Jump to content

Exyucarp Druzenje


Recommended Posts

1 CT Mladenovac box12

2 CT DOD Enterijeri  box 6

3 CT Frend carp team Svilajnac box 3

4 CT Meleg bait Dukas Academybox 5

5 CT Carpologija BGbox8

6 CT Carpologija NSbox 10

7 CT Krle box16

8 CT Boban Matori NBGDbox14

9 CT Sky klub box11

10 CT Životinjsko Carstvo box13

11 CT Vukovi Leskovac box18

12  CT Apokalipsa Velika Plana box 4

13  CT Baka Baka i Sajmon box7

14  CT Eko Carp box1

15  CT San Marino box17

16 CT Ima Amurbox 9

17 CT Kudra box 2

18 CTKlanica Radic Ruma box 15

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  1. CTKlanica Radic Ruma box15   27,37kg

       2.CT Ima Amur box9 2 12,04kg

       3.CT Boban Matori NBGD box14 11,37

       4.CT Frend carp team Svilajnac box 3 10,2

       5.CT Meleg bait Dukas Academy box5 8.860

       6.CT Carpologija BG box 8  8,37

       7.CT Životinjsko Carstvo box13  8,18

 

Vaga od 17,30h

25.04-2015

Link to comment
Share on other sites

          EXYUCARP DRUŽENJE CEPEL 24-26.04.2015     RB Objedinjena lista BOX BR Plasman                               1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukupno  1 CT Mladenovac 12                         2 CT DOD Enterijeri   6                         3 CT Frend carp team Svilajnac  3 3 10,2                   10,2 4 CT Meleg bait Dukas Academy 5 5 8.860                   8,86 5 CT Carpologija BG 8 6 8,37                   8,37 6 CT Carpologija NS 10                         7 CT Exyucarp 16                         8 CT Boban Matori NBGD 14 2 11,37                   11,37 9 CT Sky klub 11                         10 CT Životinjsko Carstvo 13                         11 CT Vukovi Leskovac 18                         12  CT Apokalipsa Velika Plana 4                         13  CT Baka Baka i Sajmon 7                         14  CT Eko Carp 1                         15  CT San Marino 17                         16 CT Ima Amur 9 1 12,04                   12,04 17 CT Kudra 2                         18 CTKlanica Radic Ruma 15 4 9,37                   9,37

Dragi clanovi za ovu listu vam je potrebna sprava koja se zove Enigma,koristila se u ratu za desifrovanje poruka. :rofl:  :rofl:  :rofl:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dragi clanovi za ovu listu vam je potrebna sprava koja se zove Enigma,koristila se u ratu za desifrovanje poruka. :rofl:  :rofl:  :rofl:

Ja se izvinjavam gospodine grobare evo lista je ispravljena. Vlajko vise nije sampion,ali ima jos nade za njega

Link to comment
Share on other sites

Bili u gostima , riba slabije radi ali je zato raspolozenje na visokom nivou  :pivopija1: . Ipak je to jos jedno druzenje i mogu reci da je itekeko uspesno ! Pasulj ( al la Baka-Baka ) je odlican sto verujem da vecina na jezeru zna . Pozdrav svim ekipama i BISTRO do kraja . :good:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

kume dosao sam sebi ...kum ti je postao DRZAVNI PRVAK sa svojim djacima iz elektrotehnike treci put za redom......dodji na pivo !!!!

osvojili smo prvo i drugo mesto pojedinacno i prvo mesto ekipno ,dobio sam i nagradu za najboljeg mentora u srbiji !!!!!!!!!!

