Jump to content

Mika Alas


ivan bk

Recommended Posts

I hrani se u boxu, a ne izmedju sajli, bar tako kazu ljudi koji tamo rade.

Mozda je i tako,ne znam,ali ne pije mi vode.Ako je i tako procentualno pojacati hranjenje u sirem delu jezera u odnosu na uzi.Govorim samo na temu vezanu za ravnopravnost takmicenja.

Link to comment
Share on other sites

Upravo tako, voda i dalje otice. Pecao sam na 7 skoro (jedino mesto koje je bilo slobodno - pogadjajte zasto) i uverio se da i dalje voda konstantno otice na nekoliko mesta. Prvi deo jezera je konstantno dobijao ribu dok smo kolega na 8 i ja na 7 uspevali tek po koju da iscupamo cisto da se upisemo

ne znam ja sam bio pre mesec dana sa sedmici....relativno smo se napecali dobro s obzirom koliko sam se trudio...15ak komada smo imali od 10h do 17h....sad da sam hteo ozbiljnije da pecam imao bi vise sigurno...ali videlo se da je riba tamo .....sad ne znam kakva je sitoacija posle mesec dana ....

Link to comment
Share on other sites

Moje misljenje je da sa onako postabljenim sajlama ne moze da bude ravnopravno nikako. Jedino da se pogodi da gro ribe bude u delu jezera na 7 i 8. Neuporedivo lakse je izvuci ribu iz prostora od 30m nego iz prostora od 100m i to je svima jasno. Generalno, cela strana od 8 do 11 jako slabo peca. I 6 i 7 je mnogo tesko otpecati za plasman, a 6 je za mene bilo mozda i najbolje mesto na jezeru. Nije mi bas jasno zasto 11 na primer lose peca cele godine ili se bar meni tako cini. Osmica recimo je gotovo nemoguca. Dve tacke u kojima se gotovo iskljucivo u mom slucaju pecala riba sada vise ne mogu da se pecaju... Haos su napravili. Ovo je bilo jezero gde je apsolutno svako mesto moglo u plasman. Sada je, po mom misljenju, potpuno drugacije!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ne znam ja sam bio pre mesec dana sa sedmici....relativno smo se napecali dobro s obzirom koliko sam se trudio...15ak komada smo imali od 10h do 17h....sad da sam hteo ozbiljnije da pecam imao bi vise sigurno...ali videlo se da je riba tamo .....sad ne znam kakva je sitoacija posle mesec dana ....

Nije u tome poenta...Za slobodno pecanje to je lep dan na vodi ali na takmicenju bi bio u finom zaostatku vec prvog dana. Ja licno nemam planiranih takmicenja na Miki ove godine ali razumem ljude koji se bune jer znaju da ce im ta mesta tesko doneti plasman.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi dzabe galame oko sajli stavite bobana borcance vladu tomu itd ljide koji znaju da love ribu tamo pa cete videti kako se ulazi u plasman nije mika vise obicna bara riba je prefigana sama prezentacija mamac i mnogo rada donose ribu tamo nije vise sam 100kg spoda merilo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Citajuci ovde po forumu,ispada da nema sarandzije (osim mene,ja priznajem da ne mogu) koji 120m ne paca ko od sale,pa daljine idu 140m sa malo naprezanja i 160m kad se zapne muski....

A onda se sajle pomeraju zbog ljudi sa ade safari koji ne mogu da bace 100m a gledajuci takmicenja na adi vidim da su tamo godinama sve prekaljeni takmicari sa stotinama takmicenja iza sebe.... Pa ne razumen kako svaki covek ko uzme drugi put stap u ruke baca pod sajlu,cuvenu sajlu na miki a ovi ne mogu da dobace

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Citajuci ovde po forumu,ispada da nema sarandzije (osim mene,ja priznajem da ne mogu) koji 120m ne paca ko od sale,pa daljine idu 140m sa malo naprezanja i 160m kad se zapne muski....

A onda se sajle pomeraju zbog ljudi sa ade safari koji ne mogu da bace 100m a gledajuci takmicenja na adi vidim da su tamo godinama sve prekaljeni takmicari sa stotinama takmicenja iza sebe.... Pa ne razumen kako svaki covek ko uzme drugi put stap u ruke baca pod sajlu,cuvenu sajlu na miki a ovi ne mogu da dobace

E pa to je Paradox citave situacije . Prosto neznam kako je to moguce ?

Link to comment
Share on other sites

Citajuci ovde po forumu,ispada da nema sarandzije (osim mene,ja priznajem da ne mogu) koji 120m ne paca ko od sale,pa daljine idu 140m sa malo naprezanja i 160m kad se zapne muski....

A onda se sajle pomeraju zbog ljudi sa ade safari koji ne mogu da bace 100m a gledajuci takmicenja na adi vidim da su tamo godinama sve prekaljeni takmicari sa stotinama takmicenja iza sebe.... Pa ne razumen kako svaki covek ko uzme drugi put stap u ruke baca pod sajlu,cuvenu sajlu na miki a ovi ne mogu da dobace

Pa ti nisi sarandzija ti si alkoholicar Zivane moj!

Link to comment
Share on other sites

Malo je ekipa koje bi pecale boili kupove na Miki!probao Boban da organizuje ali nema dovoljno zainteresovanih!?steta?!ja licno "burici" kup necu pecati nikad!!!

Mozda mozda bi se i pecalo al za ozbiljne pare a ne da prvo mesto pokriva troskove.
Link to comment
Share on other sites

Au ljudi polemike oko sajle stvarno kako vam nedosadi . A riba lepo radi i na 60 metara pa cak i na novoj sajli . Lepo rece neko kome smeta neka nepeca i kraj .

Link to comment
Share on other sites

Ljudi dzabe galame oko sajli stavite bobana borcance vladu tomu itd ljide koji znaju da love ribu tamo pa cete videti kako se ulazi u plasman nije mika vise obicna bara riba je prefigana sama prezentacija mamac i mnogo rada donose ribu tamo nije vise sam 100kg spoda merilo

Evo vam primer toga upravo sada u izvestaju takmicenja
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...