Jump to content

Fox Ili Delkim


helko

Recommended Posts

Taj zvuk Delkima je kao kad CIGI KOJI SVIRA TRUBU, SIPAS VODU U NJU......????

Aaaaaa.....njihov dizajn me podseca na ELEKTRICNI SMEDEREVAC, ali bez rerne ????

 

PRAVA MELODIJA JE NA SLEDECEM KLIPU, kratko ali jebi....no, staracki ????

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Taj zvuk Delkima je...

 

Nenadmasan, neprevazidjen i jedinstven!!!  :yahoo:

 

njihov dizajn je...

 

Pravi Engleski!

Jednostavan, ravnih linija, bez kiceraja...

Sto bi stariji rekli: ARISTOKRATSKI!!!  ;)

 

PRAVA MELODIJA JE...

 

Znam, zato sam dva puta okacio isti klip!!!  8P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da da...dizajn pogotovo! Ev kao da je najgori kinez od sve dece kineza pravio. Goru plastiku nisam video!

auuuuuu pazi se sad. Cekam da cujem sad ko je pravio tvoje foxove :)
Link to comment
Share on other sites

Smederevac bez rerne sa udavljenom trubom  :rofl:
Sa Vatrenim se donekle slazem oko visokih tonova armonike
Al meni tonove koje proizvodi "Fox je to brate" ponajvishe lici NA ...

http://img.auctiva.com/imgdata/1/5/7/2/0/8/8/webimg/606741382_tp.jpg
Moderan model "Texsas Instrumentsa" i njegovim alarmom za budjenje.

ps Piskavo shkripeco cvilece TONOVE proizvodi "Fox je to brate" a MELODIJU ima bezrerni ( neobradjeno nedovrsheni) Smederevac :yahoo:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slusaj ti Dule......

To "starija generacija" ti je bilo onako ..... Profesorski

 

Da te ja vidim na Mikinoj sajli, pa ces da vidis ko je starija generacija

hahaha ima ona pesma "Mile-Dule voli disko a ja kolo sumadijsko"Ma na Miku ne idem bas zbog tih sajli,imam mekane stapove bojim se puci ce a i daleko je sajla pa da neko ne vidi da ne mogu da dobacim :sorry:. Ali zato kafana  pa tamo da vidimo sta je bolje i ko dalje zabacujeeeee  :pivopija1:

Link to comment
Share on other sites

Smederevac bez rerne sa udavljenom trubom  :rofl:

Sa Vatrenim se donekle slazem oko visokih tonova armonike

Al meni tonove koje proizvodi "Fox je to brate" ponajvishe lici NA ...

 

http://img.auctiva.com/imgdata/1/5/7/2/0/8/8/webimg/606741382_tp.jpg

Moderan model "Texsas Instrumentsa" i njegovim alarmom za budjenje.

 

ps Piskavo shkripeco cvilece TONOVE proizvodi "Fox je to brate" a MELODIJU ima bezrerni ( neobradjeno nedovrsheni) Smederevac :yahoo:

OP OP IDEMOOOOOO

Link to comment
Share on other sites

Bila je šala ako će ti biti lakše.  :D

Bice mi lakse ako me naucis kako se koristi ovaj signalizator :D

 

Svaka njemu cast sto pisti na -30C, sto pisti kad hoce da ga ukradu, sto pisti kad pridjem na 5m od rod poda... meni bi znacilo kad bih ga naterao da pisti kad udari riba na +20C ...ja bih bio prezadovoljan  :unknw: .

 

PS moj drug Tito dva puta kaci snimak pokvarenog signalizatora i niko da mu pomogne da resi problem!  :yahoo: 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

http://static.kupindoslike.com/Stari-radio-tranzistor-RR220-T-iz-1942_slika_L_22187109.jpg

Procurela informacija,model za 2016 zvuk jos bolji,sta mislite koji je indikator u pitanju? :rofl: :rofl: :rofl:

Pet godina druzenja sa Delkimima,nisam imao problema zaista,generalno sam zadovoljan kako su me sluzili.Za svih 5 godina nijednom nisam pomislio da su lepi,malo je na trzistu tako ruznih indikatora po meni.Sad imam nove igracke,dobro me i one sluze samo su i lepe i fino uradjene.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Pet godina druzenja sa Delkimima,nisam imao problema zaista,generalno sam zadovoljan kako su me sluzili.Za svih 5 godina nijednom nisam pomislio da su lepi,malo je na trzistu tako ruznih indikatora po meni.Sad imam nove igracke,dobro me i one sluze...

Neso ovo je lepo receno i slazem se sa tobom 300%...e sad nove igracke treba da ti malo pruze zadovoljstva i zanimacije,procice euforija kao i za sve pa onda opet neke nove igracke...i uvek kupimo bolje,bar bi trebalo da bude

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

...meni bi znacilo kad bih ga naterao da pisti kad udari riba na +20C ...ja bih bio prezadovoljan  :unknw: .