sto se tice ovih pecarosa otreznice se vec neko ,imamo mi vremena sacekacemo rezultate .....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da kazemo koju o druzenju: Prvo bih se zahvalio svima na lepom druzenju,stvarno se dosta ekipa bukvalno druzilo i pecanje im je bilo u drugom planu. Bilo je i ekipa koje su bile posvecene pecanju i to pozdravljam. Cestitao bih svim ekipama u plasmanu na jako zanimljivoj borbi pogotovo u zadnjih sat-dva. Posebne cestitke pobednicima ekipi Frend Carp timu i njihovom najmladjem clanu koji ce biti strasan sarandzija. Ljudi su u zadnjih sat pecanja uhvatili dve ribe(15,92 i 12,800) i izbili na prvo mesto. Klanica Radic ljudi su pecali opusteno igrali karte pijuckali rakiju... i bili prvi do zadnjeg momenta. Eco carp sto su izgubili na ligi u Conoplji dobili su na Peskari na merenju 10min pred kraj imali su ribu 8,050 i izbili na trece mesto. Stvarno je dosta ribe bilo malo ispod 8kg Boban matori tragicar druzenja sa ribom od 7,960 da je bila 40 gr veca bio bi drugi! E sad malo o druzenju Vlada i ja smo bili na visini zadatka sve ekipe smo obilazili redovno sto zbog merenja ribe prvo vece krenuli na merenje u 18h vratili se u 23h sreca pa smo Kristijana poveli sa nama kao trezvenog coveka kojeg smo usput izgubili a nasli smo ga u 02h kako pridrzava drvo da nepadne. Da pohvalim Sandrov pasulj iz ekipe Baka baka koji nas je spasio tu noc,Igorov gulas;rostilj kod ekipe Sky i naravno kod Klanice Radic. Da se zahvalim ekipama na pravom druzenju: Baka Baka,Dod enterijeri,Academiku Dukasu i Saletu mi smo bili naa istoj strani jezera i u nizu pa smo se najvise druzili. Ja se nadam sto se tice organizacije da je sve proteklo ok i voleo bih da cujem ucesnike ako imaju neku sugestiju da je iznesu kako bi to sledeci put ispravili. Jedino sto je riba dosta slabo radila ali protiv toga se nemoze.

Zamolio bih sve koji imaju fotografije da ih postave u temi da docaramo koliko lepo nam je bilo.

Ljudi jos jednom veliko hvala na lepom druzenju i vidimo se ako Bog da na jesen!

Da ne zaboravim da se zahvalim divnim ljudima na jezeru Cepel ,Mirku iz Cari Ribolova,sponzorima nagrada Carpologiji i Meleg baits.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Da kazemo koju o druzenju: Prvo bih se zahvalio svima na lepom druzenju,stvarno se dosta ekipa bukvalno druzilo i pecanje im je bilo u drugom planu. Bilo je i ekipa koje su bile posvecene pecanju i to pozdravljam. Cestitao bih svim ekipama u plasmanu na jako zanimljivoj borbi pogotovo u zadnjih sat-dva. Posebne cestitke pobednicima ekipi Frend Carp timu i njihovom najmladjem clanu koji ce biti strasan sarandzija. Ljudi su u zadnjih sat pecanja uhvatili dve ribe(15,92 i 12,800) i izbili na prvo mesto. Klanica Radic ljudi su pecali opusteno igrali karte pijuckali rakiju... i bili prvi do zadnjeg momenta. Eco carp sto su izgubili na ligi u Conoplji dobili su na Peskari na merenju 10min pred kraj imali su ribu 8,050 i izbili na trece mesto. Stvarno je dosta ribe bilo malo ispod 8kg Boban matori tragicar druzenja sa ribom od 7,960 da je bila 40 gr veca bio bi drugi! E sad malo o druzenju Vlada i ja smo bili na visini zadatka sve ekipe smo obilazili redovno sto zbog merenja ribe prvo vece krenuli na merenje u 18h vratili se u 23h sreca pa smo Kristijana poveli sa nama kao trezvenog coveka kojeg smo usput izgubili a nasli smo ga u 02h kako pridrzava drvo da nepadne. Da pohvalim Sandrov pasulj iz ekipe Baka baka koji nas je spasio tu noc,Igorov gulas;rostilj kod ekipe Sky i naravno kod Klanice Radic. Da se zahvalim ekipama na pravom druzenju: Baka Baka,Dod enterijeri,Academiku Dukasu i Saletu mi smo bili naa istoj strani jezera i u nizu pa smo se najvise druzili. Ja se nadam sto se tice organizacije da je sve proteklo ok i voleo bih da cujem ucesnike ako imaju neku sugestiju da je iznesu kako bi to sledeci put ispravili. Jedino sto je riba dosta slabo radila ali protiv toga se nemoze.

Zamolio bih sve koji imaju fotografije da ih postave u temi da docaramo koliko lepo nam je bilo.

Ljudi jos jednom veliko hvala na lepom druzenju i vidimo se ako Bog da najesen!

Da ne zaboravim da se zahvalim divnim ljudima na jezeru Cepel ,Mirku iz Cari Ribolova,sponzorima nagrada Carpologiji i Meleg baits.

