Jump to content

Mika Alas


ivan bk

Recommended Posts

iskreno razocaran sam u sve.gde god da odes novo peceni fideras filozofira o saranskom ribolovu .fider je bre pecas sitnu ribu pljuckavicu kakav saran .jednom smo na B.Jarku pola jezera izvadili stapove da bi on izvadio sarana od 11 kila na fider i 0.20 najlon maltretiraju i sarane i pecarose.ceksm samo da sa bolonjezima krenu da pecaju sarana.njima je dozvoljena praskasta a nama za zig jok znate nasa zig hrana zagadi vooodu .ja nesmem da bacam spomb na jarku kao crkava riba nije nego cim neko baci sitan spod fideras bleji jer peca sa 2 kile praskaste i 2 kile zemlje .MA BRACO TEROR
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma koji će feederas da dodje i ostavi mu 10e za 12sati ili 20 za 24 u. Nego njihovo je da filozofiraju ko sto su isti ti gazde u sisevcu zabranili noćni ribolov. Pa znaš kad ću da im odem još po novim venama
Link to comment
Share on other sites

Uvek u ovo doba godine istrci po neka prica , eto prosle god su zatvarali debeljacu , ove godine miku itd ... Ja ipak mislim da niko nije lud da se odregne tolike love koju donose sarandzije ? Em platis debelo celo to jedno pecanje em nahranis , i to dobro nahranis , ribu hranom koja je isto tako skupa ako govorimo o boili , a malo jeftinije ako idemo sa spodom . Po meni to je ono sto se kaze dve muve jednim udarcem i platis i nahranis , tog gazdu tvoje pecanje nekosta bas nista a uzima parice . 

Nema logike , ali opet njihova stvar , ako hoce nek preprave jezero za petljase hahahahahahaha :)

Link to comment
Share on other sites

i ja nisam izdrzo zvao sam gorana cestito novu godinu i bozic .covek kaze da prvi put cuje .ljudi kaparisali termine za takmicenja i tako to.ko zna koja je to prica licno mi covek kaze da su ga kontaktirali oko saveta a nije neozbiljan covek .e sad mozda nije razumeo o kom se jezeru radi ipak je to fideras
Link to comment
Share on other sites

Jezero Mika Alas radice normalno kao i dosada. Iako je mnogima u interesu da to jezero neradi jel je najbolje u srbiji a samim tim i konkurencija svim ostalim revirima. Informacija je proverena kod vlasnice vode. Otvaranje sezone 31.Marta. Pozdrav bistro

To, da li je najbolje u Srbiji kaži u svoje ime a ne da iznosiš to kao činjenicu. Pozdrav!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jezero Mika Alas radice normalno kao i dosada. Iako je mnogima u interesu da to jezero neradi jel je najbolje u srbiji a samim tim i konkurencija svim ostalim revirima. Informacija je proverena kod vlasnice vode. Otvaranje sezone 31.Marta. Pozdrav bistro

Najbolje u Srbiji???? Ma salis se.

 

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uvek u ovo doba godine istrci po neka prica , eto prosle god su zatvarali debeljacu , ove godine miku itd ... Ja ipak mislim da niko nije lud da se odregne tolike love koju donose sarandzije ? Em platis debelo celo to jedno pecanje em nahranis , i to dobro nahranis , ribu hranom koja je isto tako skupa ako govorimo o boili , a malo jeftinije ako idemo sa spodom . Po meni to je ono sto se kaze dve muve jednim udarcem i platis i nahranis , tog gazdu tvoje pecanje nekosta bas nista a uzima parice . 

Nema logike , ali opet njihova stvar , ako hoce nek preprave jezero za petljase hahahahahahaha :)

 

Ako misliš da se vode finansiraju i zaradjuju od prodatih dnevnih dozvola, u gadnoj si zabludi... Mika Alas konkretno, lova dolazi od velikog jezera i prodaje ribe, a ne od dozvola. Probaj da bacis na papir.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako misliš da se vode finansiraju i zaradjuju od prodatih dnevnih dozvola, u gadnoj si zabludi... Mika Alas konkretno, lova dolazi od velikog jezera i prodaje ribe, a ne od dozvola. Probaj da bacis na papir.

