Jump to content

Savet Oko Mixa


Maskirani

Recommended Posts

  • 8 months later...
Ako neko od kolega moze da posavetuje u vezi secenja mixa,gotovog,Sbs Catcher O&S,sa domacim brasnima(sojino,kukur.,griz,mleko u prahu...itd) da lepo radi na slob pecanju,kao i Ready Quest Base Mixa Sbs M1(slob+takmicenje),u procentima.Hvala
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam recimo m1 sekao sa club miksom 70/30 i super je pecao. Takodje jedna od varijacija m1 40%, m1 metod mix 30% i club mix 30%. Sa domacim brasnima nisam sekao pre svega jer neznam tacan sastav miksa. Sto se tice s&o bolje koristi solarov, bolji je dosta od sbs. Njega sam isto sekao sa club mixom i nema greske. Kad sam radio sa domacim miksevima pravio sam isto neke moje varijante tih mikseva ali bez mesanja sa gotovim miksevima
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Zavisi da li hoces recept za domaci mix ili kupovni. Evo, npr. ovo sto je napisao kolega Shoga za M1 secen sa Club mix-om ti nije losa polazna osnova, samo sto je malo skuplja varijanta. Ali verujem da bi se dobro pokazao na komercijali.
Link to comment
Share on other sites

Fish protein 25 %(zamena za riblje brasno)

pelete za sarana 35 % (subotica)

mleko telici 10 % (Panto,yosera)

soja 5% (Bio pro 32)

pticija hrana 5% (zuta ,crvena )

kuk brasno 5 %

psenicni griz 5%

so 2%

secer 2% (fruktoza)

stimulator za svinje 2%(indy star)

egablumin 2%

lacktabumin 2%

Aroma nema potrebe i moze, mozes beskonacno puno da hranis pogotovo preko 12 stepeni voda, sto duze pecanje to bolje.. Boila prihvatljiva za svaki dzep i koliko ti gog izgledala skromno i jalovo probaj bez predrasuda i dodavanja bilo cega... Bistro

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Pre svega,hvala Coji na odgovoru. Ljudi,igrom slucaja,popio sam dosta whey proteina ranije,dok je trening bio moja svakodnevnica. 100% znam da je termolabilan,sto je i naglaseno na svakoj deklaraciji. Mislim da biste kuvanjem istog samo dobili placebo efekak,koji utice na vas,ne na sarana :)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav kolege,nov sam na forumu pa me interesuje misljenje za recept za Kasapsku Adu.

Club mix-300gr

S&O mix-150gr

Zuta pticija-40gr

Crvena pticija-10gr

Betain melegov-3gr

Oficial secret s&o-pola kasike

Zasladjivač superzoet vde-1gr

Glm solar-2gr

Stimulin amino solar -5ml

Esterblend12-0.50ml

S&omiris dt-1ml

4jaja

Kasika soli

------------

Posle kuvanja

Stimulin amino-1ml

Esterblend12-0,25ml

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav kolege,nov sam na forumu pa me interesuje misljenje za recept za Kasapsku Adu.

Club mix-300gr

S&O mix-150gr

Zuta pticija-40gr

Crvena pticija-10gr

Betain melegov-3gr

Oficial secret s&o-pola kasike

Zasladjivač superzoet vde-1gr

Glm solar-2gr

Stimulin amino solar -5ml

Esterblend12-0.50ml

S&omiris dt-1ml

4jaja

Kasika soli

------------

Posle kuvanja

Stimulin amino-1ml

Esterblend12-0,25ml

zavisi u koje vreme se peca i da li pravis za hranjenje ili za udicu ali u svakom slucaju meni se ovo svidja... ta pticija manje vise nebitno dal` zuta dal` crvena, dal je stavis ili ne... betain bi povecao na 5g, superzoet na 2g a e12 bih smanjio na 0.25ml mada i ovako verujem da ce da peca na dlaci... glm ne moras, posebno ako ne hranis ovom boilom... official secret pretpostavljam da mislis na kasicicu a ne na kasiku... spolja bih izbacio e12 osim ako ne pravis samo za udicu... stimulin mi je ok 1ml preko, na pola kile miksa... dodatni signal, po meni ne treba vise kad je stimulin u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

Hvala na misljenju i na savetu,mislio sam i da hranim sa ovom boilom.Pravio sam je za prolece

Za prolece bolje(po meni) da si odradio neko voce a ako bas zelis da u boili imas proteine zivotinjskog porekla u vocni mix mozes ubaciti riblje brasno,brasno od racica ali u toj meri da  ono ne preovlada sa mirisom i pokrije sve vocne note...Prelistaj malo forum,imas odlican bazni mix koji je kolega Kristijan cini mi se napisao.Ima dosta kolega koji pecaju Kasapsku adu,oni ce ti pomoci oko boile za prolece(nadam se).

Link to comment
Share on other sites

Jel neko probao whey protein za bildere da stavlja u mix?Mislim da ne bi shkodilo...

Stavljao sam ja, jako dobro se pokazalo.

Samo uklapas npr.arome whey jagoda sa boilom jagoda itd.

Link to comment
Share on other sites

ako ces da stavis 5ml e12 na pola kile miksa onda brate bolje pecaj na gumu... ja takvu boilu ne bih smeo da bacim u vodu :D

Takodje :-) Eventualno 2ml ali to na neki zesce smrdljivi riblji miks.

Evo jedan podatak za vas, ljetos kad sam pecao sa Kikijem na Peskari dipovao sam gumeni kukuruz u e12 i pogodite sta se desilo?

1ml arome je istopio pola zrna gumenog kukuruza 

Djubre je toliko jako da jednostavno nije za igru.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...