Kratko i jasno,sve receno u par recenica...sledeci put obavezno neka veca voda , siguran sam da je bilo dosta ekipa koje su htele da budu na druzenju ali zbog ogranicenog broja mesta nije se moglo...zato prionite na posao oko planiranja eto jeseni za tren

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

U ime ekipe Frend carp team,mogu da pohvalim organizatore sto su na Cepelu organizovali ovo druzenje sarandzija.Takodje sve pohvale Goranu,Vladi i Kikiju sto su redovno obilazili ekipe ujedno i merili upecane ribe,pricali sa nama i ostalo sto je vezano za ovakva uspesna druzenja.Pozdravio bih sve ucesnike druzenja,kao i odlicne domacine jezera Cepel.Od nase strane nema ni jedne zamerke na bilo koga niti zbog bilo cega.Nadam se da ce organizatori ovako nesto uraditi i sledece godine.A sto se tice naseg najmladjeg i najboljeg sarandziju Necu carp kiler majstora ma svaka mu cast!!Slike ce mo postaviti na forumu.Pozdrav i Bistro.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

U ime ekipe Frend carp team,mogu da pohvalim organizatore sto su na Cepelu organizovali ovo druzenje sarandzija.Takodje sve pohvale Goranu,Vladi i Kikiju sto su redovno obilazili ekipe ujedno i merili upecane ribe,pricali sa nama i ostalo sto je vezano za ovakva uspesna druzenja.Pozdravio bih sve ucesnike druzenja,kao i odlicne domacine jezera Cepel.Od nase strane nema ni jedne zamerke na bilo koga niti zbog bilo cega.Nadam se da ce organizatori ovako nesto uraditi i sledece godine.A sto se tice naseg najmladjeg i najboljeg sarandziju Necu carp kiler majstora ma svaka mu cast!!Slike ce mo postaviti na forumu.Pozdrav i Bistro.

Pozdravite puno Necu !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na moju veliku zalost a na srecu mnogih,ipak nismo uspli da pobedimo i postanemo apsulutni pobednici.... ostade i bezs vitrine..... :(

 

Druzenje bil ona nivou sprdnja i zajebancija po ceo dan.... klopa,pice... dobra ekipa sve potaman,samo steta sto je riba jela katastrofalno lose,kako kazu nevidjeno lose za peskaru..... mada da je riba jela ludacki nebi se druzili... :) :)

Ja na pocetku takmicenja pred svedocima dao Biliju pare za prvo mesto i plus pare za mesto 4,5,6,14 a on mi udenuo 9,dukas mu dao kacket za 10. on njemu dao pet.... posle toga svi odu na mesto on me zadrzavana da sedimo do 10.30 u kafani da mi objasni kako se hladna kuglica ugrejala... isto pred svedocima,.,,, tada mi je sve bilo jasno
OndaK jedna ekipa da je ne imenujem,mi napije saborca koji je trebao da dezura u toku noci,Ne znam kakvu su mu rakiju dali ali mi ga izgubismo usput i on se vratio sa prvim petlovima...
Matorom bratorom opet izmace pehar u foto finisu ko na morovicu ali vidi se da napreduje. 

Sledeci put ako bude izvodljivo da takmicenje krene u cetvrtak popodne i do nedelje popodne,kratko je 48h i ako bude izvodljivo da se odrede neka mesta gde bi pecale ekipe koje bi da pecaju jedne do druge... i da vidimo sta cemo sa malim oko te korupcije i mita... ovako ne ide,uzima pare za a ne ispunjava obecanja isvama obecao da su u plasmanu ko da ima 18 plasmana....

i da,akademiku ni kap vise :)  :) 
 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Sve pohvale jos jednom,bez ikakvih zamerki,vreme predivno,ljudi jos bolji sve na svom mestu... Obilazilismo se i druzili sto je najbitnije.. sve u svemu ponovio bih isto sa dragim ljudima,sto se tice ribe dali je moglo bolje ili ne to sad nije ni bitno,i ovako je imalo karakter druzenja a ne takmicenja.Jos jedanput hvala svim dragim ljudima na druzenju pa do skorog pecanja pozz od Matorog :D

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

sve je bilo kako je i trebalo da bude jer druzenje je na prvom mestu pa pecanje. ko je hteo da peca pecao je ko je hteo da se drzi druzio . Sve je bilo na svom mestu i sto se tice organizacije i domacina . Jedino nebi bilo lose da se sledece druzenje organizuje na 72 sata. Voleo bih da je bilo jos vremena pa da obidjem sve boxove . I nadam se uskoro opet nekoj slicnoj organizaciji.
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...