Neznam druze zato sam i pitao , nemislim nista . Kontao sam da bar ta takmicnja mogu da donesu neku kinticu , neznam stvarno , a opet sta je sa ovih 2-3-4 meseca dok jezero neradi uopste 

Link to comment
Share on other sites

Pa s obzirom da je platforma za dvoje 1500din,13 mesta to mu dodje 20 hiljada. Kad bi sva mesta bila popunjena od aprila do novembra to mu dodje grubo 200 dana po 20 hiljada,oko 4 miliona. E sad koliki je izlov na velikom jezeru, verovatno negde oko 200-300t.,lako se baci na papir pa se vidi racunica.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ja i drugar se dogovaramomda idemo na Miku pa nas interesuje koje bih mesto bilo dobro rezervisati i sta je po vama od mamaka poneti? Neoa specificna aroma ili sta vec i jeli je dozvoljen sok od monofila? Svaka sugestija je dobro dosla.
Link to comment
Share on other sites

Ja i drugar se dogovaramomda idemo na Miku pa nas interesuje koje bih mesto bilo dobro rezervisati i sta je po vama od mamaka poneti? Neoa specificna aroma ili sta vec i jeli je dozvoljen sok od monofila? Svaka sugestija je dobro dosla.

Moze sok lider od monofila , mislim da nesme upredena struna da se koristi kao sok . E a sto se tice mamaca valjda ce ti reci neko ko je tamo puno pecao . Ja nisam pa necu da lupetam 

Link to comment
Share on other sites

ako mene pitas,ja smatram da ako koristis 0,30 ili deblji najlon,shock ti nije potreban,posto nema prepreka u vodi a najlon 0,35 bez problema izdrzi olovo 90 gr + pva. bazvz bi doveo zivot ribe u pitanje usled pucanja shocka.tigrov orah jako dobro peca tamo,ako ne i najbolje. sto se mesta tice,ja najvise volim poziciju 10,zatim 11 i 5. jezero radi od 31. marta,a od tada,pa 3 meseca u napred svakog vikenda je takmicenje.tako da ostaju radni dani za pecanje. ja bih ti preporucio obilno hranjenje raketom,skoro pa konstantno.riba je navikla da se krece 'uz sajlu' sto zbog toga sto je tamo vlasnici vode hrane,sto zbog toga sto je i ribolovci tu hrane. riba ima jako dobro razvijen uslovni refleks i dolazi sama na lupanje raketom. 

Link to comment
Share on other sites

Ja i drugar se dogovaramomda idemo na Miku pa nas interesuje koje bih mesto bilo dobro rezervisati i sta je po vama od mamaka poneti? Neoa specificna aroma ili sta vec i jeli je dozvoljen sok od monofila? Svaka sugestija je dobro dosla.

Sve zavisi od termina koji si planirao za ribolov na miki.....osim mamaca treba obratiti paznju i na druge stvari u rano prolece za ovaj revir.Ima dosta kolega koji pecaju na miki pa ce ti valjda neko od njih izaci u susret sa nekom korisnom informacijom.

Link to comment
Share on other sites

Sve zavisi od termina koji si planirao za ribolov na miki.....osim mamaca treba obratiti paznju i na druge stvari u rano prolece za ovaj revir.Ima dosta kolega koji pecaju na miki pa ce ti valjda neko od njih izaci u susret sa nekom korisnom informacijom.

bas tako....izmedju ostalog ako ne nabodes mesto dobro to jest da riba nije tu dzaba ti sve komplet...vise treba obratiti paznju na mesto i na vetar i na tako neke stvari i ne pametovati puno oko mamaca...spremiti tajger i navezati pva i to je to...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...