Jump to content

Monoštorski rit


Guest kristijansombor

Recommended Posts

Mozda ima i u tome nesto! Ponesi pendrek pa pa da ih isteras na cistinu iz lokvanja, onda su nasi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Materijalno tehnička sredstva na zaduženju mogu se koristiti isključivo u službene svrhe ;) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
3 izlaska nisam imao nista, vec sam dobio komplekse i poceo da sumnjam u svoje ribolovacke sposobnosti, ali juce sam bio i imao jednog oko 4kg, jednog oko 7kg i jedan dobar mi otisao! ;) KOnacno se vreme bilo potrefilo, pritisak i sve drugo, ali nazalost oterala me kisa koja je pocela da pada kao luda, a nije bas svejedno biti u camcu na sred vode kad grmi kao ludo svuda okolo, kad sam dosao do vikendice, bile su mi mokre i gace :lol: :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

3 izlaska nisam imao nista, vec sam dobio komplekse i poceo da sumnjam u svoje ribolovacke sposobnosti, ali juce sam bio i imao jednog oko 4kg, jednog oko 7kg i jedan dobar mi otisao! ;) KOnacno se vreme bilo potrefilo, pritisak i sve drugo, ali nazalost oterala me kisa koja je pocela da pada kao luda, a nije bas svejedno biti u camcu na sred vode kad grmi kao ludo svuda okolo, kad sam dosao do vikendice, bile su mi mokre i gace :lol: :lol: :lol:

 

:evil: Kolebljivo vrijeme , cesto i ekstremno ... a tvoja voda "divlja" lijepa i secificna ...i to biti to u najkracem ... nije ti bilo lako u camcu u kombinaciji sa ovakvim vremenom i bez desavanja ...

U redu je sumnjati ali treba istrajati ... uklopilo se na kraju sve sto treba .Doci ce i taj veliki ;) i jos ....

zavidim ti na blizini vode i vremenu koje mozes da odvojis za pecanje ... ja bi pristao i na mokre gace samo da mogu pobjeci na pecanje.

Link to comment
Share on other sites

U pravu si, u poslednje 2-3 nedelje je bas bilo extrenmih promena vremena. to ne moze da ne utice na ribu, juce je bio savrsen dan za pecanje, sve dok nije pocela kisa, ali lako bi ja i za kisu, gromovi me plase, ja na sred vode a stapovi... :oops: :oops: :oops:

A i nije mi bas tako blizu, imam ja od kuce oko 25km do vode, sto i nebi bilo strasno da imam auto, nego ja idem ili bajsom ili skuterom po nekada 8-) tako je i juce bilo, zato sam pokisao kao mis!!!

Za desetak dana idem na desetodnevn kampanju, e onda se nadam bas tom velikom, posto cu samo njega da ganjam :lol: Jedva cekam

Link to comment
Share on other sites

Nisam znao za tvoje organizacione situacije .... a jos ti napisem da treba istrajavati , a ti to radis manje vise stalno.Mnogo volis tu tvoju vodu ,a gledajuci postavljene fotografije stvarno imas sta i da volis ...

Doci ce mali ... veliki ... meni su najdrazi kad se malo zaboravim ( ko zna gdje odlutam ... ) , pa kad me iznenadi ... budjenje u mikro djelicu vremena ... e to je taj .

Pozdrav i uzivaj.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Vlada nije normalan.

Koliko smo pisali o kanalu u Putincima nebi me cudilo da dodje i ovde pecati. :lol:

 

Kristijane zar ti se necini da je neko maler u vasoj ekpi. :text-baaa:

Link to comment
Share on other sites

e pa evo doslo vreme da se krece.... :auto-camptrailer: :auto-camptrailer:

nadam se da cemo imati cime da se hvalimo kad se vratimo :D :D

 

Kako stvari stoje mislim da bi moglo biti zanimljivo. ;)

Link to comment
Share on other sites

Na svakoj je isto kad pada kisa.

Evo na Dobrodolu ljudi prisiljeni da kampuju,zabili se na dobra mesta jedina jeba je sto kad padne kisa tu si di si.

A sad nije bilo kise malo je licilo na potop pa ih izjeli komarci zar nije zanimljivo. :D

Link to comment
Share on other sites

Prdo vas je izgleda u donjem Sremu toliko izubijala kiša da si ti navukao traumu od toga,tebi se samo priviđa blato

grad poplave i sl. Prdo pod hitno traži pomoć. :dance: :dance: :dance:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zvao me cale jutros, preko noci je voda narasla vise od pola metra, tako da je ipak istina da su pustili vodu iz dunava! Ne kazem da je to razlog sto nismo nista ulovili ali mogu da sumnjam :think: :think:

Znam samo da sada neko vreme necu ici tamo da pecam, verovatno do septembra!!! :!: :!: :!: :!: :!:

Link to comment
Share on other sites

Zvao me cale jutros, preko noci je voda narasla vise od pola metra, tako da je ipak istina da su pustili vodu iz dunava! Ne kazem da je to razlog sto nismo nista ulovili ali mogu da sumnjam :think: :think:

Znam samo da sada neko vreme necu ici tamo da pecam, verovatno do septembra!!! :!: :!: :!: :!: :!:

 

e baš taj septembar mene interesuje :whistle: ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...