Jump to content

peskara zr


olivaro

Recommended Posts

mislim da kada se prvi put ide na jezero prva dnevna dozvola iznosi 2000din jer se plaća 500din za udruženje. A svaka naredna 1500din. Ako grešim neka me neko ispravi.

Tako je prvi put se placa clanarina koja iznosi 500din,zaboravio sam da napisem jbg.

Link to comment
Share on other sites

mislim da kada se prvi put ide na jezero prva dnevna dozvola iznosi 2000din jer se plaća 500din za udruženje. A svaka naredna 1500din. Ako grešim neka me neko ispravi.

Znaci 2000 din je dozvola ? Joj mnogo je 

Link to comment
Share on other sites

prvi put kad odes je 12h 1500din a 24h 2000din je rje 500din clanska karta, svaki sledeci put je 12h 1000din a 24h 1500din

clanska karta se kupuje jednom godisnje,prvi put kad odes te godine

E to me je zanimalo . Hvala lepo druze :)

Link to comment
Share on other sites

Htedoh da pitam policijsku družinu koja je pecala takmičenje na Peskari, da li planira da vrati JRC meredov koji su pozajmili pre takmičenja. Pitam pošto je moj, a ostavio sam ga na jezeru da ne moram da nosim svaki put kad dolazim. Ne želim da poverujem da ga je neki pripadnik MUP-a namerno otuđio, da ne kažem ukrao. Pozdrav
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 6 months later...
  • 3 months later...

da li moze neko da mi kaze kako se peca na peskari, planiram dolazak ove godine, a ne znam nista o jezeru, osim toga gde se nalazi?
konkretno mislim da li postoje odredjena mesta na kojim riba uzima, sprudovi, kanali, itd.
svaka pomoc je dobrodosla :) 

Link to comment
Share on other sites

da li moze neko da mi kaze kako se peca na peskari, planiram dolazak ove godine, a ne znam nista o jezeru, osim toga gde se nalazi?

konkretno mislim da li postoje odredjena mesta na kojim riba uzima, sprudovi, kanali, itd.

svaka pomoc je dobrodosla :)

 

Pozdrav kolega,vrlo je bitno koju poziciju zelis da pecas da bi ti neko objasnio gde riba najolje uzima. Ne verujem da ce neko da opise 18 pozicija koliko ih ima na Cepelu.

Link to comment
Share on other sites

Ukoliko nisi nikada bio na jezeru i ne potrosis prvih 3-4 sata pecanja na markerisanje ne mozes ocekivati bog zna sta. Sve ove mape su super kao pocetna tacka i Bosko ce ti sigurno sve detaljno objasniti ali opet ti je moj savet da se uhvatis markera i odvojis jedno prepodne kako bi se dobro upoznao sa onim gde pecas. Ribe ne uzimaju uvek iskljucivo na vrhu spruda, mnogo puta ce biti bolje da se peca na padini... bez markera nema ozbiljnog pecanja
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Prosli vikend, 09-11.07.

Sve pozicije su bile uglavnom zauzete. Koliko sam video ribe su imali na pozicijama: 1,3,5,8,14,15,16,17. Uglavnom dve-tri ribe, jedino 16 je imala vise komada.

Ostale pozicije bez ribe.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...