Jump to content

Daljina izbačaja


Recommended Posts

Znaci li to da sam ja sa svojih dobacenih 70 metara ozbiljan bacac? :shok:

 

Salim se naravno...

 

Nego, znam da sam nov na forumu, pa verujem da ce biti malo i ignorisanja, ali ne marim za to ;) ...

Interesuje me, da li je uopste toliko bitno moci zabaciti na 120, 130 i dalje metara, obzirom da je kod nas sve manje mesta gde su tolike daljine potrebne?

Link to comment
Share on other sites

Znaci li to da sam ja sa svojih dobacenih 70 metara ozbiljan bacac? :shok:

 

Salim se naravno...

 

Nego, znam da sam nov na forumu, pa verujem da ce biti malo i ignorisanja, ali ne marim za to ;) ...

Interesuje me, da li je uopste toliko bitno moci zabaciti na 120, 130 i dalje metara, obzirom da je kod nas sve manje mesta gde su tolike daljine potrebne?

evo ja cu te ispostovati matori xexex

vidi ako pecas na 80 m a riba je na 85 i ti ne ozes dalje da bacis od 80 onda si u probleeemu!

mesta preko 120m su :

jarkovci

maradik

dobrodol

borkovac

pavlovci

basijana

mika alas tu i tamo

eto neka jezera koja su sira od 120m pa cak i 700 m su sirine !

Link to comment
Share on other sites

Do proleca cete smoriti sve zivo na ovom forumu sa basnama o zabacajima od 6km sa pva velikim kao dinja. . . Ovo se ne odnosi ninakog posebno,vec na sve vas zajedno.Bez ljutnje,molim.Poz :D
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala na "ispostovavanju"! ;)

 

Ispravi me ako gresim, ali mislim da si Peskaru zaboravio?

 

Saglasan sam sa tvojim komentarom, mada sam ja na nekim od navedenih lokacija bolje prolazio na 60, 70, 80... metara!

Samo sam hteo da kazem da daljine koje se sve vise spominju (140+) su retko kad potrebne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Do proleca cete smoriti sve zivo na ovom forumu sa basnama o zabacajima od 6km sa pva velikim kao dinja. . . Ovo se ne odnosi ninakog posebno,vec na sve vas zajedno.Bez ljutnje,molim.Poz :D

 

Shiki Kralju :rofl: =@

Link to comment
Share on other sites

Vidim da je zima uzela maha i horizont je sada blizi a izgleda dalje nego leti kada se o tome ne razmislja nego se jure neke druge stvari. Moj je predlog ako se vec ne ide na pecanje da se organizije vezbanje tehnike zabacaja na nekoj livadi,uz to se od iskusnijih kolega moze nauciti nesto pametno a usput se i lepo druziti nekog zimskog preponeva. :angel: :angel:
Link to comment
Share on other sites

Vidim da je zima uzela maha i horizont je sada blizi a izgleda dalje nego leti kada se o tome ne razmislja nego se jure neke druge stvari. Moj je predlog ako se vec ne ide na pecanje da se organizije vezbanje tehnike zabacaja na nekoj livadi,uz to se od iskusnijih kolega moze nauciti nesto pametno a usput se i lepo druziti nekog zimskog preponeva. :angel: :angel:

 

Moze i na nekom jezeru, ako ce vec da se vezba, nije bitno koja je tacno daljina...

Recimo ada ciganlija koja poseduje sve preduslove za tako nesto.... ( na naj sirem delu je preko 200m, pa nema bojazni da se neko na drugoj obali povredi... :D )

Ovo naravno vazi za one iz BGD i okoline, a moglo bi se organizovati i na nekoj drugoj vodi, livadi....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...