Jump to content

Ada Safari


nesa

Recommended Posts

Milanche jesi pecao pre leda kako si prolazio?

Poslednji put sam izvadio par riba, mislim cetiri ali da te ne lazem, nisam siguran... i dve izgubio u granju jer mi prestizni indikator nije svirao...

...ali nije bilo bas neposredno pre nego sto je zaledilo, ima tome nekoliko nedelja...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Kad smo vec kod iste?!

Kako tamo zabacis u stranu, kad su pozicije toliko zgusnute, da cak i kad bacas ispred sebe, moras da vodis racuna da ne prebacis preko koleginog stapa???   8)

 

to je kulturno i precizno pecanje, moras da se koncentrises  ;) 

ako si pecao ili video kako izgledaju pozicije recimo 1 ili 24 video si da je vrlo izgledno probati prevariti ribu stapom zabacenim u stranu pod 90°  :pecanje: 

Link to comment
Share on other sites

Znam da ti je to favorit voda, ali dozvoli, meni se ne dopada, ne pravi mi uzitak, tako da se nisam ni udubljivao u pozicije, izglednost pozicija, taktiku...

 

Kulturno jeste, u centru grada, kafanica, ribice u kupacim kostimima :yahoo: , prolaznici... 

Precizno?

Pa kako se uzme... Potrebno je da bacis pored (cuvenog) stuba a ispod (cuvene) sajle... Al' na daljini od cca 20 metara!? Da, bas precizno!  ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam verovatno jedini sa foruma da je iz Beograda a da nikada nije pecao na Safariju. Imao sam onaj komplet od 10 karata za 2013god i nisam ni jednom otisao! Verujem da ima svojih drazi ali...

Verovatno cu otici jednog dana ali samo u drustvu sa Milanchetom! :pivopija1:

Link to comment
Share on other sites

sram te bilo gorane i ti si neki moderator na ovoj temi a nikad nisi pecao na safariju ...pothitno ove godine da si pecao na svim vodama gde nikad nisi ,dosta je bilo pecanja tamo gde znas sve ajde malo na safari da vis sta je pod sajlu hahahah ...

ps. volim ja adu nekako mi je opustajuce pecanje nemoram da se oblacim u cizme kabanice da se kaljam i sipcim daleko ...ada je fensi mesto za brzo pecanje ali nije bas laka voda onako osrednje teska moras dobro da je poznajes zato sto na tako maloj vodi male stvari mogu pomeriti ribu iz coska u cosak ...na adi nije sistem bilo gde naranis i pecas moras da je pronadjes cak i meni nekad nije jasno da dva stapa koja su 2m jedan od drugog jedan radi drugi ne ....a nusput leti lepe tete trce stazom u utegnutim helankama uhhhh

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

imali kakvog izvestaja sa cuvenog safarija ... Procitao sam temu od pocetka do kraja lagano i mogu vam reci ubediste me da odem da probam . Da povesam na sajlu sve sisteme sto sam spremio za ovu sezonu i nek ide zivot  :help:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam verovatno jedini sa foruma da je iz Beograda a da nikada nije pecao na Safariju. Imao sam onaj komplet od 10 karata za 2013god i nisam ni jednom otisao! Verujem da ima svojih drazi ali...

Verovatno cu otici jednog dana ali samo u drustvu sa Milanchetom! :pivopija1:

Pa kad si sila od bacača,sa tvojim haubicama ti bi na most nabacio olovo
Link to comment
Share on other sites

imali kakvog izvestaja sa cuvenog safarija ... Procitao sam temu od pocetka do kraja lagano i mogu vam reci ubediste me da odem da probam . Da povesam na sajlu sve sisteme sto sam spremio za ovu sezonu i nek ide zivot  :help:

pa kad cemo ? :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...