 

Ne moras da ga teras, samo treba da ga ukljucis...  8)

 

PS moj drug Tito dva puta kaci snimak pokvarenog signalizatora i niko da mu pomogne da resi problem!  :yahoo: 

 

Evo, nek' bude treca-sreca!  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Pa vidi sad cenu te sx su u istom rangu kao ev a koja je cena jednih a koja drugih . Evo tu na oglase ev neko prodaje duze vreme 130e a cena sx nema ispod 200e. Pa mislim da i to treba da ti bue reper . A txr je baza koja ide posebno .
Link to comment
Share on other sites

Pa vidi sad cenu te sx su u istom rangu kao ev a koja je cena jednih a koja drugih . Evo tu na oglase ev neko prodaje duze vreme 130e a cena sx nema ispod 200e. Pa mislim da i to treba da ti bue reper . A txr je baza koja ide posebno

Aj sad jedno pitanje?koliko su bili SXevi a koliko DELKIMI [mislim na delkime ev] kad su se pojavili?ALI PAZI!KAD SU SE POJAVILI?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne moras da ga teras, samo treba da ga ukljucis...  8)

burazeru nije valjda da sumnjas u mene?  :ph34r: 

 

...ukljucim ga ja, i pisti on kad god pogledam iz stolice u rod pod ili kad se napravi grupa od tri mrava oko rod poda... znam da postoji dugme za podesavanje osetljivosti, ali kad smanjim senzibilitet i zabacim stap u stranu indikator se ne cuje iako je stap u kufli... i to nije na nivou statisticke greske jer mi se desi na svakom pecanju...

 

ne navijam ja za fox pa sad ovde pljujem delkime... niti cu ikad svoje delkime zameniti za bilo koji fox alarm iz istog razloga koji si sam naveo - suvise podsecaju na obicnu (jako pouzdanu i lepu) spro pistalicu... trebala mi je veca pistalica za novi rod pod - pouzdana, bez gumifikacije, sa dugotrajnom baterijom... delkim jeste specificnog dizajna i originalnog zvuka, zbog cega sam ih i kupio... ali nisam od onih koji hvale odredjeni komad pribora samo zato sto ga poseduju... iskreno, dusa me boli sto sam puko lovu na njih  :sad: :fool:

Link to comment
Share on other sites

...i kad vec pisem moram da se osvrnem na obrisane postove bez namere da dolivam ulje na vatru... Ganicu, sa jedne strane zameras Bozi sto je cuo od nekog o nekom indikatoru i nema licno iskustvo, a sa druge strane pokusavas da mu pomognes iznoseci mu svoje iskustvo... sasvim je svejedno da li cuje od nekog ko je koristio ili procita od tebe koji si koristio... dozvoli da veruje kome zeli, i formira sopstveno misljenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

...i kad vec pisem moram da se osvrnem na obrisane postove bez namere da dolivam ulje na vatru... Ganicu, sa jedne strane zameras Bozi sto je cuo od nekog o nekom indikatoru i nema licno iskustvo, a sa druge strane pokusavas da mu pomognes iznoseci mu svoje iskustvo... sasvim je svejedno da li cuje od nekog ko je koristio ili procita od tebe koji si koristio... dozvoli da veruje kome zeli, i formira sopstveno misljenje.

shvatio sam mnogo stvari ovde i ne zameram ja nikome nek radi svako po volji . Ak9 bi nekom na dalje pomogo onda cu prvo sebi , da nemam potrebe da ulazim u bilo kakvu raspravu zbog nekih koji ....... Ne zanima me ko ce sta da uzme zabole me da ja savetujem nekog nek misli sta oce i nek cita a i neka uci na sobstvenim greskama i neka ga kosta i vremena i novca dok ne sazna prave brednosti. Znaci moj stav se menja . Toliko
Link to comment
Share on other sites

...i kad vec pisem moram da se osvrnem na obrisane postove bez namere da dolivam ulje na vatru... Ganicu, sa jedne strane zameras Bozi sto je cuo od nekog o nekom indikatoru i nema licno iskustvo, a sa druge strane pokusavas da mu pomognes iznoseci mu svoje iskustvo... sasvim je svejedno da li cuje od nekog ko je koristio ili procita od tebe koji si koristio... dozvoli da veruje kome zeli, i formira sopstveno misljenje.

 

Mudro zboris mladjani Milanche!!! 

 

burazeru nije valjda da sumnjas u mene?  :ph34r: 

 

...ukljucim ga ja, i pisti on kad god pogledam iz stolice u rod pod ili kad se napravi grupa od tri mrava oko rod poda... znam da postoji dugme za podesavanje osetljivosti, ali kad smanjim senzibilitet i zabacim stap u stranu indikator se ne cuje iako je stap u kufli... i to nije na nivou statisticke greske jer mi se desi na svakom pecanju...

 

ne navijam ja za fox pa sad ovde pljujem delkime... niti cu ikad svoje delkime zameniti za bilo koji fox alarm iz istog razloga koji si sam naveo - suvise podsecaju na obicnu (jako pouzdanu i lepu) spro pistalicu... trebala mi je veca pistalica za novi rod pod - pouzdana, bez gumifikacije, sa dugotrajnom baterijom... delkim jeste specificnog dizajna i originalnog zvuka, zbog cega sam ih i kupio... ali nisam od onih koji hvale odredjeni komad pribora samo zato sto ga poseduju... iskreno, dusa me boli sto sam puko lovu na njih  :sad: :fool:

 

 

Zar delujem kao da sumnjam?

Ma neee, ucinilo ti se...  ;)

 

Ne zabacuj stap u stranu, i resen problem!!!  :unknw:

 

Vidi, al' sad najozbiljnije:

I ja sam promenio opreme za punog TAM-ica, i uvek sam pronalazio po neku manu!

Sitniju ili krupniju, ali sam pronalazio...

Onda sam shvatio, ne postoji savrseno!

Postoji ono sto mi se svidja i ono sto mi se manje svidja...

I tom logikom se vodim kad uzimam opremu, i vrlo me peca resa ko sta misli o istoj!

 

Kao sto napisah negde na pocetku ove teme: Neko voli popa, a neko popadiju!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...