Jump to content

Jezero Okno - Fazanerija Ub


Gomatami

Recommended Posts

Jos uvek gledamo u nebo. Ne praktikujem da pricam neistine, pa cu zato reci da nije dobro. Nivo vode je manje - vise nepromenjen, ali sa takvim stanjem stvarno nemamo sta da trazimo u letnjim mesecima. 

 

Licno, ne bih dozvoljavao pecanje na jezeru. Mislim da je manja steta u poredjenju sa ostecenjem ribe. Nema smajlija na kraju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da onaj odozgo gleda ... Ocekujem da cemo tokom sutrasnjeg dana pustiti kanal za upumpavanje vode. Za kratak period (sinoc) su lokalne reke poprilicno narasle, a veca voda se tek ocekuje.

 

Javljam na vreme. :)

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

pa dobro ako se trenutna uprava jeyera neinteresuje ya isto,yasto neprepuste nekome ko bi to jeyero uredno vodio??ja odavno jurim da yakupim neko jeyerce i da napravim raj....

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ljudi, nov sam na forumu, a i u saranskom ribolovu :D..zanima me da li na jezeru ima da se iznajmi onaj dusek za ribu, kad se upeca da se riba stavi na njega, i druga stvar, dosao bih za prvi maj na jezero, pa da li ce biti dozvoljeno nocno pecanje ili npr neki rostilj da se zalozi :D
takodje posto sam vec napomenuo da sam nov u ovom sportu, jel moze neka preporuka koju prihranu poneti, tj da li moze stari kuvani kukuruz, i malo boila, i pecanje na boile, razlog skroman studentski budzet :D poz svima i hvala na odgovru

Link to comment
Share on other sites

0643509678 Boban cuvar. Duseci postoje na svakoj poziciji... Oko ostalih stvari najbolje je da kontaktiras njega. Falilo je dosta vode ali po infirmacijama koje imam nivo vode se povecao dosta,a posle jucerasnjih padavina trebalo bi da je jos bolje. Prihrana secerac,spod e sada boile to je na tebi,mozes probati na crabu, M1,jagodu,tuti fruti.... to je ono sto je obicno jeo :) tj jela riba,ali na tebi je cime raspolazes.  Ali opet,okreni proveri za sve informacije oko jezera. Pozdrav  :pivopija1:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

eee ovako :D danas sam posetio jezero prvi put, i odlicno sam pecalo,  oko 15ak komada sigurno, prestao sam da brojim posle 10og + plus  8 mi se riba otkacila, skoro do obale, ne znam jos uvek razlog :D primiama je bila stari kuvani kukuruz, i ubaceno malo arome za kolace (jagode), koji sam bezveze stavio na jedan stap, i prvih 5 riba sam dobio na njega, dok na boilu nije hteo da pipne, pa sam svuda stavio moj kukuruz..mislim da je pozicija bila 13, ali nisam siguran...da se ne hvalim ali cini mi se da sam danas imao najvise riba, razlog za to je naravno pocetnick sreca :D jezero i orkuzenje je super, cuvar vrlo ljubazan i fin...jedina zamerka sto je na trenutke dolazio neki smrad, ni sam ne znam odakle, ali nije moglo da se dise  u pojedinim trenutcima...
i da samo da napomenem, danas sam prvi put upecao sarana i jos 15komada i sad zamislite kolika je moja sreca :D Pozdrav

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...