Jump to content

leadcore


Recommended Posts

Vec tri sezone koristim od Qvantuma leadcore i prezadovoljan sam!Jeftinijeg mislim da nigde necete naci a pokazaose odlicno.Cena mu se krece izmedju 5 i 7 eura.Inace se super splicuje i ne izlazimu olovna zica nakon par zabacaja.Nemojte praviti gresku da stavljate super lepak na omcu koju ste splicovali jer se lepak stvrdne a splicovana omca nemoze da vrsi svoju funkciju!Najbolje se meni dosad pokazalo da tu slaufu koja se provuce kroz leadcore na kraju malo sa upaljacem sagori i tako se stvara mala tvrda kuglica koja se nemoze vratiti kroz splicovani otvor!Leadcore za virblu mozes direktno splicovati ili sa griner cvorom ili palomer cvorom itd...Strunu sa leadcorom povezujem na jednostavniji nacin tako sto na leadcoru splisujem slaufa i najlon sa slaufom povezujem sa griner cvorom.Meni se ovakav nacin najbolje pokazao,mada od prosle godine experimentisem sa nekim zamenama leadcora dabi smanjio ozlede koje saran sebi nanese u drilu sa leadcore!

 

Inace se leadcore odlicno moze konbinirati sa podvezima!!!

 

http://img600.imageshack.us/img600/7697/leadcorebf2.png

Link to comment
Share on other sites

Ja sam koristio puno Quantuma jedino nisam,JRC,ESP.Fox.SOLAR,MAD,Kryston.

Esp mi se pokazo kao br.1 shto se tice cene-kvalitet,medjutim za moje potrebe solar mi nekako najvishe odgovara.Foxov je po kvalitetu josh br.1 shto se tice jacine,debljine zice(veoma bitna stvar) znaci vece otezanje.Kako je i Otto pisao isto vezujem i nikada nestavljam lepak pogotovo ne super.Davno je pisano zashto.Otto je vec na deo dao odgovor

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
Ja licno to ne koristim,imam Prologic koji sam kupio da vidim sta je to i kada sam napravio sistem upaljacom sam spalio one froncle,napravila se plasticna grudvica tako da ne vidim razlog zasto neko nebi kanuo lepka malo :D
Link to comment
Share on other sites

Mladene, Leadcorova, imam 50, Prologic, Kryston, Fox,Kordin i Hutchinsonov, i ukoliko  nekanem, barem kap lepka ili sa upaljacem nesagorim kraj froncle, posle visestruke upotrebe, 10-20 izbacaja, sam se raspertla ili izvuce. A cvorove nekoristim nikad jer, nemogu kasnije, da preinacim sisitem, preko cvorova.To sto gospodin na klipu pokazuje, jeste samo, izvesno vreme  kao funcionalno. Ali mozda gresim to su moja zapazanja, a pecam barem 3-4god. na leadcorove, najvise na divljim vodama  (jezerima). :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...