Jump to content

Top 3 Signalizatora


Recommended Posts

mislim na jeftinije serije ,puno para za ime a malo muzike kod jeftinijih modela , pa potrosnja baterije za razliku od delkima. i imaju problem sa gumicama nakon jedne sezone popucaju. ja sam narucio  dva kompleta iz nemacke su mi doneti upravo da bih bio siguran i opet isto. jedino sto po meni vredi od foxa lxr,sx i rx. ovi novi nista, ali neznam jedino ovi od 600-700 e dali vrede nisam probao - i necu  . kazem samo za ono sto sam isprobao i mislim da je najbolje resenje vibro bar se meni ne svidja tockic, stvar ukusa

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Druga dva pecam na kariku. Ali ne obicnu nego specijalnu fluorescentnu od foxa, direktno iz njihove fabrike u PRC :)

A ti tvoji se prave gde?Hoces da ti slikam kako izgleda rasklopljen Delkim?Ako nisi ljubitelj horora onda necu da te mucim,medjutim ako volis dobar horor poslacu ti slike. :rofl: :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Zasto?

Ja petu sezonu nisam promenio baterije, ove cu sezone sigurno :unknw:

Moram priznati Vasile da sam prijatno iznenadjen sto se tice Flajzar fishtron Q9-TX,iskreno,na prvi utisak,iznenadilo me kako to dobro radi.Voleo bih da se izigram par pecanja sa njima bas ozbiljno deluju.

Link to comment
Share on other sites

pa kad nepecas ili ti nepiste deda :rofl: :rofl: :rofl:

A mozda zaboravim i da ih ukljucim , znam li :unknw:

 

 

Moram priznati Vasile da sam prijatno iznenadjen sto se tice Flajzar fishtron Q9-TX,iskreno,na prvi utisak,iznenadilo me kako to dobro radi.Voleo bih da se izigram par pecanja sa njima bas ozbiljno deluju.

Uopste firma Flajzar radi dobre signalizatore, imao sam tu mogucnost da na vodi probam sve njihove modele !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...