Jump to content

Državno Prvenstvo Srbije 2018


Recommended Posts

Nece ici na SP jer nema para,prosto.....ko je po vama odgovoran u ovoj raspaloj drzavi? Pa na celu jednog od nekoliko JP sedi moj prijatelj kao direktor a covek nema tri blage veze ni sa prirodom,ni ekologijom,ni sa vodom a narocito sa ribom,covek samo jede ribu,on meni kaze "sta mi imamo s tim sto nema ribe".... On je politicki stavljen da bi muzao lovu kao i taj korisnik Ade sada,kakve veze ima Arilje sa tim sem da uzima lovu iz budzeta?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nece ici na SP jer nema para,prosto.....ko je po vama odgovoran u ovoj raspaloj drzavi? Pa na celu jednog od nekoliko JP sedi moj prijatelj kao direktor a covek nema tri blage veze ni sa prirodom,ni ekologijom,ni sa vodom a narocito sa ribom,covek samo jede ribu,on meni kaze "sta mi imamo s tim sto nema ribe".... On je politicki stavljen da bi muzao lovu kao i taj korisnik Ade sada,kakve veze ima Arilje sa tim sem da uzima lovu iz budzeta?

Kako takav covjek moze da ti bude prijatelj, to je isto pitanje, a drzava to je narod :)

 

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Posto je ssrs preuzeo od ove godine sve na sebe,iskljucio saransku asocijaciju iz donosenja odluka I ucestvovanju u bilo kakvom radu ssrs sta mislite da ce biti za naredno sp.Odrzava se u Februaru a svi znate da sarandzije nemaju nikakvu podrsku od Boskovica,jedino sigurno ako sami neskupe love nece ni ici na sp.

 

Послато са Lenovo K10a40 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Posto je ssrs preuzeo od ove godine sve na sebe,iskljucio saransku asocijaciju iz donosenja odluka I ucestvovanju u bilo kakvom radu ssrs sta mislite da ce biti za naredno sp.Odrzava se u Februaru a svi znate da sarandzije nemaju nikakvu podrsku od Boskovica,jedino sigurno ako sami neskupe love nece ni ici na sp.

 

Послато са Lenovo K10a40 уз помоћ Тапатока

Druze da vi prvo pregrmite ovu organizaciju SP-a kako treba, da vas ne kazne da ne mozete ni otici ne u Afriku, nego nigdje nekoliko godina. To je vama veci problem sada od februarske Afrike.

Link to comment
Share on other sites

Druze da vi prvo pregrmite ovu organizaciju SP-a kako treba, da vas ne kazne da ne mozete ni otici ne u Afriku, nego nigdje nekoliko godina. To je vama veci problem sada od februarske Afrike.

To je vec stvar ovih picana sto su se upustili u celu pricu,a nisu sposobni da organizuju nista, na celu sa magom boskovicem.

 

Послато са Lenovo K10a40 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Ada je lepa voda za takmicenja pa cak i za SP , najveci problem ade ciganlije je trava , u toj vodi ribe ima i to dosta , i specificna je jako , jede na sprudovima ili na sredini kod makiskog kanala zato sto je tu dubina prosek 1.5m preko cele sirine , Vladu sampiona za predsednika !!!!
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kako takav covjek moze da ti bude prijatelj, to je isto pitanje, a drzava to je narod :)

 

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Kakvo ti je to glupo pitanje? Zasto neko moj ne bi bio direktor JP koje je korisnik odredjenog RP? To je nesto lose?
Link to comment
Share on other sites

Kakvo ti je to glupo pitanje? Zasto neko moj ne bi bio direktor JP koje je korisnik odredjenog RP? To je nesto lose?

Pa ti napisa da je taj covjek politicki stavljen da muze, da blage veze nema ni o prirodi, ribama, ekologiji, ja takve ne uzimam za prijatelje :). Ma nista, nije pitanje, vise retoricki...

 

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pa zaista ne znam sta da ti odgovorim...ja inace nemam nikakav problem da bilo sta nekom kazem pa tako i njemu i bilo kome ali sto kaze,druzba je druzba a sluzba je sluzba!

Na sve to je trebalo odavno misliti,sad je kasno ali bice sve to verovatno dobro do kraja,bilo bi jako glupo da ljudi pecaju ligu u Zrenjaninu ili Conoplji ili bari u Kikindi a SP na Adi,zato cuti i sta je tu je.

Link to comment
Share on other sites

2018 ŠARAN - DRŽAVNO PRVENSTVO - ODLAGANJE 2 KOLA

Zbog očekivanog velikog priliva posetioca na Adi Ciganliji povodom prvomajskih praznika, preklapanja nekoliko takmičenja u različitim sportovima, koji se odvijaju na ovoj takmičarskoj stazi u isto vreme, zbog visokog vodostaja Savskog jezera, na sastanku u Beogradu sa predstavnicima JP Ada Ciganlija, Kajakaškim i Veslačkim Savezom Srbije razgovaralo se o zameni termina nekih takmičenja u različitim sportovima.

Doneta je odluka da se 2. kolo državne šaranske lige odloži i da se održi u najavljenom terminu 3. kola od 17.05. do 19.05.

