Jump to content

Xx Carp Fishing World Championship 1-7 10.2018


Recommended Posts

Za sada sve teče po planu :)

Verujem da tece ali nikako mi nije jasno zasto je ovo Sp obavijeno velom tajne?! Pa vise smo na forumu imali informacija o Sp u Madjarskoj nego kod nas u Srbiji? Ne zna se kad i koliko je poribljeno i da li je poribljeno ne zna se da li je bilo treninga nase rep i kako je protekao? Meni nista nije jasno. Razumem strah da ce se pokrasti riba ako se objavi koliko i kad je poribljeno ali verujem da ti koji bi krali ribu znaju mnogo vise nego svi mi ostali. Dajte ljudi pricajte sta se desava manite se teorija zavere.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koleza to je zato što kada je bilo SP u Mađarskoj i mi bili tamo na treningu lokalni ribolovci nisu hteli ni da pričaju sa nama a kamo li da nam kažu nešto konkretno vazano za vodu, ribu, mamce i slično. A kod nas se trenutno utrkuju ko će više informacija da prenese drugim reprezentacijama. Pogotovo onima u okruženju. Zbog takvih stvari se ne piše ništa detaljno niti objavljuje. Ni za treninge ni ništa drugo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kiki znam ja to Ali cisto sumnjam da bi informacija da ste bili na treningu I kako ste zadovoljni kolicinom ribe znacila mnogo nekoj od reprezentacija. Niko nece pitati na sta ste pecali i cime ste hranili.... I dalje mislim da se preteruje sa tom kako bih rekao tajnovitoscu. Da li se zna ko ce pecati za reprezentaciju ili je I to deo taktike?
Link to comment
Share on other sites

Nema ribe. Sve pokrali. Ahahahha

Jutros su na jezero stigli Rusi, Izraelci. Dolaze još Francuzi, Hrvati i nisam siguran ko još. Mi smo jutros završili trening od 3 dana. Bio je veoma naporan. A o ulovima mogu samo da kažem da ne treba verovati baš svemu šta se pročita na fejsbuku ;)

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

U potpunosti podrzavam vasu odluku o tajnosti ! Samo da istraje to tako do kraja da ne procuri nekom nesto , odma ce se rasiriti kao kuga brze bolje .

Da sam na tvome mestu nebi nikom nista ni komentarisao , bolje da misle tako , manji pritisak ce stvarati na vas . Ovako im niste zanimljivi ????

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema ribe. Sve pokrali. Ahahahha

Jutros su na jezero stigli Rusi, Izraelci. Dolaze još Francuzi, Hrvati i nisam siguran ko još. Mi smo jutros završili trening od 3 dana. Bio je veoma naporan. A o ulovima mogu samo da kažem da ne treba verovati baš svemu šta se pročita na fejsbuku ;)

Jel ste bar simulirali nekog sa leve i desne strane ili je bilo sutiranje bez golmana? :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema ribe. Sve pokrali. Ahahahha

Jutros su na jezero stigli Rusi, Izraelci. Dolaze još Francuzi, Hrvati i nisam siguran ko još. Mi smo jutros završili trening od 3 dana. Bio je veoma naporan. A o ulovima mogu samo da kažem da ne treba verovati baš svemu šta se pročita na fejsbuku ;)

Momci samo napred!velika podrska za vas iz CG????????????

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sutra ujutro i poslednja ekipa odlazi sa jezera i zavrsava se zvanican period koji je bio slobodan za treninge reprezentacija. Uradjeno je sve sto je moglo sa se uradi, probano je sve sto je moglo da se proba. Sad je sve na tome ko ce biti srecne ruke na izvlacenju koje je za tacno dve nedelje!
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...