenadjujuce dugo, ali one u reciveru krace, ali su zato predvideli punjenje.

 

Jedino, primetio sam da posle bas jakog nevremena, kise, zna da prodje voda do lezista gde su baterije, pretpostavljam da tada moze da se desi da odu....

Link to comment
Share on other sites

Nikad vise od toga signalizator.....moze da se popravi ali sve do jednom i bar u BG imas profi servisa koji ti mogu ama bas sve popraviti al su elektronicari jako teski jer svi delovi unutra kostaju 15e pa ne mogu da naplate pos'o!
Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao isti problem al sa novim nx ! Malo sam se konstatovao sa ljudima koji se razumeju u tu vrstu eletronike i kazu da je to neka sitnica ljudcka pri sklapanju . Rasklopio sam ga razdvoijio zice proverio kako stoje i na kraju nista nisam video i sklopio al polako da mi se slucajno neke zice ne spoje ,stavio sam nove baterije i drzo ga celu zimu upaljenog i ispade da sam ga popravio ! Pokusaj ,nema sta da izgubis sem sto evra na novi da kupis! :good:   Zezam se otvori ga slobodno, pa javi 

Kolektore!!!!!!!! :good:  :good:  :good:  :good:  :good:  :good:  :good:  :good:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Da ne otvaram novu temu, postavicu post ovde jer se baš tiče Fox signalizatora. Ko u Beogradu radi popravku signalizatora, na jednom signalizatoru mi je otišao prekidač za paljenje (on-off), metalni što ide gore dole.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...