Jump to content

BETAIN HCL


Recommended Posts

  • 11 months later...

Meni je to sve izuzetno zabavno kada se pomene Betain.

Ne znam gde nalaze taj od 99, a ostali od 95,96, 97 i 98%....Zasto su oni najpametniji, a ostali proizvodjaci namerno stavljaju i pisu postotak manje da bi se Nutra bolje prodavala.

 

Svaka cast Nutri na proizvodima ali ja ne verujem u to, niti iko moze da me ubedi bez jasnih argumenata.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bacide,upravo zbog ovoga što si napisao i postavio sam pitanje. :good:

Čistiji betain od 98% se ne proizvodi.

Čak ni onaj koji se koristi u prozvodima za humanu upotrebu,ide od 95-98%.

Procenti označavaju čistoću a ne koncentraciju !

Link to comment
Share on other sites

A ko je 99% i koje reko cistocu.

Lepo sam napiso sa 2gr na pola kile je definitvno najjaci nutrin.SBS-ov od 5-10 gr ,ja sam preferiro 8gr.Kad izracunash videcesh da bilo kako nutrin dolazi najeftiniji od hcl betaina.Predimstvo izmedju hcl i obicnog sa visokom cistocom dajem hcl.

Link to comment
Share on other sites

A ko je 99% i koje reko cistocu.

Lepo sam napiso sa 2gr na pola kile je definitvno najjaci nutrin.SBS-ov od 5-10 gr ,ja sam preferiro 8gr.Kad izracunash videcesh da bilo kako nutrin dolazi najeftiniji od hcl betaina.Predimstvo izmedju hcl i obicnog sa visokom cistocom dajem hcl.

 

Zasto dajes prednost betain HCL-u u odnosu na obican betain? :search:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A ko je 99% i koje reko cistocu.

Lepo sam napiso sa 2gr na pola kile je definitvno najjaci nutrin.SBS-ov od 5-10 gr ,ja sam preferiro 8gr.Kad izracunash videcesh da bilo kako nutrin dolazi najeftiniji od hcl betaina.Predimstvo izmedju hcl i obicnog sa visokom cistocom dajem hcl.

Tačno je Jane,a odmah ispod piše da ima prostora za eksperimentisanje i povećavanje količine na gore.

Pa njima i za GLM piše 2-4 g.na pola kila,a ta količina je odavno otišla na gore,jer se videlo da više daje i bolje rezultate.

 

A ako niste znali,betain pomešan sa vodom 50/50,se na aerodromima koristi za odledjivanje aviona. :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

I da definitivno razbijemo famu Betaina,običan,HCL,tečni itd.

 

Komercijalno, sintetički Betain је dostupan kao bezvodni (nema kristalnu vodu), betain monohidrat (hidriran sa vodom) i betain u obliku soli- betain monohidrohlorid (kome je dodato 25% hidrohlorida ,da se sačuva od degradacije pri skladištenju, a ujedno deluje i kao zakiseljivač).

 

BILLY,od mene imaš 1kg.Betaina,doduše nije Nutrin,al je isti. 8)

Link to comment
Share on other sites

Ja jesam koristio i mix i spod bez i sa betainom,po meni i barem meni se pokazala daleko bolje sa betainom.Isto experimentiso i sa cc moore i sa sbs i sa AA baits,uvjek je nutrin dao najbolji efekat.Pricam u isto vreme na razlicne shtapove.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja jesam koristio i mix i spod bez i sa betainom,po meni i barem meni se pokazala daleko bolje sa betainom.Isto experimentiso i sa cc moore i sa sbs i sa AA baits,uvjek je nutrin dao najbolji efekat.Pricam u isto vreme na razlicne shtapove.

Nisi mi odgovorio?

:unknw:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...