Jump to content

Fox Ili Delkim


helko

Recommended Posts

Kad si me vec pitao da ti odgovorim. To sto sam bozi pisao na pp to je bilo dana kad je on vec kupio pistalice a ja nisam znao i dao mu savet sta i kako jer znam dokle ide rasprava ide sa delkim -fox ili shimano daiwa. Znaci pp sam mu pisao pre mog izlaganja na tu temu ali kad se vec zajebo... :) .... onda sam poceo i da pisem. tako da to je trebao da ti napise a ne da ja zastupam to sta ja imam , a na dalje nepise ni njemu ni bilo kome ni pp ni ovako jednostavno neka se uce na svojim greskama kad su toliko pametni i takvi kakvi jesu.... nastavljam dalje mozda cak i pisanjem kontra od onog sto mislim ili cutim kao i mnogo njih koje znam ovde na forumu a imaju jako veliko iskustvo. Verovatno su i oni imali ovakvo moje iskustvo..... nastavljam sa zezanjem .
Link to comment
Share on other sites

Kad si me vec pitao da ti odgovorim. To sto sam bozi pisao na pp to je bilo dana kad je on vec kupio pistalice a ja nisam znao i dao mu savet sta i kako jer znam dokle ide rasprava ide sa delkim -fox ili shimano daiwa. Znaci pp sam mu pisao pre mog izlaganja na tu temu ali kad se vec zajebo... :) .... onda sam poceo i da pisem. tako da to je trebao da ti napise a ne da ja zastupam to sta ja imam , a na dalje nepise ni njemu ni bilo kome ni pp ni ovako jednostavno neka se uce na svojim greskama kad su toliko pametni i takvi kakvi jesu.... nastavljam dalje mozda cak i pisanjem kontra od onog sto mislim ili cutim kao i mnogo njih koje znam ovde na forumu a imaju jako veliko iskustvo. Verovatno su i oni imali ovakvo moje iskustvo..... 

Znas ti dobro na sta ja mislim. Normalan covjek bi se sjebao za onakav savjet. 

 

Nadam se da nisi isjekao vene sebi jer te momak nije poslusao. 

 

Link to comment
Share on other sites

Znas ti dobro na sta ja mislim. Normalan covjek bi se sjebao za onakav savjet. 

Nadam se da nisi isjekao vene sebi jer te momak nije poslusao.

 

mlad je naucice ima vremena jos punoooo.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

da malo obnovimo temu ...danas sam na becmenu imao prilike da vidim milanceta na delu sa delkimima.....stvarno covek ima problem nece da piste ali nasli smo zasto neko mu je izmesao delkime i sad nezna koji mu je desni a koji levi ....kad god levi delkim postavi na desnu stranu rod poda ima problem delkim nece da radi ....sad sam mu objasnijo i nece vise dolaziti do ove zabune nadam se .....pozz. za milanceta i svadjalicu

Ako sam negde NE sastavijo sa CU  vise NECU  stvarno ....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Prijatelji trebam pomoc,imao sam do sad 3 delkima txi plus purpurna i bazu i sve je radilo kako treba,kada sam skupio pare kupio sam novi delkim, naravno u radnji u Madjarskoj i hteo sam da povezem i taj 4-ti sa bazom ...medjutim baza ga uopste ne prepoznaje .Pokusao sam da restartujem pa opet sve nanovo ali nema vajde.Zna li neko kako da resim problem ?

Link to comment
Share on other sites

Prijatelji trebam pomoc,imao sam do sad 3 delkima txi plus purpurna i bazu i sve je radilo kako treba,kada sam skupio pare kupio sam novi delkim, naravno u radnji u Madjarskoj i hteo sam da povezem i taj 4-ti sa bazom ...medjutim baza ga uopste ne prepoznaje .Pokusao sam da restartujem pa opet sve nanovo ali nema vajde.Zna li neko kako da resim problem ?

kupi fox

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

da malo obnovimo temu ...danas sam na becmenu imao prilike da vidim milanceta na delu sa delkimima.....stvarno covek ima problem nece da piste ali nasli smo zasto neko mu je izmesao delkime i sad nezna koji mu je desni a koji levi ....kad god levi delkim postavi na desnu stranu rod poda ima problem delkim nece da radi ....sad sam mu objasnijo i nece vise dolaziti do ove zabune nadam se .....pozz. za milanceta i svadjalicu

Ako sam negde NE sastavijo sa CU  vise NECU  stvarno ....

Auuuu, meni nista nije jasno. Pa mogo je da okrene rod pod naopako i onda bi resio problemmmmm.....????????????
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Fox..
Gledajuci druga iskustva i sagledavajuci razne situacije kada je rec o indikatorina iskreno ja sam za Fox.... jedno je definitivno da ces sigurno dosta manje cuti za njih da su se kvarili u odnosu na Delkime...toliko...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...