        U terminu od 02.05 do 05.05. Veslački savez Srbije će imati svoja državna takmičenja. Savez ribolovaca Srbije je dobio novi termin za održavanje 3.kola na Adi koji će biti uskoro objavljen.

        Što se tiče Saveza sportskih ribolovaca Srbije i ZŠK, dogovor je bio da se sačeka četvrtak i ovaj sastanak na Adi Ciganliji, i da se tek posle sastanka izađe sa saopštenjem. Dogovor nije ispoštovan. Prethodila je ovih dana aktivnost na društvenim mrežama i međusobnim dopisima pojedinaca iz klubova koje imaju disciplinu šaran a članovi su ZŠK, tako da se to i očekivalo. Ali Savez će izaći sa saopštenjem i za te pojedince i za klubove članove ZŠK. Naravno odmah u četvrtak je stigao PREDLOG - ZAHTEV - MOLBA od Predsednika ZŠK, bez ikakve konsultacije sa Savezom gde se navodi da su se potpisali klubovi članovi ZŠK.

       Ono što morate da znate a što ste navikli zadnjih godina, nema nikakvih promena kada krene državno takmičenje.                                                                                                                                                                         Vi ste prijavom za ovo državno takmičenje znali da se Svetsko prvenstvo održava u Beogradu, na Savskom jezeru, a ne u Kikindi na Ribolovačkom Carstvu i  znali ste da će se ciklus takmičenja održati na Adi Ciganliji (Savskom jezeru). Uslovi su vrlo teški, nikad teži, ali ovde se biraju reprezentativci koji će se takmičiti za Srbiju na Svetskom prvenstvu na Adi Ciganliji u ovim teškim uslovima uz sve mentalne, fizičke i sportske sposobnosti svih takmičara i trenera, pa i vašeg rukovodstva ZŠK.    Suludo je održavati državno takmičenje na nekoj drugoj takmičarskoj vodi a kod nas se održava Svetsko prvenstvo, posebno kada smo odbili veliki broj reprezentacija koje su želele da njihovo državno prvenstvo održe na Adi ili da učestvuju na našim državnim takmičenjima. A sada pojedinci žele da idu na drugu takmičarsku vodu, pa da svi u svetu pričaju kako takmičarska staza ne valja da smo čak i državno prvenstvo pomerili sa Ade Ciganlije. E pa ne može, isto je bilo i 2007 godine, pa ste izdržali i bili pravi sportisti. Pa valjda vi pomažete Savezu da sve prepreke i probleme reši do početka Svetskog prvenstva ili Vam je bitna samo lična promocija i rezultat. Ceo ciklus aktivnosti i takmičenja smo prilagodili Svetskom prvenstvu. I uvek, bilo koja da je disciplina u pitanju, kada se Svetsko prventsvo ili neko drugo međunarodno takmičenje održava kod nas, ciklus državnih i izbornih takmičenja se održava na vodi gde i to međunarodno takmičenje. A ako vam smetaju " veslači, plivači psi i ronioci", mi ćemo se truditi uz službe JP Ade Ciganlije, da toga bude manje ili da ne bude uopšte, ali to je sve priprema za Svetsko prvenstvo. Jedino ako ste se možda uplašili ili i dalje drugi misle umesto Vas. Sastanci sa drugim sportovima i sa rukovodstvom JP Ade Ciganlije puno znače. Da li će biti još nekih dopunskih takmičarskih aktivnosti pojedinaca ili ekipa, o tome možemo pričati tek kada se završi zvanični ciklus državnog prvenstva.

Znači vidimo se na 2. kolu državne šaranske lige od 17.05. do 19.05. na Adi Ciganliji.                                              Ko ne dođe, smatraćemo da je odustao od takmičenja.                                                                                                Nikakve ucene više ne važe.                                                                                                                                            Od onih koji nastave ciklus takmičenja izabraće se reprezentacija.

       SSRS

Link to comment
Share on other sites

Pa zaista ne znam sta da ti odgovorim...ja inace nemam nikakav problem da bilo sta nekom kazem pa tako i njemu i bilo kome ali sto kaze,druzba je druzba a sluzba je sluzba!

Na sve to je trebalo odavno misliti,sad je kasno ali bice sve to verovatno dobro do kraja,bilo bi jako glupo da ljudi pecaju ligu u Zrenjaninu ili Conoplji ili bari u Kikindi a SP na Adi,zato cuti i sta je tu je.

:yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Ali,znaci cirkus se nastavlja 17-19 maja na Adi Ciganliji...A ko ne bude poslusan i slepo slusao sulude ideje savez i Boska Buhe,leti iz lige...Sta sve ljudi trpe zarad cega!?plakacete svi za Vladom Radojicicem ali tako vam I treba kad ste ga pustili niz vodu...videcemo ko ce vam ubuduce placati troskove svetskih prvenstava...naguzite se i prepustite jednom konju Bosku Buhi da vas zlostavlja i ponasa se prema vama kao prema svojim robovima...da nije zalosno bilo bi smesno
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Jutros bilo merenje, stanje je sledece: Kristijan 2 ribe, Indjija 3 ribe i mi imamo 3 ribe. To je sto se upisa tice.Trebalo bi uskoro i lista da bude. Bilo je par komada ispod mere i sporadicno se hvatala krupna deverika.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...