Jump to content

Mika Alas


Recommended Posts

Srle pa svugde utice vetar I komsija.cak I na divjloj vodi je isto.

Sto se tice ambarca.nemora da je kuvan al bolje je odstojan u vodi nego suhi

 

Ko sa cim oce neka peca.jedno vreme za miku bilo neka peleta skojom hrane.nekad je bio tajger.sada ispada da je i tada bio ambarac.a ja znam da srki i nesa rade odlicnu boilu i pre svega je do toga i znanja kako raditi sa hranom

 

 

Za slobodni ribolov neshvatam ljude da moraju da izvade tonu da bi mogli da pricaju.

Znaci misle da su jake sarandzije ako upecaju 100 riba na miki

 

 

Budite sretni da imate taku komercijalu gde mozes da uhvatis veliki prosek ribe.se druzis sprijateljima

 

Dali ste saradzije dokazite na dunav.conoplja.erdevik

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Srle pa svugde utice vetar I komsija.cak I na divjloj vodi je isto.

Sto se tice ambarca.nemora da je kuvan al bolje je odstojan u vodi nego suhi

 

Ko sa cim oce neka peca.jedno vreme za miku bilo neka peleta skojom hrane.nekad je bio tajger.sada ispada da je i tada bio ambarac.a ja znam da srki i nesa rade odlicnu boilu i pre svega je do toga i znanja kako raditi sa hranom

 

 

Za slobodni ribolov neshvatam ljude da moraju da izvade tonu da bi mogli da pricaju.

Znaci misle da su jake sarandzije ako upecaju 100 riba na miki

 

 

Budite sretni da imate taku komercijalu gde mozes da uhvatis veliki prosek ribe.se druzis sprijateljima

 

Dali ste saradzije dokazite na dunav.conoplja.erdevik

Pa dobro neko voli da ide na miku da se napeca ribe , neko ode da testira mamce , neko ode da uziva ceo dan da upeca koju ribu i da se isto tako sretan vrati kuci , neko ode da se druzi malo sa kolegama .Svima nama su u tom smislu razliciti prisupi pecanju . Nekome moze i na divljoj vodi da se posreci pa da se napeca iako nije iskusan sarandzija , sta recimo da kazu oni plovkarosi koji ceo dan peckaju babusku pa im naleti sarance 4-5-6 kg,i to se vrlo cesto cesto dogodi, jel se oni odmah nazivaju majstori saranolova ili i dalje ostaju babuskari ? Ja uvek kazem to su dva razlicita pecanja koja ce uvek imati svoje majstore .  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hajde recite iz kog razloga su sajle pomerene nazad?!Očigledno neko nije mogao da izađe skroz gore do sajli na pojedinim mestima,ovako sada nije problem.

Druze to pitaj upravu jezera najbolje . I dobices pravi odgovor 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

da riba bude zasticenija cini mi se ,da ima vise slobodnog prostora.

 

na kraju tako resilo rukovodstvo,ko voli nek izvoli

Bogami dobro su je zastitili ako je svaki vikend neko takmicenje.

Link to comment
Share on other sites

a sta nije isto,i na slobodnom ima ljudi koji bacaju tona hrane,cak sta vise i manje se pazi na ribu na slobodnom,bar ja kad sam bio tamo..

 

 

Samo nama svima nesto uvek fali,ni jedno jezero nije po zelji svih nas,i uvjek se nadje mana..

Link to comment
Share on other sites

dal je slobodno il takmicenje ,tamo je isto.bio,pecao vidio 

Tebi je svaki vikend stavljanje ribe u sakove pa vaganje i sva ta zajebancija isto kao na slobodnom ribolovu? 

I kako moze biti isto kad pritisak na slobodnom ribolovu sigurno nije isti? Nisu ljudi optereceni rezultatom. 

Link to comment
Share on other sites

a sta nije isto,i na slobodnom ima ljudi koji bacaju tona hrane,cak sta vise i manje se pazi na ribu na slobodnom,bar ja kad sam bio tamo..

Samo nama svima nesto uvek fali,ni jedno jezero nije po zelji svih nas,i uvjek se nadje mana..

 

Cuvena stara srpska...

Ja bih to bolje!!!

 

Nije isto Jane!

Ne moze biti isto!

Takmicenje 48/54/72 sati/a, 13 ekipa, svi nafurane boile, svi hrane lopatama, upecano 5, 6 i kusur tona ribe...

Nikad toga i u tolikoj meri nema na slobodnom pecanju!

No, nije ni bitno!

Da ne kvarimo vise?!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jezero je super ima ribe jako krupne u izobilju,e sad ambijent je jako ogoljeno puno blata,podmetaca za ribu nema,platforme polu puknute nisu menjane,voda i dalje otice na 7 i jos na par mesta.Eto toliko ukratko o jezeru.

Bio sam juce pecali smo nas dvojica imali smo preko 30 kom sve uzima i jako lepa riba bas probrana...10+

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...